Home / Evde Ek iş / İşkur Evlere İş Veriyor mu

İşkur Evlere İş Veriyor mu

Bir çok kişinin merak ettiği sorulardan biri de işkur evlere iş veriyor mu? Bu soruyu sizler kadar bizlerde merak ederek araştırma içine girdik İşkurun resmi sitesinde incelediğimiz zaman, evet böyle bir iş modelleri mevcut. Fakat hangi şartlarda işkur evde ek iş imkanı veriyor bunu tabiki bilmiyoruz. Ama bu soruyuda yanıtsız bırakmamak adına araştırmalara devam edeceğiz.

İşkurun iş ilanlarını incelerseniz, evde çocuk bakıcılığı başta gelmektedir. Tabi evde çocuk bakabilmeniz içince belli bir şartları mevcut. Aynı şartlar işveren içinde geçerlidir. Mesela evde çocuk bakıcılığı veren kişiler, sizlerin sigortanızı yapmak zorundalar.

Bunun dışında üretim firmalarıda işkur aracılığı ile evlere ek iş imkanı tanımaktadırlar. Bu firmalar genellikle paketleme işleri ile montaj işleri veriyorlar.

işkur evlere iş veriyor mu Nasıl Başvurabilirim

işkur Evlere iş Veriyor mu
işkur Evlere iş Veriyor mu

işkur evde ek iş ilanları sayesinde beğendiğiniz yada size uygun iş modeli varsa, bulunduğunuz şehirdeki işkur dairesine giderek kayıt olmalısınız. Zaten kayıt aşamasında doldurduğunuz form sayesinde, hangi tür işleri yapabileceğinizi öğreniyorlar. Size uygun evde ek iş ilanı çıkarsa, telefonuna mesaj ile bildirim geliyor. Bu aşamadan sonra  size gelen bildirimde bulunan başvuru numarasını ile işkura gittiğiniz zaman, onların verecekleri belge ile, işveren ile görüşüyorsunuz. Karşılıklı görüşme sonucunda yetkili kişi sizi uygun görürse iş başlangıç tarihi belirleniyor ve başlıyorsunuz.

Evlere ek iş veren Kişiler

Sıklıkla ek iş ilanları vermeye çalışıyoruz. Fakat şehir olarak şuan çok eksiğimiz olduğunu biliyoruz. Kısa sürede tüm şehirler için evde ek iş ilanları vermeye başlayacağız.

Verdiğimiz ilanlara başvuru kısmı her iş ilanının sonunda bulunan, iş başvurusu kısmından yapabilirsiniz. Başvuru yaparken, hangi şehirden başvurduğunuzu, daha önceden hangi işleri yaptığınızı yazmanız, önemli bir noktadır. Başvurularınızı bizler değil, evlere ek iş veren firmalar incelediği için, ne kadar çok açıklama girerseniz, onların gözünde bu daha değerli olacağı için, sizler ile irtibata geçeceklerdir.

Gizlilik açısından şimdilik başvuru kısmına, telefon numaranızı yazmanızı istemiyoruz. Elimizden geldiği kadarıyla, telefon numarasını yazarak başvuran kişilerin ilanını dikkate almıyoruz.

Sitemiz üzerinde yayınlanan ilanları, facebook fan sayfamızı beğenerek anında haberdar olabilirsiniz.

Hakkında iskur

22 Yorumlar

  1. evde yapabileceğim iş arıyorum. sarıyer

  2. Niğde merkez de yaşıyorum. İşe ihtiyacim var şimdiden teşekkür ederim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir