Home / Evde Ek iş / Evde yapay çiçek arajman işi

Evde yapay çiçek arajman işi

Son yıllarda yapay çiçek kullanımı hayatı her köşesinde yoğun olarak kendi göstermekte. Evde yapay çiçek arajman işi gerçek çiçekler kadar sahici ve çok daha dayanıklı olmalıları nedeni ile çokça tercih ediliyor. Firmalar ithalatçı firmalardan aldıkları çiçekleri arajman haline getirip müşterinin beğenisine sunuyor. Bu da çok fazla zaman ve emek isteyen bir iş. Çoğu firma kendi bünyesinde eleman istihdam etmektense evlere bu işi veriyor ve ekmek kapısı açıyor.

Evde yapay çiçek arajman işi Veren Firmalar

Evde yapay çiçek arajman işi veren firmalar çiçekçiler ve organizasyon firmaları. Bu firmalar size işi parça olarak veriyor ve  iş bitiminde ödemenizi nakit olarak yapıyor. Önemli olan nokta firmanın yaşadığınız şehirde olması. Çünkü firmalar kargolama yöntemine he maliyet hem de zaman açısından sıcak bakmıyor. Yorum kısmına bırakacağınız bilgilerde yaşadığınız ile yazmanız önemli ki o illerdeki iş verenler sizi tercih etsinler.

Evde yapay çiçek arajman işinden kaç para kazanabilirsiniz?

Aylık ortalama 1250-1750 TL arasında ek gelir sağlamanız mümkün. Firma size arajman için gereken çiçekleri, vazoyu, yardımcı ürün ve aparatları verecek sizden bitmiş iş olarak isteyecektir. Firmalar sizi tercih ederken daha önce bu tarz iş yapıp yapmadığınızla ilgilenmeyecekler. İşin nasıl yapılması gerektiğini size gösterecek ve bilgi verecekler.

Yaşadığınız ilde çiçekçilerle görüşme sağlayıp bu konuda desteğe ihtiyaçları olup olmadığını kendiniz de araştırabileceğiniz gibi bu yazımızın altına yorum olarak bilgilerinizi de verip iş verenlerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca son zamanlarda trend olan düğün, nişan, kına gecesi, sünnet düğünü, doğum günü, diş buğdayı gibi etkinliklerde hediyelik olarak veya dekorasyon ürünü olarak da yapay çiçekler çok fazla tercih ediliyor. Bununla ilgili çalışan organizasyon firmaları gelen taleplere yeterince cevap verememekte.  Organizasyon firmalarına bu konuda destek olabilir ve oldukça tatmin edici gelirler elde edebilirsiniz. Size evde ek gelir imkanlarını kapılarını açmaya gayret ediyoruz. Siz de yapmak istediğiniz işlere talip olarak evde ek gelir kazanmanın yolunu kolayca bulabilirsiniz. İsterseniz bireysel olarak isterseniz de ekip olarak çalışıp risksiz ve yüksek kazanç elde edebileceğinizi size göstermek ve katkı sağlamak istiyoruz.

Daha fazla iş imkanı için Facebook fan sayfamızı takip edin…

Hakkında iskur

23 Yorumlar

  1. Merhaba adım Hava, Ankara Sincan’da yaşıyorum evde çiçek arajman işene talibim, verilen işi itinayla yapıp zamanında teslimi sağlayabilirim. Evde 3 kişi çalışabiliriz. Sizin için uygunsa mail adresime dönüş yaparsanız memnun olurum.

  2. Ben İstanbul Pendik’te oturuyorum evde yapay çiçek arajman işi yapmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir