Home / Evde Ek iş / Evde Yapay Gül işi

Evde Yapay Gül işi

2019 yılı sizin için ek gelir kazandığınız ve ailenizin ekonomisine artı gelir kazandırdığınız bir yıl olabilir günümüzde ev hanımlarının veya ek gelir elde etmek isteyen bir çok kişinin yapabileceği bir çok iş bulunmaktadır. Evde yapay gül işi bu işlerden sadece bir tanesidir.

Ev de ek iş ilanları günümüzde herkes tarafından çok aranan bir kategoridir. Çoğu kişi evinde ek iş yaparak para kazanmak istemektedir.

Evde iş yaparak sizde kazanç sağlamaya başlayabilirsiniz. Evinizde yapabileceğiniz işlerin  sayısı bir o kadar fazla olduğu gibi içlerinden bir tanesi de evde yapay gül yapım işidir.

Evde Yapay Gül işi Nasıl Yapılır

Evde Yapay Gül işi
Evde Yapay Gül işi

Evde yapay gül işi yaparak çok iyi para kazanabilirsiniz. Bayanlarında severek ve keyifle yapacakları bu iş oldukça eğlenceli hale gelebilir. Bayanlar için adeta bir hobi olacak olan evde yapay gül işi nasıl mı yapılıyor. Şöyle ifade edelim haftalık firmanın belirleyeceği limit doğrultusunda yapay gül yapmanıza dayalı bir iştir.

Daha fazla yaptığınız adetler için ayrıca ücret alabileceksiniz. İlk haftadan sonra eğer sınıra ulaşamazsanız diğer hafta sonuna kadar tamamlamanız sonucunda ücretinizi peşin olarak alabiliyorsunuz.

Yapımı oldukça basit olan bu iş çok kısa sürede alışarak sizde kolaylıkla yapabilir ve el çabukluğu ile bir o kadar ürün yapabilirsiniz. Ayrıca iş verenin iz size numune olarak gül gönderecektir. Malzemelerde size teslim edildikten sonra işe başlayabilirsiniz.

Plastik kaplı çelik mil üzerine 2 Adet gül yaprağı ve gülü ekliyorsunuz, üstüne de su damlası görünümünde bir malzeme ve sim sıkılıyor. Bir tane gül yapan kişiye göre dakikada 2 – 6 adet üretilmesi mümkün.

Anlattığımız gibi ilk hafta yapacak arkadaşlara sayı sınırı konulmayacaktır. Alışım süreci olmasından dolayı çoğu firma ilk teslimat için sınıra ulaşılmasına gerek duymaz. Ürünleri dediğimiz gibi size iş veren firma kapınıza kadar getirip teslim edecektir. Ücretini de yine teslim haftasında alıyorsunuz.

Eğer sizde ek iş imkanları arasında en severek yapacağınız işler arasında yer alan yapay gül işini veren firmalara başvurularınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz kendi başınıza yapabileceğiniz bu iş için ise başvurunuzda adınız, soyadınız. adres ve  iletişim bilgileriniz yer almalıdır.

 

is-bul.gen.tr ailesi olarak bol kazançlar dileriz.

Hakkında

26 Yorumlar

  1. Merhaba ek işe ihtiyacım var el becerim var dönüş yaparsanız çok sevinirim Balıkesir/Dursunbey

  2. Küçükçekmece Söğütlüçeşme mallesine oturuyorum evde gül işi bende istiyorum cevap verirseniz sevinirim

  3. Edirne Merkez de oturuyorum. Yapay gül işini en iyi şekilde yapabilirim. Gerekirse anında ekip kurabilirim. Becerikli ve hızlıyım. İşe ve paraya ihtiyacım var. Geri dönüş yaparsanız çok mutlu olurum.

  4. Merhaba adım Hava, Ankara Sincan’da yaşıyorum evde gül yapma işene talibim, zamanında teslimi sağlayabilirim. Evde 3 kişi çalışabiliriz. Sizin için uygunsa mail adresime dönüş yaparsanız memnun olurum.

  5. Çağlayan Tunca

    İstanbulda 250 kadar ev kadını network ağımız var. Mail atın görüşelim.

  6. İstanbul Pendik’te oturuyorum. Evde yapay gül işi özellikle dikkatimi çekti. İlgilenirseniz memnun kalacağınıza inanıyorum. Teşşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir