Home / İllere Göre Ek iş ilanları / izmir Evlere Ek iş Veren Firmalar

izmir Evlere Ek iş Veren Firmalar

izmir da yaşıyorsanız ve izmir Evlere Ek iş Veren Firmalar arıyorsanız konumuzdan faydalanabilirsiniz. Bizim amacımız izmir de ek iş imkanı arayan kişiler ile izmir Evlere Ek iş Veren Firmalar arasındaki bağlantıyı sağlayarak, her iki tarafında anlaşmasını sağlamaktır.

Günümüzde bir çok firma artık evde ek iş imkanı sağlamaktadır. Fakat gerekli talep karşısında çalışacak eleman bulamamaktadır. Örnek verecek olursak, kına paketleme işi, kutu katlama işi gibi bir çok iş imkanı sağlanmaktadır.

Sizlerde evinizde çalışarak para kazanmak, ailenize destek olmak, öğrenci iseniz harçlığınızı çıkarmak istiyorsanız. Bu bölümden iletişime geçebilirsiniz. Evlere verilen iş imkanlarını, en iyi derecede değerlendirmek, her iki taraf içinde olumlu sonuçlar doğurmaktadır. İş veren firma, işinizi beğendiği takdirde farklı eleman arayışı içine girmeyecek, tekrar size iş verecektir.

Ekip çalışması ile yapılan işler, daha hızlı olduğu gibi, bir çok kişiye de evde ek gelir imkanı sağlamaktadır. Sizlerde etrafınızda çalışmak isteyenleri toplayıp, bir ekip kurabilirsiniz.

izmir sanayisi gelişmiş büyük şehirlerimizden biridir. Bu yüzden evde iş imkanları daha fazladır. Üretici bir firma, daha fazla ürünü daha az maliyete çıkarmak istediği için, kendi bünyesinde eleman çalıştırmak yerine, evde çalışacak eleman aramaktadırlar. Bu yüzden artık evde çalışarak para kazanmak daha kolaydır.

izmir Evlere Ek iş Veren Firmalar için Başvuru

Alt kısımdan başvurunuzu yaparken, başvurunuzun olumlu olarak sonuçlanabilmesi için,  izmir Evlere Ek iş Veren Firmalar size ulaşmalıdır. Bunun için ise;

Kendinizi tanıtıcı kısa bir açıklama ,

Hangi tür işleri yapabilirsiniz,

Ekip ile mi çalışacaksınız

Ve son olarak da, size ulaşılabilecek bir mail adresi bırakmanız önemlidir.

Eleman arayan firmaların, uygun bulduğu kişiler ile iletişime geçip anlaşma sonrasında iş verilmektedir.

Hafta sonları iş imkanı arıyor iseniz, bunu da yoruma eklemeyi unutmayın.

Yapılacak işin durumuna göre, gerekli ise alet edevat ve diğer ürünler, iş veren tarafından sağlanmaktadır. İşin teslim süresi önemli olduğu için, anlaşma sırasında, işi yetiştiremiyecek bir durum söz konusu olur ise, mutlaka belirtilmelidir. Bu şekilde açıklamalı konuşmalar karşısında, her iki tarafta zor duruma düşmez ve işin devamlılığı sağlanır.

Hakkında iskur

81 Yorumlar

 1. karşıyakada oturuyorum kızımla birlikte evde ek işe ihtiyacımız var

 2. Merhaba
  Izmir doganlarda oturuyorum. 3 kisilik ekibim var. Paketleme veya davetiye işi olursa sevinirim. Zamaninda teslim edecegime şüpheniz olmasin. Ise cok ihtiyacim var. Lutfen yardimci olursaniz cok bahtiyar olurum.

 3. Her türlü paketleme işini yapabilirim elim hızlıdır verilen süre içinde ürünleri teslim ederim bu işe çok ihtiyacım var İzmir’de oturuyorum acil dönmenizi bekliyorum.

 4. İzmirde yaşıyorum aileyiz evde ek iş yapaçak 4 kişi var.

 5. Evde 4 kişi olarak çalışırız ihtiyacım var İzmir’de oturuyorum acil dönmenizi bekliyorum tşk ederim

 6. Her türlü paketleme işi yapabilirim itinayla eksiksiz olarak bu işe çok ihtiyacım var İzmir’de oturuyorum dönüş yaparsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

 7. Aile olarak zor günleri geçiriyorum maddi olarak ek gelire çok ihtiyacım var evim de en az 7 8 saat ayıracak şekilde çalışabilirim vardiya li bir ışte çalıştığım için çok fazla vaktim var

 8. İzmir Çiğli de oturuyorum. Evde 4 kişi paketleme işi yapabiliriz bu işe ihtiyacımız var

 9. Merhaba, İzmir Buca da oturuyorum 3 kişilik bir ekibiz evde paketleme üzerine hertürlü işi yapabiliriz.

 10. Ben evde her turlu işi yapabilirim paketleme katlama vb. Bu sene yeni evlendim ve her gün evdeyim günümü güzel değerlendirmek ve eşime katkıda bulunmak istiyorum şimdiden tesekkur ederim .

 11. Cennet Bozdoğan

  İzmirde yaşıyorum evde ek is yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 12. torbalıda oturuyorum 3 kişilik ekibimiz var

 13. Izmir altındağ da ikamet ediyorum evde nikah şekeri paketlemek istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim acil ihtiyacım var 5 kişilik grubumda mevcut

 14. HÜSNİYE SEVİL SARIKAYA

  Evde her türlü paketleme, pul, boncuk ve kurdela işi, abiye işleme işlerini ekip olarak yapabiliriz.Verilen işler zamanında ve düzgün,temiz bir şekilde teslim edilir.Bireysel olarak da iş yapılır.

 15. her türlü paketleme işi yapılır ekibim var

 16. Tahir Bursalı

  Sınıf öğretmeniyim ve elim işe yatkındır. Tekliflere açığım. İyi çalışmalar…

 17. Merhaba

  Evde yapilabilecek ek is aramaktayim. Irtibata gecmeniz ricasiyla…

 18. bergamada oturuyorum işe ihtiyacım var

 19. SEZİN TOPALOĞLU

  HER TÜR PAKETLEME VS İŞİ YAPABİLİRİM. EK İŞE ÇOK İHTİYACIM VAR. İZMİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir