Home / Yalova ek iş ilanları / Yalova evde mantı yaparak para kazanma işi

Yalova evde mantı yaparak para kazanma işi

Yalova evde mantı yaparak para kazanma işi ile ev ekonominize büyük ölçüde katkı sağlarsınız. Yalova da yaşıyorsanız ve mantı yapmayı biliyorsanız bu iş tam size göre. Yalova da çeşitli mantılardan yüklü miktarda yaptırmak isteyen firmalar ile iletişime geçtik ve yazımızı ilan mahiyetinde yazıyoruz. Malzemeler sizden olmak koşulu ile kıymalı mantı toptan kg fiyatı 18 tl, mercimekli mantı 15 tl den alıcı bulur. Perakende satış fiyatı 25 tl kıymalı mantı 20 tl mercimekli mantıdır. Bu ilanımızı inceleyecek firmalar toptan fiyatına sizden alım yapacaklardır. Arzu ederseniz kendi çevrenize de yapıp satabilirsiniz ancak alıcı bulmak her zaman için kolay olmaz. Bu firmalar Türkiye pazarında dondurulmuş olarak satış yaptıklarından satış kaygıları yoktur bu nedenle siz de sürümden kazanırsınız. Mantı yaparak aylık net 1200-1900 tl arası kazanç elde edersiniz. Bu kazanca ulaşmak için ne kadar çok iş teslim ederseniz o kadar çok kazanırsınız anlamına gelir.

Yalova evde mantı yaparak para kazanma işi ile ek gelir elde etmek isterseniz bu ilanımızın altına yaşadığınız ilçe, ekibiniz var ise sayısını ve size ulaşabilecekleri mail adresini yazmadık durumunda ivedilik ile başvuranlara dönüş sağlanacaktır. Dönüşler mail yolu ile yapılacak olup bu ilanımızı kendi sosyal medya hesaplarından paylaşan başvuranlarımıza öncelik sağlanacağını da hatırlatmak isteriz.

Yalova evde mantı yaparak para kazanma işi

Web sitemiz ve facebook fan sayfamız sürekli güncel olup, ihtiyaç kalmayan iş ilanları silinmektedir. Yapabileceğiniz tüm işlere ilan bırakıp şansınızı arttırabilirsiniz.  İlanlarımızı sürekli sosyal medya hesapları ile paylaşan arkadaşlarımız ilerleyen günlerde başvurusuz iş imkanı sağlayacağımız haberini de buradan vermek isteriz.

Bu ilanımız Yalova ve civarında oturan ev hanımlarımızı iş sahibi yapmaya yönelik bir ilandır. Diğer illerden olan başvurularınızı lütfen genel ilanlarımıza bırakınız. Bu sayede iş sahibi olma imkanınız artacaktır. Evde ek iş yaparak para kazanan bayanlarımızın sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Biraz emek gerektiren bir iş olmasına rağmen hanımların sürekli yaptığı bir iş olduğundan zorlanmayacaklardır.

Hepinize bol ve bereketli kazançlar dileriz…. İlanlarımıza başvuru yaparken lütfen telefon numaralarınızı eklemeyin ki kötü niyetli insanların kullanmasına imkan sağlamayın..

 

Hakkında iskur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir