Home / Evde Ek iş / Fal Bakarak Para Kazanma

Fal Bakarak Para Kazanma

Evde kahve falı bakarak para kazanmak istermisiniz. İsteriz deseniz bile malesef herkesin yapacağı bir iş değildir. Detaylarına inmek istersek, bu konumuz malesef son bulmaz. Fal Bakarak Para Kazanma işi için, öncelikle kahve falından iyi anlıyor olmanız gerekmektedir. Bazı kişiler faldan anladığını söyleyerek bir çok asılsız şeyler anlatmaktadırlar.

Hem yeteneğinizi konuşturacağınız, hemde evinizde ek iş sahibi olacağınız güzel bir sisteme daha imzamızı atıyoruz. Bu iş sayesinde yüksek rakamlar kazanmanız mümkün. Bir çok örneğinide verebiliriz. Sadece kahve falı bakarak hayatını sürdürenler var, evini , arabasını alanlar var. Dediğimiz gibi çok yüksek ücretler kazanmanız mümkün.

Kahve Falcısı Arayan Firmalar

Kahve falı için eleman arayan firmaların bilgilerini malesef paylaşamıyoruz. Fakat yapılan başvurular neticesinde, gerçekten bu işi yapabilecek  ve firmaların inandığı kişilere, bir kaç adet resmi çekilmiş fincan göndereceğiz. Eğer doğru yorumlama yaparlar ise firmalar o kişiler ile iletişime geçip, gerekli anlaşma sağlanarak çalışmaya başlanılacaktır.

Fal Bakarak Para Kazanma

Kafeteryalara giden bir çok arkadaş şahit olmuştur. Yada sadece fal baktırmak için aynı mekana gidenleriniz vardır. Çoğu mekan içtiğiniz kahveden para almaz, çünkü fal baktırdığınız için, o kahvenin ücretini zaten misli olarak geri alırlar. Çok ciddi paraların döndüğü bu iş için bazı şehirlerimiz mevcuttur, bu şehirler dışında başvuru yapan arkadaşların başvuruları, yedek olarak tutulacaktır.

Bu iş için dediğimiz gibi bir yeteneğinizin olması gerekiyor. Fal bakmaktan anlamam ama evde ek iş arıyorum diyorsanız, sitemizin ana sayfasından yada kategoriler kısmından ek iş imkanları yazan konularımızı inceleyebilirsiniz. Paketleme işleri olmak üzere, bir çok evde ek iş imkanı sizleri bekliyor. Yapabileceğiniz işlerin altından, iş başvurusu kısmını kullanarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Ev hanımları, öğrenciler ve çalışıp yetiremeyen herkes için iş modelleri mevcuttur. Sizin bu işi ben yaparım demeniz yeterlidir.

Sizler kadar iş veren firmaların güvenirliğide bizim için önemli. Düşünün, o kadar çalışacaksınız ve emeğinizi alamıyacaksınız. Sırf bunun gibi durumlar ile karşı karşıya kalmamak ve sizleri zor durumda bırakmamak için, firmalar ile bizzat kendimiz görüşüp, eğer bize güven vermişler ise, iş ilanını yayınlıyoruz.

Hakkında iskur

10 Yorumlar

 1. Benim baktığım çıkar

 2. İLKNUR ERGIN

  Tarot ve kahve falinda çok iyi anlarım ve 3 sene cafe de calistim

 3. fal bakiyorum uzun zamandir

 4. ev hanimıyım falımin çiktıgini söylerler lakabim sultan

 5. Kafelerde ve özelde tecrübelerim var. Tarot açılımı da yapıyorum.

 6. Merhaba şu an için ek iş aramaktayım buraya yazdığımıza dönülüyor mu bilmiyorum yani dönülürse bana da çok sevinirim şuan ek iş aramaktayım kendime ve aileme katkıda bulunmak açısından bi defa yazdım telefonunuz ve ulaşılabilecek bi mail adresi olmadığından buraya tekrar yazıyorum bana geri dönüş sağlarsanız sevinirim şuan şişli de oturuyorum işimden ayıracağım akşam saatlerinde yapacağım bi ek iş arıyorum bana dönüş yaparsanız çok sevinirim umarım dönüş yapılıyordur.
  ———————————————————

 7. Fazla Söze Gerek Yok Resimleri Gönderin 🙂

 8. Fazla Söze Gerek Yok Resimleri Gönderin 🙂
  Ben Bilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir