Home / istanbul ek iş ilanları / istanbulda şehir dışına ek iş veren firmalar

istanbulda şehir dışına ek iş veren firmalar

İstanbul Türkiye’nin şüphesiz ticaret merkezi durumundadır. Kent nüfusunun büyük bölümünün çalışması nedeni ile evlere verilecek işleri yapan eleman bulmak sıkıntı durumundadır. Bu nedenle de Anadolu’ya ev hanımlarına ihtiyaç fazladır. Bu işler fason dikim işleri, temizleme işleri, paketleme işleri, süsleme işleri, takı işleri gibi çok çeşitli farklı işlerdir.Bu işlerin eve ek iş olarak verilmesi zorunluluk durumundadır ve bu yolla bir çok ev hanımımız istihdam edilmektedir. Bu sebepten dolayı, istanbulda şehir dışına ek iş veren firmalar hakkında konumuza yer vererek, bir çok kişininde kafasındaki soru işaretlerini kaldırmış olacağız.

istanbulda şehir dışına ek iş veren firmalar

istanbul Evlere Ek iş Veren Firmalar
istanbul Evlere Ek iş Veren Firmalar

Anadolu da evinden ek iş yapmak isteyen herkese açık olan bu ilanımız yolu ile İstanbul’da eve iş verecek bir çok firma bu konu kanalı ile eleman bulacaklardır. İşlerin çoğu tekstil ve süsleme işleridir. Eğer el işlerine yatkınsanız ve el çabukluğunuz var ise bu işlerden mutlaka size göre olan vardır. Yapmanız gerek yaşadığınız ili, yapabileceğiniz yada daha önce yaptığınız işi yazıp iletişim mailinizi bizimle paylaşmaktır. Telefon numaralarınızı paylaşmayınız numaranızı işin kabulünden sonra işveren ile paylaşırsınız. Bu sayede bu ek işleri eve verecek firmalar size kolaylıkla ulaşacak ve sizde evinizde zaman sınırlamanız olmadan aylık 1500-2000 TL arası bir gelire sahip olacaksınız.

Evden ek iş yaparak geçimini sağlayanlar kervanına dahil olarak yaşadığınız sıkıntılardan kurtulmak için kolay bir yoldur bu. Kapı kapı gezip yada eşe dosta minnet edip iş aramaktansa bırakın işverenler sizi arasın. Ek iş diyoruz ama bunu sürekli hale getirip sabit kazanç elde eden ve bunu normal işiymiş gibi benimseyen bu sayede ayda güzel paralar kazanan çok arkadaşımız var. İlanlarımızı sosyal medya aracılığı ile paylaşmanız halinde size öncelik sağlanacağının da hatırlatmak isteriz. Kazan kazan formülü buradaki ana damardır.

Web sayfamız ve facebook fan sayfamız sürekli güncel ve aktiftir zaten bu alanda en iyi olmamızın nedeni budur. Bu sayede de işverenler en çok bizim sitemiz üzerinde ek iş yapacak kişilere ulaşmakta ve iş sahibi aş sahibi yapmaktadırlar.

Hepinize hayırlı ve bereketli kazançlar dileriz. Postlarımızı  yayınlamayı ve web sayfamıza abone olmayı unutmayınız. İş bul ailesi

Hakkında iskur

54 Yorumlar

 1. ekibimle beraber evde yapılacak işlere talibim..

 2. Iyi günler ev hanimiyim elim çabuk tur tel toka balon paketleme işlere günlük 4 5 saat ayırabiliri m geri dönüş bekliyorum

 3. Bnde iş istiyorum

 4. İSTANBUL İÇİ FİRMALARDA EVDE PAKETLEME İŞLERİ YAPILIR GERİ DÖNÜŞ BEKLER İYİ ÇALIŞMALAR DİLERİM

 5. Esenyurtta oturuyorum devamlı akıcı olan iş arıyorum evde yerim ve bos vaktim var

 6. Yasemin Bozkurt

  Merhaba ,
  İstanbul Çekmeköy de ikamet etmekteyim ,
  2 kızım ile birlikte bu işe ihtiyacımız var düzenli olarak çalışacağım ve sürekliliği olan iş olsun istiyorum şimdiden teşekkürler.

 7. alibeyköy de ikamet ediyorum. verilecek işe günde 9-10 saatimi ayırabilirim. elim çabuktur ve işimi temiz yaparım.

 8. Tahir Bursalı

  Bahsedilen işi yapabileceğime inanıyorum. Sınıf öğretmeniyim ve elim böyle işlere yatkındır. İyi çalışmalar…

 9. Her türlü ev işi için eşim ve ben talibiz. Mutlaka dönüş yapilmasini istiyorum.

 10. Esenyurt’ta oturuyorum.Evde boş vaktim çok fazla evimde misait hızlı ve dizenli calisarak istenilen sürede işleri teslim edebilirim.İse çok ihtiyacım var.

 11. Merhaba. İşsizim acil işe ihtiyacım var evde iş yapabilecek 4 kişiyiz. Paketleme etiketleme zarf katlama gibi her türlü işi yapabilecek el becerimiz var. Umarım en yakın zamanda cevap veririsiniz.

 12. Merhaba;
  Isparta da yaşıyorum. Evde yapılabilecek paketleme, katlama vb. her türlü işi yapabilirim. Daha önce de paketleme ve katlama işi yaptım. Geri bildirim yaparsanız sevinirim.

 13. Acil işe ihtiyacım var paketleme işi için yardımcı olursanız sevinirim istanbul kartalda oturuyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir