Home / Evde Ek iş / Evlere Parça Başı iş Veren Firmalar

Evlere Parça Başı iş Veren Firmalar

Bir çok iş arayan arkadaşlar için hazırlamış olduğumuz bu konumuzda sizlere, Evlere Parça Başı iş Veren Firmalar hakkında bilgiler vereceğiz. Mevcut üretimi artırmak adına bir çok firma evlere parça başı iş vermektedir. Bu işler genellikle tekstil ürünleri olmakla beraber farklı iş modelleri ile de karşımıza çıkabiliyor. Ücretlendirme yapılan işe göre değişerek konumuzun başlığından da anlaşılacağı üzere parça başına kazanç sağlayacaksınız.

Evlere ek iş veren firmalar daha fazla kar etmek için bu yolu izlemektedirler. Dışarıdan iş yaptırarak hem eleman sıkıntısından kurtulacak, hemde ürettiği malzemenin fiyatı daha uygun hale gelecektir.

Evlere Parça Başı iş Veren Firmalar Hangi Şehirlerde

Parça başı veren firmalar olarak, listemizde şuan için; bursa, kütahya, sivas, yozgat, eskişehir, denizli, rize, ankara, istanbul, afyon şehirleri yer almaktadır. Fakat bu saydığımızı şehirlere yakın ve komşu olan illerede ek iş imkanı tanınmaktadır. Denizli ilimiz mesela evlere parça başı tekstil işi vermektedir. Kütahya ilimiz evlere parça başı porselen süsleme işi vermektedir. Eskişehir ilimiz evlere parça başı lületaşı tesbih yapma işi vermektedir. İş modelleri bunlar gibi her şehire özel işlerdir.

Evlere Parça Başı iş Veren Firmalar için başvuru

İş başvurusu yaparken, yukarıda isimlerini yazdığımız şehirler ve bu şehirlere komşu illerdeki arkadaşlar iş başvurusu yaparsa seviniriz. Bu illere bağlı ilçe ve köyde oturan arkadaşlarda bu işlere başvuru yapıp, evde ek iş imkanı fırsatından yararlanabilirler.

Her firma iş yapılışı için, yani verilecek olan işin yapımı konusunda sizleri bilgilendirmek adına mutlaka bir eğitmen görevlendirir. 1-2 saatlik bir eğitimin ardından sizde işinize başlayabilirsiniz. Yapılacak olan işler her pazartesi günü teslim alınır. Firma zaten bunu size açıklar. Yaptığınız iş hafif ve kırılmayacak birşeyse sizde teslim edersiniz. Genelde firmalar kendi araçları ile gelip evinizden teslim alırlar.

Ödemeler bu işlerde 15 günde 1 kez yapılır. Yani ayda 2 kere ödeme alırsınız. Bu sayede ihtiyaçlarınızı daha kolay şekilde giderebilirsiniz ve ailenize katkı sağlayabilirsiniz.

Yapılacak olan işler için her zaman en az 2 kişi öneriyoruz. Ekip halinde yapılan her iş daha fazla kazanç getirmektedir. Hem fazla kazanırsınız, hemde işten soğumadan çalışırsınız. Tek başına yapılan işlerde hem iş üremez hemde çabuk sıkılırsınız.

Hakkında iskur

39 Yorumlar

 1. Evde her işi yaparız 3 4 kişilik grubumuz var Gebze Körfez

 2. İstanbul da yaşıyorum.daha önce evde montaj işi yaptık tecrubemiz var ekip le yapabiliriz yüklü iş verilirse ekip le yapabiliriz.

 3. evde ek iş yapmak istiyorum.

 4. istanbul esenyurt tayım grubum var işe ihtiyacım var bir çok işte elim yatkın öznerek yaparım en iyi şekilde yapmaya gayret ederim lütfen bana dönüş yapın 😀

 5. Kirikkalede deneyimli 3 kişilik bir grubuz hızlı ve düzenli şekilde çalışırız acil ihtiyacımız var dönerseniz sevinirim

 6. Erzincan merkezde oturuyorum.40 yaşında bayanım. Çok magdurum.elim cabuktur işinizi en güzel şekilde teslim ederim.bütün ilanları başvurdum. Birinden yanıt alamadım. Geri dönüş yapin ne olur.

 7. Evde iş imkanı istiyorum daha önce konfeksiyonda paketleme işi yaptım.

 8. İstanbul Ümraniye ,de oturuyorum parça başı iş yapmak istiyorum

 9. Evde ek is yapmak istiyorum

 10. Merhaba hayırlı günler ben Isparta da yaşıyorum 3 kişilik bir grubuz her türlü iş yapabiliriz lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkürler bu bu işi de kolaylikla yaparız lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim

 11. Merhaba evde ek iş yapmak istiyorum
  2 kisi yapmayi dusunuyoruz
  GİRESUN/TIREBOLU da ikamet ediyoruz
  Şimdiden tesekkurler

 12. Evde ek iş istiyorum

 13. Kırıkkale de ikamet etmekteyim 3kisilik ekibim mevcuttur elimiz hızlı ve pratiktir. Evimize katkı sağlamak için istiyoruz geri dönüş yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 14. Evde parçabaşî işi bizde istiyoruz ama hep yazıyorum cevap vermedin

 15. Ankara da oturuyorum. Esimle birlikte evde parca basi is yapabiliriz.

 16. Malatyadayiz, hızlı calisiriz

 17. Merhaba adım Hava, Ankara Sincan’da yaşıyorum. Temiz ve titiz çalışırım. Zamanında teslimi sağlayabilirim. Evde 3 kişi çalışabiliriz. Sizin için uygunsa mail adresime dönüş yaparsanız memnun olurum.

 18. Ankara etlikte oturuyoruz 5 kisilik bir ekibiz verilen isi tamamlaroz evde iş imkabi istiyoruz ihtiyacimiz var

 19. Evde ek is yapmak istiyorum tekstil.isile uğraşıyom suhan calismiyorum.ama.heren gibi is.elimden geliri ozelik.tekstil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir