Home / İllere Göre Ek iş ilanları / İzmir evde sabun paketleme işi

İzmir evde sabun paketleme işi

Ek iş arayan bayanlara duyurulur. İzmir ve çevresinde yaşıyorsanız ve ek iş arıyorsanız bu iş imkanı tam size göre. İzmir evde sabun paketleme işi için başvuru yapacakların sadece izmir için geçerli olduğunu göz ardı etmeyin lütfen. Yapılacak iş organik sabunları kraft kağıtlara sarmak ve iple bağlamak şeklinde bir iştir. Kolay fakat beceri ve itina isteyen bir iştir. Yapılacak işler haftalık olarak teslim edilecektir. Sabun paketleme işi yaparak haftalık 300-400 TL arasında gelir elde edebilirsiniz. Bu da böyle masrafı ve riski olmayan işler için güzel bir fiyattır. Sabun işi veren firmalar yetişmekte zorlandıkları için paketleme işlerini evlere vermeyi tercih ederler. Zaten bu tarz işler butik işler olduğundan seçkin satış noktalarında standlarda satışa sunulur. Bu nedenle sunum önemlidir. Bu sabunlar bitki özlerinden ve sütlerinden üretilen organik sabunlardır. Bu nedenle diğer işlere göre parça başına biraz daha yüksek para kazanırsınız. Ama şunu da belirtelim ki işverenler işlerinde oldukça titiz davranmaktadırlar. Haftalık teslimatları söylediğiniz adette yetiştirmelisiniz.

İzmir evde sabun paketleme işi

Sabunlar ve ambalaj kağıtları ve yardımcı elemanlar size verilecektir. Siz paketlemesi biten ürünleri kolilere koyup teslim edersiniz.

İzmir evde sabun paketleme işi için başvuru yaparken hangi ilçeden yazdığınızı, kaç kişi çalışacağınızı ve size ulaşılacak mail adresini belirten bir başvuru yapmalısınız. Bu işe sahip olmak için sizden istediklerimiz sadece bu kadar. Gerisini iş veren sizin ile anlaşması durumunda yüz yüze konuşur bu şekilde anlama sağlarsınız.

İzmir evde sabun paketleme işi sizin için uygun değilse diğer ek iş ilanlarımıza da göz atın. Türkiye genelinde iş verilen diğer ilanlarımıza da başvuru yapabilirsiniz herhangi bir kısıtmalama yoktur. Gerçekten iş ihtiyacınız var ise lütfen yorum bırakın diğer gerçek ihtiyaç sahiplerinin önüne geçmeyiniz bu konuda titiz davranacağınızı ümit ediyoruz. İlanlarımıza başvuru yaptıktan sonra sosyal medya butonlarımıza kullanarak ilanlarımızı paylaşmanız durumunda önceliğiniz olacağını da unutmayınız. Web sitemiz ve facebook fan sayfamız güncel olup her gün yeni iş imkanlarını sizlerle paylaşmaya devam etmekteyiz. Sizde fan sayfamızı takip ederek ilanlar yayınlandığı anda haberdar olabilirsiniz.

Herkese bol ve bereketli kazançlar dileriz… Yeni iş imkanlarında buluşmak üzere…

Hakkında iskur

23 Yorumlar

  1. evde hızlı bir şekilde her türlü paketleme ,montaj işi yapabilirim

  2. Evde bu paketleme isinizi yapmak istiyorum

  3. izmir kemalpaşa, üç kişi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir