Home / Evde Ek iş / LR Bağımsız iş ortaklığı ile hayalleriniz gerçek olur

LR Bağımsız iş ortaklığı ile hayalleriniz gerçek olur

Hepinize merhaba, bu konumuz diğer işlerden oldukça farklı ve kazancını tamamen sizin belirleyeceğiniz bir iş fırsatıdır.

Önce LR firması ve ürün yapısı ile ilgili kısaca bir bilgi vermek isteriz.

LR, 1985 yılında Westfalya bölgesinde Ahlen şehrinde kuruldu. LR, 6 yıl sonra Avusturya ve Hollanda pazarına giriş yaparak uluslararası başarının temellerini attı. Bundan sonra faaliyetler sürekli devam ettirilerek yeni pazarlara girildi.

LR Health & Beauty Systems” 30 yıldır Kozmetik sektöründe olan Alman firmasıdır. Bugün dünya çapında 32 ülkedeki şirketimiz, 1.000 kişilik personelimiz ve serbest çalışan yaklaşık 300.000 satış ortağımız ile Avrupa’nın lider doğrudan satış şirketleri arasında çok iyi bir noktada.

LR Network sistemi ile çalışan dev bir sistem olup, ürün yelpazesi de çok geniş bir firmadır. Firmanın üretmiş olduğu ürünler ise çoğunluk olarak bitkisel olarak üretilmektedir. En çok tercih edilmesindeki sebepte budur. Bitki özü olarak kullanılan ”Aleo Vera” ile çoğu cilt rahatsızlıklarına iyi gelmektedir.

LR ürünlerinin özelliği; doğal içeriğini kaybetmeden üretimi yapılıp kişilere sunulması en önemli değeri. Ve ürünler, tamamıyla doğal maddelerden bilimsel yollar izlenerek üretiliyor. Bu nedenle ürün grupları, Sağlık ve Bakım ürünleri adı altında satışa sunuluyor.

Özellikle çocuklu ailelerin bu ürünü tercih etmesindeki en büyük sebep çocuklar için acil yardım setinin bulunması ve bu setin içerisindeki ürünlerin çok faydalı olmasıdır.  Ayrıca Kozmetik bölümü de bulunan firmanın pek çok bilinen ünlü markaya göre hem uygun hemde kaliteli LR Makyaj Ürünleri üretmektedir.

LR Bağımsız iş ortaklığı ile hayalleriniz gerçek olur
LR Bağımsız iş ortaklığı ile hayalleriniz gerçek olur

LR ürünleri %100 bitkisel mi?

LR, ürünlerinde maliyet kaygısı gütmeden, zararlı kimyasal maddelerden uzak durmaya ve mümkün olduğunca yüksek oranda bitkisel ham madde kullanmaya gayret ediyor. Aloe Vera ürünleri bu konuda iddialıdır, her birinin üzerinde ne oranda Aloe Vera içerdiği yazar. Makyaj ürünlerinde paraben, sentetik yağlar, silikon gibi kimyasallar kullanmaz. Parfümlerinde kullandığı bitkisel ham maddeleri, IFRA, yani Uluslararası Koku Birliği‘ne üye olan ve bu birliğin belirlemiş olduğu kalite ve standartlarda üretim yapan tedarikçilerden sağlar. LR ürünleri hayvansal içerik barındırmaz.

LR İŞ ORTAĞI OLMANIZ İÇİN NEDENLER

ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

Made in Germany kalitesi

Adil ve şeffaf pazarlama planı

Benzersiz araba konsepti. Benzinini koy gez. Clio, corsa, Mercedes,  Porsche

Starlara ile olan iş birliği. Bruce Willis gibi bir değer firmaya güvenmese adını bir parfüme vermezdi böyle bir şeye hiç ihtiyacı yok

Eğitim hizmetleri. Lr eğitimlerinin tamamı ücretsizdir.

  • Her ayın 15’inde primleriniz hesabınıza hak kaybı diye bir şey olmadan yatar. Iban numaranızı belirtmemişseniz eklediğiniz takdirde toplu alacağınız hemen yatar.
  • Miras hakkı. Lr de organizasyon liderliğinden itibaren veraset hakkına sahip olursunuz. Çocuğunuza bir araba bir ev bırakabilirsiniz.
  • Dilediğiniz zaman Lr iş ortaklığı programından ayrılabileceğinizi de hatırlatmak isteriz.
  • Hiçbir riskiniz yoktur çünkü aldığınız kadar öder, sattığınız kadar kazanırsınız.

LR Bağımsız iş ortaklığı ile hayalleriniz gerçek olur, şöyle düşünün bir iş yeriniz var dükkana alacağınız poşetten yaptıracağınız tabelasından tutunda vergisine, muhasebebcisine kadar sürekli olarak bir masraf yapmalısınız. Lr de size bir şirket verilir ve hiç masraf etmeden iş sahibi olursunuz. Bu dükkanı ister kendi ihtiyaçlarınızı %40 indirimli almak için kullanın, ister satış yapıp ürünlerden kar elde edin, isterseniz de şube sayınızı arttırarak (alt üye ekleyerek), bayi ekleyerek güzel bir büyüme sağlayın ve kazancınızı da bu paralelde arttırın. Tercih sizin.

 Şimdi başlayın, hemen kazanın Nasıl mı?

99 TL yatırım yapıp karşılığında kat ve kat memnun olacağınız ürünleri alıp bu ise başlayabilirsiniz ve kazancınızı sizin bile tahmin edemeyeceğiniz şekilde katlarsınız, hatta benzinini koyup gezebileceğiniz bir arabaya da sahip olursunuz.
Biz size ürün satın demiyoruz,  size geleceğinize yatırım yapın diyoruz….
Hemen başlamak için bu konumuzun altına mail adresiniz ile birlikte başvuru yapmanız yeterli. Yetkili arkadaşımız dönüş yapacaktır. Ve kurulan whatsapp grubu üzerinden 7/24 online ürünler hakkında ve mini eğitimler şeklinde destek olunacaktır.
ŞİMDİDEN LR Health & Beauty Systems DÜNYASINA HOŞGELDİNİZ!!!

Hakkında iskur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir