Home / Genel / Kütahya evde çini işi

Kütahya evde çini işi

Kütahya çinileri Türkiye için değil Dünya için büyük bir değer durumundadır. Kütahya da iş imkanlarının büyük bölümünü çinicilik alır. Ancak fabrikasyon işlerden ziyade el yapımı işler tercih nedenidir. Bu ek iş imkanımızda Kütahya evde çini işi  yapılacaktır. Evde çini iş i verecek olan firmalar başvuruları kabul edecek olu verilen işler parça başı olarak fiyatlandırılacaktır. Kütahya evde ek iş imkanımıza yapılacak başvurular Kütahya ilinden olmalıdır.

Yapılacak iş size verilen materyallerin üstüne çizimleri yapıp bitmiş haline getirmek olacaktır. Bu işe talip olmak için daha önce bu işi yapmış olmanız gereklidir. Başka şekilde bu işi yapmanız mümkün değildir. Kütahya da çini işini evinde yaparak para kazanan kişilerin sayısı oldukça fazladır. Ancak halen açık bulunmakla birlikte işi yapacak kalifiye eleman sayısı oldukça azdır. İşverenlerimiz bu konumuza talip olacak kişiler ile yüz yüze görüşme yaparak işe başlamayı sağlayacaklardır.

Kütahya evde çini işi

Kütahya Evde çini işi yaparak aylık 2000-2500 TL gelir elde etmeniz mümkündür. Eğer sizde bu gelire sahip olmak isterseniz ve çini işini yapmayı biliyorsanız vakit kaybetmeden başvuru yapın. İlanımızı sosyal medya da paylaşmanız durumunda lütfen yoruma belirtin bu durumda başvurunuza öncelik tanınacağını unutmayınız. İlanlarımızın tamamı güncel olup bu ilanımız sadece Kütahya içindir. Diğer yapabileceğiniz tüm ilanlara başvuru bırakabileceğinizi bir sınırlama olmadığını hatırlatmak isteriz.

Kütahya evde çini işi
Kütahya evde çini işi

Ev hanımlarımız, geliri yetmeyen aile bireylerimiz, öğrenci kardeşlerimizin yoğun ilgi gösterdiği evde ek iş ilanlarımıza her gün yenilerini eklemeye devam ediyoruz. Sizin yapacağınız şey ise sadece yaşadığınız il, ekip sayınız var ise ve mail adresinizi yazarak başvuruda bulunmaktır. İş sahibi olmak bu şekilde kolay ve hedefine tam ulaşan başvurular olmaktadır. İlanlarımızı fan sayfamız üzerinden ve direkt web sitemizden paylaşabilirsiniz bu sayede başvuru önceliğiniz olur. Yapmanız gereken bu kadar kolay.

Evde ek iş yaparak ailesini geçindiren, borçlarını ödeyen, çocuklarını okutan, kendisi okuyan bir çok arkadaşımız vardır. Herkes için işverenler ile görüşüp yeni iş kapıları açmaya gayret gösteriyoruz. Sizlerde kendinize uyan işlere başvuru yaparak evde geçen boş zamanınızı kıymetli bir hale getirebilirsiniz.

Herkese bol, bereketli kazançlar dileriz…

Hakkında iskur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir