Home / Genel / Türkiye geneli evde paketleme işleri

Türkiye geneli evde paketleme işleri

Evde yapılan ek işlerden en yoğun talep gelen ve eksik olan konusu evde paketleme işleridir. Bu ilanımızda Türkiye geneli evde paketleme işleri için açtığımız ilanımızdır. Çok çeşitli iş kollarından yapılacak paketleme işlerini içerir. Yiyecekten tutunda, toka paketlemeye, iç çamaşırından tutunda elektronik parçalara kadar çok çeşitli paketleme işi yaptırılacaktır. Türkiye de bir çok alanda işverenler evlere ek iş olarak iş vermektedir. Bunun neden işçi istihdam ettirmenin maliyetlerinin yüksek olması ve sezonluk yoğunlaşan işlerden kaynaklanır. Siz de evde ek iş yaparak ciddi anlamda gelir sahibi olabilirsiniz.

Bu ilanımıza Türkiye’nin her yerinde başvuru yapabilirsiniz. Her il için ihtiyaç dahilinde başvuru kabul edilecek olup farklı zamanlarda dönüş yapılabileceğini unutmayın lütfen. Yapılacak iş yukarıda da bahsettiğimiz gibi her alandan işin paketlenme konusudur. Yapmanız gerek yaşadığınız ili ve size ulaşılabilecek mail adresinizi belirtmeniz olacaktır. Bu sayede işverenlerimiz istedikleri başvuruları değerlendirerek ile göre alım yapacaktır. Ortalama yapılacak işe göre aylık 1000-2500 TL arasında gelir sağlarsınız. Bu para ile ihtiyaçlarınızı karşılar işin sürekliliği durumunda kendi işinizin patronu olduğunuz bir işe sahip olursunuz. yatırım yapmadan, risk almadan, zaman mevhumu olmayan bir işe sahip olursunuz.

Türkiye geneli evde paketleme işleri
Türkiye geneli evde paketleme işleri

Evde ek iş yapmak herkes için uygun olamayabiliyor çünkü bazı işler el becerisi yada tecrübe isteyebiliyor. Fakat bu iş öyle bir iş değil kolay herkesin yapabileceği bir iştir. Gönül rahatlığı ile başvuru yapın. Yoğunluğun talebin olduğu illere gelen başvurular için dönüşler daha hızlı yapılır. Şu an için ihtiyaç olayan illerde olsanız bile yakın zamanda dönüş alırsınız çünkü paketleme işleri en yoğun iş koludur.

Türkiye geneli evde paketleme işleri

Bu ilanımıza başvurduktan sonra sosyal medya aracılığı ile bu ilanımızı kendi sayfanızda paylaşmanız durumunda başvurularınıza öncelik tanınacağını unutmayın. Bunun nedeni daha çok insana ulaşmamız için gösterdiğiniz çabadır. Herkese ulaşmak ve iş sahibi yapmak niyetindeyiz. Bu yüzdendir ilanlarımız sürekli güncel ve facebook fan sayfamızda sürekli günceldir. Her gün onlarca ilanla sizleri iş sahibi yapıyoruz sizinde desteğiniz ile işsiz kimse kalmasın.

Hepinize bol, bereketli kazançlar dileriz…

Hakkında iskur

81 Yorumlar

  1. meryem yıldız

    denizlide oturuyorum bu işe talibim istenirse ekipte kurabilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir