Home / Kocaeli Ek iş ilanları / Kocaeli evde kına paketleme işi

Kocaeli evde kına paketleme işi

Kocaeli evde kına paketleme işi

Bir çok ev hanımının kolaylıkla yapabileceği bir iş olan evde kına paketleme işi için bu konumuza yer veriyoruz. Kına paketleme işi, evinde çalışarak para kazanmak ve ailesine katkıda bulunmak isteyen, bayanların yanı sıra öğrencilerinde yapabileceği bir iş olmakla birlikte kazançlı bir getirisi bulunmaktadır.

Kocaeli evde kına paketleme işi 2019

Kocaeli evlere iş veren firmalar, kına paketleme işi için malzemeleri temin etmektedirler. Bunun için sizlerin ayrıyetten herhangi bir malzeme almanıza gerek yoktur.

İş verenin sizlere belirttiği şekilde poşetleme yapılarak, poşetin ağzı bir kurdele ile bağlanmalıdır. Evlere iş veren bazı firmalar ise, paketlenecek kınanın ölçünü belirtebilirler. Bu durumda tabi ki sizlere kınayı tartabileceğiniz hassas bir terazide vermek zorundalar dır. Sizlere verilen iş neticesinde, yanında herhangi bir malzeme verilmez ise, bu durumu iş veren ile görüşerek, kullanacağınız malzemelerin parasını ayrıyetten almayı unutmayınız.

Kocaeli evlere kına paketleme işi veren firmaların dikkatine

Kocaelinde bulunan firmanız var ise ve sizlerde evlerde kına paketleme işi vermek istiyorsanız, yorum olarak yada telefon numarası bırakmış olan değerli okuyucularımız ve iş arayanlar iletişime geçebilirsiniz. İşinizin sorunsuz yapılabilmesi ve devamının korunabilmesi için, yapılan işin hakkını vermeyi lütfen unutmayalım. Bir insan ihtiyacı olmadan iş aramaz, eldeki imkanları olmaya bilir, Tüm bu gibi konuları göz önünde bulundurarak, yapılacak iş için gerekli olan malzemelerin temini konusunda da yardımcı olmanızı diliyoruz.

Kocaeli evde kına paketlemek istiyorum diyorsanız yapmanız gerekenler çok kolay.

Başvuru Detayları

Kendinizi anlatan kısa bir yazı ile, iletişim bilgilerinizi yorum olarak atmayı unutmayınız. Yapacağınız yorumun sade ve açıklayıcı olmasına dikkat ediniz. Sadece kına paketleme işi değilde evde yapılabilecek işler hakkında da bilgi almak istiyorsanız bunları belirtmeyi unutmayınız. Evlere iş veren firmalar, öncelikle sizlerin yorumlarına bakarak geri dönüş sağlayacaktır.  Yorum olarak atacağınız bilgiler ve evde yapabileceğiniz işleri  anlaşılır bir şekilde belirtirseniz, diğer firmalardan da dönüş sağlanması daha kolay olacaktır.

Evlere kına paketleme işi veren iller

Evde kına paketleme işi kocaeli, adana, adıyaman, afyon, ağrı, aksaray, amasya, ardahan, artvin, aydın, balıkesir, bartın, batman, bayburt, bilecik, bingöl, bitlis, bolu, burdur, çanakkale, çankırı, çorum, denizli, diyarbakır, düzce, edirne, elazığ, erzincan, erzurum, eskişehir, gaziantep, giresun, gümüşhane, hakkari, hatay, ığdır, ısparta, karaman, karabük, kahramanmaraş, kars, kastamonu, kayseri, kilis, kırıkkale, kırklareli, kırşehir, konya, kütahya, malatya, manisa, mardin, mersin, muğla, muş, nevşehir, niğde, ordu, osmaniye, rize, sakarya, samsun, şanlıurfa, siirt, sinop, şırnak, sivas, tekirdağ, tokat, van, trabzon, yalova, yozgat, uşak, zonguldak illerinde yapabilirsiniz.

Hakkında iskur

22 Yorumlar

  1. Yeter şehnaz bircan

    Düzce ili evde paketleme işi yapmak istiyoruz 3 kişiyiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir