Home / Evde Ek iş / Priz Montajı işi Veren Firmalar 2017

Priz Montajı işi Veren Firmalar 2017

Evde ek iş arayan değerli okuyucularımız için yeni bir iş modeli ile yine birlikteyiz. Priz montajı işi veren firmalar sayesinde, evinizde çalışarak para kazanabileceksiniz ve ailenize katkıda bulunacaksınız. Bu iş türü fazla duyulmadığı için firmalar eleman bulma konusunda biraz sıkıntı yaşamaktadırlar. Bizlerde hem onlara hemde size yardımcı olmak adına bu konumuzu açmış bulunuyoruz.

Priz Montajı işi Veren Firmalar 2019

Evde Priz montajı işi için firmaların aylık olarak 40 bin adet montajlı prizlere ihtiyacı vardır. Bu ihtiyaçlarını umuyoruz ki sitemizde yapılan başvurular neticesinde gidereceklerdir. İşin yapımı ve yapım aşaması ilk zamanlarda biraz zor ve sıkıcı gelse de, işi kavradıktan sonra kolaylık la yapabileceksiniz. Bu iş sayesinde bir çok aileye iş imkanı tanınacak ve sıkıntıları azda olsa gidecektir.

Her yeni yıla girişte ardı ardına gelen zamlar, bir çok aileyi zor duruma sokmuştur. Maaşı yetmeyen bir çok kişi evde yapabileceği ek iş arayarak bu zor günleri atlatmak ister. Yeni doğan bebeği olan ve okula giden aileler için bu durumda daha da zordur. Hem bakmakla yükümlü oldukları kişiler için ev dışında çalışamazlar, hemde ailelerine destek olmak isterler. Böyle durumlar için sitemizde yayınlanan evde ek iş ilanlarından faydalanabilirler.

Priz Montajı işi Veren Firmalar Ne Kadar Ücret Öder

Evde çalışarak para kazanabileceğiniz bu iş imkanı için firmalar şu kadar ödeme yapar dersek yalan söylemiş oluruz. Fakat 2015-2016 yılında priz başına 50 kuruş ödenmekteydi. 2019 yılında bu ücret ne olur bilemeyiz. Bizler yine 50 kuruş üzerinden hesaplasak ve günde 100 adet evde priz montaj işi yaptığınızı düşünürsek, günlük kazancınız 50 TL ye gelir. Tabi 200 adet yaparsanız günde 100 TL çok rahat şekilde kazanabilirsiniz. Evde ek iş ödemeleri nasıl oluyor diyenler varsa, hemen cevaplayalım. Yapılan işlerin teslimi sırasında, bu işler aylık olarak ta teslim edilir, haftalık olarak ta teslim edilir, günlük olarak ta teslim edilir. Yani kısacası iş teslimi anında firma size paranızı ödemek zorundadır.

Evde Priz Montajı işi Nasıl Yapılır

Bu işi nasıl yapacağınız firmaların yetkilileri tarafından sizlere öğretilecektir. Anlaştığınız firma size yapılacak iş için gerekli tüm malzemeleri temin eder. Priz içinde bulunan tüm parçalar ayrı paketlerde bulunur. Sizden istenilen iş, firma tarafından öğretildiği gibi gerekli parçaları bir birine monte etmenizdir. Bu işi yapamayacak hiç kimse yoktur. Herkes bu işi yapabilir, kimisi az iş çıkartır kimisi fazla. Ama sonuçta yapılamayacak bir iş değildir.

İş başvurusunu alt kısımdan yapabilirsiniz. Başvuru yaparken yaşadığınız ve işi yapacağınız şehri mutlaka belirtmelisiniz. Firmalar farklı şehirlerede iş gönderiyor bu yüzden yaşadığınız il önemlidir.

Hakkında iskur

48 Yorumlar

 1. daha öncede elektrik malzeme fabrikasında montaj işinde 9yıl çalıştım daha sonra evde fason montaj işi yaptım şimdi yeniden iş arayışındayım beş kişiyiz istanbul Esenler de ikamet ediyorum ve priz montaj işine talibim cevap verirseniz sevinirim

 2. İstanbul avcılar da ikamet etmekteyim eğer sizcede uygunsa, evde priz montaj işı yapmak istiyorum. ..lütfen cevap bekliyorum. ..

 3. Evde priz yapımı

 4. Piriz montajı yapmak istiyorum takım ve edavatım var evde

 5. istanbul gaziosmanpaşa kendime ait 80 metrekare garajımda priz montajı yapmak istiyorum depolama ve sevkiyat sorunu olmaz

 6. İzmirde ikamet etmekteyim.
  Montaj işlerinde tecrübeliyim.
  İşin durumuna ve benden istenen miktara göre ekip kurma imkanım da mevcut.
  İlk etapta evde akşamları 4-5 saat vakit ayırarak 2 kişi ile bu işi yapabilirim.

 7. İzmirde ikamet etmekteyim.
  Montaj işlerinde tecrübeliyim. Şu anda hala bu işi yapmaktayım.
  İstenilen adetlere cevap verebilecek durumdayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir