Home / Evde Ek iş / Evde Tişört Paketleme işi 2020

Evde Tişört Paketleme işi 2020

Ev hanımları, ev işlerinden sonraki kalan zamanlarında, örgü örerek yada kendi aralarında günler düzenleyerek zaman larını geçirmeye çalışırlar. Fakat bazı hanımlar ise boş zamanlarını çalışarak değerlendirir ve evlerine katkıda bulunmaya çalışır. Evlere iş imkanı veren firmalar sayesinde, ev hanımlarına, kazanç sağlayabilecek işler bulunmaktadır. Bu işlerden biride evde tişört paketleme işi. Yeni yıl başlarken bir çok firma, promosyon amacı ile reklamcılara tişört baskısı yaptırmakta. Reklamcıların bu tişörtleri paketleyecek elemanları olmadığı için, evde tişört paketleme işi 2020 yapacak elemanlara ihtiyacı vardır. Bu iş geçicidir ve yılda bir defa denk gelir.

Evlere tişört paketleme işi veren firmalar

Yukarıda sizlere, reklamcıların bu iş için eleman aradığını, fakat sadece yılda bir kez iş yaptırdıklarını söylemiştik. Bu işi devamlı yapmak istiyor iseniz, baskı işleri yapan firmalar ile görüşebilirsiniz. Bu firmalar sizlere devamlı iş vereceği gibi, ayrıyetten tişört katlama işi sahibide olabilirsiniz.

Her iş veren işini sağlam ve sorunsuz almak ister. İlerinizde ne kadar düzenli ve özverili bir şekilde çalışırsanız, o kadar çok kazanırsınız.  İşvereni memnun etmenin sonucunda, daha fazla evde iş imkanı sizi bulur. Doğal olarakda evde çalışarak para kazanma konusunda daha bilgili olursunuz.

Evde Tişört Paketleme işi Fiyatları

Bu iş için belli bir fiyat belirlememiz mümkün değildir. Bu ücret tamamen iş veren ile sizin aranızda yapılacak anlaşmaya bağlıdır. Bazı firmalar tişört başına ödeme yaparken, bazıları ise kilo bazında ödeme yapmaktadırlar. Adet olarak tanesini 0,20 kuruştan hesaplar isek 1000 tişörtte 20 TL 10.000 tişörtte ise günlük olarak 200 TL kazanabilirsiniz.

Sitemizi iş veren firmalarda takip ettiği için başvurunuzu sitenin altında bulunan yorum bölümüne;

Ad:

Soyad:

Yaşadığınız il:

Ekip ilemi çalışacaksınız:

Bunları bildirmeniz, iş veren açısından önem arz etmektedir. Unutmayın ki ekip olarak çalışacak kişiler daha fazla iş imkanına sahiptirler. Çünkü iş verenler farklı kişiler ile muhatap olmak yerine bir kişi ile muhatap olmayı seçerler.

Farklı işlerden haberdar olmak ve evlere işveren firmalar için yayınlanan konulardan haberdar olmak istiyorsanız. Facebook fan sayfamızı da beğenmeyi unutmayınız.

About admin

Check Also

Evde Nikah Şekeri işi 2020

Evet yine bir iş yine bir kazanç kapısı ve yine bu güzel işi diğer yazılarımız …

No comments

 1. Tekirdağ Malkrada ikamet etmekteyim ev hanimiyim bu tür işler elimden gelir uygun görürseniz bu isi yapabilirim.

 2. Hacer Elif Demir

  Elimden her is geliyor bana yardim edecek benim gibi ev hanimi binadan arkadaslarim var. Bu ise cok ihtiyacim var lutfen degerlendirin

 3. Evde her türlü uygun iş yapabilirim. İstanbul avcılarda oturuyorum

 4. 3 kişiyiz,tişört paketleme evde yapabiliriz .istanbul emirgan

 5. fatma hatay antakya kızımla bereber yapacagım..kızım daha önce giyim üzerine çalıştıgı için tişört katlamayı ii biliyor

 6. Merhaba ben Ceren.Zonguldak Ereglide yaşamaktayım.evde ek iş yapmak istiyorum.ilgilenirseniz çok sevinirim.ferhat.atmis@hotmail.com.2kisiyiz

 7. Asıl adım ayse özdel Dikmen övecler 4 otuyorum ankara yaşıyorum evet ekip ile çalışmak istiyorum lakabim gulbahar

 8. Hatay antakya Bu işi yapabilirim 3kişilik ekibim var elimiz çok pratiktir

 9. tişört katlama

 10. Evde tsort katlama veya esarp kenarı kıvırma işi istiyorum.10 kişilik grubum var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir