Home / Konya Ek iş ilanları / Konya Selçuklu Eve Ek iş ilanları

Konya Selçuklu Eve Ek iş ilanları

Konya halkına hitap eden işverenlerin inceleyeceği ve kendilerine uygun elemanları bulacağı bu yazımız sayesinde siz de Konya da yaşıyorsanız mutlaka bir ek gelir sahibi olacaksınız. Her il için zaman zaman ayrı başlık açmamızın sebebi işverenler kendi  il sınırları içinde takım arkadaşları ile çalışmak isteyebiliyorlar. Bu nedenle de nokta atışı yapmış oluyoruz. Bu yazımızda Konya Selçuklu Eve Ek iş ilanları hakkında bilgiler vereceğiz. Yapılacak işler paketleme, süsleme, montaj işleridir. Her kesimden ve her yaştan özellikle ev hanımlarını ilgilendiren bu işlere sahip olmak için yapmanız gereken konumuzun altına yapabileceğiniz işi yazıp iletişim mailinizi yazmanız olacaktır.

Konya Selçuklu Eve Ek iş ilanları

Konya Selçuklu Eve Ek iş ilanları
Konya Selçuklu Eve Ek iş ilanları

Konya her gün gelişen ve değişen farklı ihtiyaçlar doğan büyük bir kentimizdir. Ek iş yapmak artık herkes için şart olmuştur. Kimisi işsiz, kimisi asgari ücret ile geçim sağlamaya çalışıyor, kimisi ise kredi borcuna girmiş. Herkes için ihtiyaç olan ek işleri sizlerle paylaşıyoruz ve sıkıntınıza bir nebze de olsun ilaç olmaya gayret ediyoruz.

Farklı şehirler ve ortak işlerimizde mevcut tüm makalelerimize göz atmanızı öneririz çünkü çok farklı iş fikirleri var ve işverenlerde işlerini yaptıracak kişi bulmakta zorlanmakta. Evde ek iş yaparak aylık 1500-2000 TL arasında bir gelir sahibi olursunuz üstelikte bunu evinizin rahatlığında ve zaman mevhumu olmadan yaparsınız. Burada önemli olan taahhüt etiğiniz zaman zarfında işi eksiksiz teslim etmeniz olacaktır. Konya Selçuklu Eve Ek iş ilanları için sitemizi sık sık ziyaret ederek, konyada bulunan ve evlere ek iş vermek isteyen firmaların ilanlarından haberdar olabilirsiniz.

Ek iş yaparken evde olmanın dezavantajı da yetiştirme sorunu olabilir bunun için planlı ve programlı çalışmak zorundasınız malum ev işleri asla bitmez hele birde çocuk sahibiyseniz bu durumu zorlaştırabilir. İşi aldığınızda teslim süresi ile ilgili sorun çıkmaması çok önemlidir sonrasında işverenlerden olumsuz dönüşler olduğunda iş kaybı yaşanıyor. Bunu olmasını istemiyoruz. Lütfen aldığınız işleri zamanında teslim edin işinizin devamlılığı olsun.

Konya Selçuklu Eve Ek iş Başvurusu

Yayınlanan ve firmaların eleman temini yapacağı bu iş ilanımız için, konya selçuklu üniverstesinde okuyan ve ek iş yapmak istreyen arkadaşlarda iş başvurusunda bulunabilirler. Bir çok öğrenci bu türden işler yaparak okul harçlıklarını çıkartarak, hem okul masraflarını karşılıyor, hemde ailelerine yük olmaktan kurtuluyorlar.

Başvuruda bulunurken lütfen adres ve telefon numarası kullanmayınız. Mail adresinizi mutlaka belirtiniz. Selçuklu ilçesine bağlı köylerde ve kasabalarda yaşayan arkadaşlarda bu konumuz için başvuruda bulunabilirler.

İş ilanlarımız sürekli güncel olup facebook fan sayfamızda anlık olarak iş ilanlarımız yayınlanmaktadır. Bu nedenle fan sayfamızı takip ederseniz her yeni iş ilanından ilk siz haberdar olursunuz. Yapabileceğiniz tüm işler için talep gönderebilirsiniz.

Herkese hayırlı bol kazançlar dileriz…. iş bul ailesi

Hakkında iskur

13 Yorumlar

 1. Ümmügülsüm

  Karamanda yaşıyorum

 2. konyada ikamet etmekteyim bina görevlisiyim boş vaktimiz çok o yüzden degerlendırmek isterim vereceginiz her türlü işe talibim tesbih hariç

 3. Nilüfer Çağıl

  sincan ankarada oturuyorum evim kira çocuğum var eşimin maaşı yetmiyor ek iş istiyorum

 4. kokulu sabun paketleme işi

 5. Evde her türlü is yapabilirim el becerilerim iyidir gönderilecek olan işleri zamanında yetistirebilirim.

 6. konyada yaşıyorum

 7. Evde her türlü işi yapabilirim yemek yapmak hariç her şekilde iş yapabilirim.

 8. ümmü gülsüm çagrı

  Eskişehirdeyim evde paketleme işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim

 9. Konya’da yaşıyorum. El becerim iyidir, her türlü işi yapabilirim.

 10. Konya selcuklu da oturuyorum evde paketleme isi yapabilirim zamaninda yetistirecegime inaniyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir