Home / İllere Göre Ek iş ilanları / Evlere iş veren fason firmalar

Evlere iş veren fason firmalar

Evde iş imkanı arayan bir çok kişi için, ek iş imkanı sağlayan evlere iş veren fason firmalar 2019 yılında baya bi rağbet görecek gibi duruyor. Büyük firmalardan aldıkları işleri yetiştirme derdine düşen fason firmalar, işleri yetiştirebilmek adına evlere ek iş vermektedirler. Bu işleri sıralamaya kalkarsak burada vaktimiz yetmez. Ama özellikle iç çamaşırı ve çorap imal eden firmalar bu tür eleman arayışına fazlaca girmektedirler.

Evlere iş veren fason firmalar Hangi Şehirlerdedir.

Sitemizde bir çok kişiye ek iş imkanı sağlamış olan sevgi hanım, evde çalışan bayanlar ile görüşerek, dantel işi vermektedir. Dantel işinden anlayan bayanlar var ise sitemiz üzerinden başvuru yapabilirler. Uygun görülen kişilere mail yoluyla kendisi dönecektir. Tabiki başvuru yaparken dantel işinden ne kadar anlıyorsunuz, daha önceden bu tür iş yaptınız mı bunları da açıklarsanız seviniriz.

Diğer bir firma ise istanbul da dinaght iç çamaşır firmasıdır. Bu firmada evlere fason işi vermektedir. Daha önceden bir çok kişiye evde ek iş olanağı sağlamıştır. Şuanda hala iş veren firmalardan biridir. Dinaght firması sadece istanbul değil, Türkiye nin her yerine iş göndermektedir. Dilerseniz bu firma içinde başvurunuzu sitemiz üzerinden yapabilirsiniz.

Denizlide bulunan akçalıke çorap firmasıda diğer fason işi veren firmalarımızdandır. Yalnız bu firma denizli dışında farklı bir ile iş göndermemektedir. Sadece denizli ve ilçeleri için geçerli olan  bu iş içinde yine sitemizden ön başvuru yaparak, değerlendirilmeye alınabilirsiniz.

Evlere iş veren fason firmalar
Evlere iş veren fason firmalar

Evde çalışarak ne kadar kazanırım

Genellikle tekstil işinin yoğun olduğu her ilde evlere iş veren fason firmalar bulabilirsiniz. Evde boş boş oturmak yerine bu firmalar ile görüşüp, ayda 1500-3000 TL arası kazanç elde etmeniz mümkün. Fakat her iş de olduğu gibi kazanç tamamiyle sizin çalışma performansınzı ile alakalıdır. Tabi birde buna ekip çalışmasınıda katarsak, hem daha hızlı iş akışı sağlanır hemde seri üretim olduğu için, firmanın gözündede değerli bir yere gelirsiniz.

Fason firmaları çalışacakları kişiler ile genellikle 1 yıl boyunca devamlı çalışırlar. Yapılan işlerin ödemeleri haftalık olduğundan dolayı, buda sizi baya bir rahatlatır.

Başvuru yapmak için sitemizin alt kısmında bulunan başvuru kısmını doldurmanız gerekmektedir.

Hakkında iskur

29 Yorumlar

  1. aydın/merkez

  2. Evde yapılabilecek acil is arıyorum istanbul uskudardaYım ilgileniyorsanız sevinirim

  3. Evde yapılacak her hangi bi iş arıyorum ev hanımıyım barın merkezde oturuyorum bu işe ayıracak bolca vaktim var zamanında teslim sözü veriyorum 05419396180 ulaşırsanız sevinirim

  4. Tarsusluyum evde her türlü paketleme işleri yapa bilirim

  5. Evde yapılabilecek is ariyorum Eskişehir

  6. Ankara Keçiören de ikamet ediyorum. Gelirim yok. İhtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim.

  7. Istanbul uskudarda oturuyorum evde is ariyorum

  8. Istanbul uskudar

  9. evde fason işi yapmak isterim

  10. Denizli bozkurt ta oturuyorum iki kişiyiz eşimle birlikte eşim tekstil de 20yildir çalışıyordu ama şimdi çalışamıyor ise ihtiyacım var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir