Home / Evde Paketleme işi imkanları / Evlere Paketleme işi Veren Firmaların Telefon Numaraları

Evlere Paketleme işi Veren Firmaların Telefon Numaraları

Evlere paketleme işi veren firmaların telefon numaraları konusunu açarken, size daha fazla evde ek iş imkanı sağlanabileceğini düşündük. Bir çok kişide bu sayede umarım ek iş imkanı sağlamış olacaktır. Evlere iş veren firmaların telefon numaraları hakkında, sizlere önemli bir konu arz etmek istiyorum.

Sitemiz üzerinde kayıtlı bulunan yaklaşık 200 civarı firmayı düşünerek şu şekilde bir karar aldık. Evde ek iş ilan sitesi üzerinden, firmaların telefon numarasını yayınlar isek, o firmayı günde 100 lerce kişi arayacak ve böylelikle de firma telefonlara bakmaktan iş yapamıyacak duruma bile gelebilir.

Evlere paketleme işi veren firmaların telefon numaraları

Bizlerde kısa bir başvuru metni ile, seçilmiş bazı kişilere evde paketleme işi veren firmalar ve evde ek iş imkanı sağlayan firmaların telefon numaralarını paylaşmaya karar verdik. Bu iletişim numaralarını, açıkca burada paylaşamıyacağız malesef.

Evde Paketleme işi Başvurusu

Gerçekten ihtiyacı olan kişilere, geri dönüş yapmamız için, aşağıda bulunan iş başvurusu kısmından;

Bu işe gerçekten neden ihtiyacınız olduğunu anlatan bir açıklama yapınız, (bu kısım çok önemli)

Bakmakla yükümlü olduğunuz kişi sayısı

Herhangi bir yerde çalışıp çalışmadığınız,

Evde paketleme işi için ayırabileceğiniz zaman dilimi (örneğin 4 saat boyunca çalışabilirim)

Kaç kişi ile çalışabilirsiniz,

İşi yetiştirememe durumunda , daha fazla kişi bulup çalışabilirmisiniz.

Son olarakta;

AD:

SOYAD: (gizlilik açısından yazmak zordunda değilsiniz)

ŞEHİR:

MAİL ADRESİ: 

Evde paketleme işi veren firmalar sizi değerlendirmeye alacağı için, yukarıda belirttiğim kısımlar çok önemlidir. Açıklama kısmını mutlaka doldurun.

Anlaşma sağlanan arkadaşlar ile, telefon ile görüşülmesi ardından, firma tarafından paketleme yapılacak ürünler evinize kadar getirilecektir. Bazı paketleme işi için aletlere ihtiyacınız olacaktır (zımba makinası, kağıt bant ve koli bantı, paketleme poşeti gibi) Bu ürünler zorluk çekmemeniz açısından sizlere firma tarafından verilecektir. Tamamlanmış işler, yine firma yetkilisi tarafından evinizden alınacaktır.

Evde çalışarak para kazanmak istiyorsanız, firmanın ve sizin mağdur olmaması için, ekip çalışması çok önemlidir. Mümkünse bir ekip kurmalısınız. Verilen işler ilk etap da az olabilir. Ama işin devamlılığında bazen altından kalkamıyacağınız kadar çok iş gelebilir.

Bol kazançlı günler dileği ile.

 

 

Hakkında iskur

453 Yorumlar

  1. Ev hanımıyım 2 çocuk annesiyim ve acil paraya ihtiyacım var..Şimdilk 2 kişiyiz evde paketleme işi yapmak istiyoruz boş zamanımız çok yardımcı olursanız çok sevineceğiz.. Verilen siparişleri zamanında teslim ederiz … KUŞADASI

  2. Tek. Kişi. Çalışabilirim. Günde. 5. Saat. Kiraciyim imkanım yok. Çocuk var

  3. merhaba ben rahatsızlıgımdan dolayı dısarda iş basvurusunda bulunamıyorum uzun suredır. ve hastane masraflarımdan dolayı evde iş imkanı arıyorum. ayrıca okul masraflarımı cıkartmak ıstıyorum. evde iki kişi beraber evv işi arıyoruz annemle ben. istanbul sarıyer de oturmaktayız.

  4. BU İŞE İHTİYAÇLARIMI KARŞILAYABİLMEK İÇİN İHTİYACIM VAR HİÇ BİR YERDE ÇALIŞMIYORUM 3 KİŞİYİZ 20 SAAT BU İLGİLENEBİLİRİZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir