Home / Evde Paketleme işi imkanları / Evde Tişört Paketleme işi ile Ek Gelir imkanı

Evde Tişört Paketleme işi ile Ek Gelir imkanı

Bir çok tekstil fabrikasının , evde tişört paketleme işi  yapacak eleman aradığını biliyormuydunuz. 2019 yılı ile birlikte, tekstil sektörü hızlı bir giriş yaparak, üretimlerini 2 katına çıkarttılar. Durum böyle olunca da eleman eksikliğinden dolayı, fabrikadaki işlerin bir kısmını ya taşoran firmalara yaptıracaklardı yada evlere ek iş olarak vereceklerdi. Seçimlerini doğru olarak yaparak bir çok ev hanımına, öğrenciye ve evde çalışarak para kazanmak isteyenlere imkan tanımış oldular.

Dar geçimli bir çok aile, sıkıntılarından kurtulmak için ek iş aramaktadır. Bizlerde elimizden geldiğince, bu konuda hassas davranarak evlere ek iş veren firmaları tespit edip, ilanlarını sitemizde yayınlamaktayız. Fakat firmaların iletişim bilgilerini vermemiz konusunda hassas  olduğundan dolayı, paylaşmamızı istemiyorlar. Sizlerin yapacağı iş başvurularına göre, firmalar tarafından dönüş sağlanmaktadır.

Evde Paketleme işi ortalama ne kadar kazandırır

Firma tarafından anlaşılacak kişilere, firma yetkilisi tarafından tişörtler ve paketlemede kullanılacak malzemeler getirilecektir. Her ürün düzgün bir şekilde katlanarak paketleme yapılacak. Bazı firmalar paketlenen tişörtlere etiket basım işi istemektedirler. Bu durumda kazancınız biraz daha artacaktır. Paketlediğiniz tişört başına alacağınız ücret 0,30 kuruştur. 10 tişörtte 3 tl kazanırsınız 100 tişörtte 30 tl kazanırsınız. Ne kadar çok çalışırsanız, kazancınız okadar yüksek olacaktır.

Evde Tişört Paketleme işi ile Ek Gelir imkanı

İş başvurusu yapmak için, aşağıdaki başvuru yap kısmını kullanınız. Tekstil işi ile önceden çalışmış kişilere öncelik tanınacaktır. Fakat maddi durumu iyi olmayıp çalışmak isteyen herkese iş vermeye gayret göstereceğiz.

Hangi şehirden başvuru yaptığınızı mutlaka belirtiniz. Denizli, bursa, istanbul, eskişehir, kocaeli, ankara,trabzon, edirne şehirleri başta olmak üzere, tüm illere iş imkanı tanınmaktadır. Merkezi olan şehirlere , ürünler firma yetkilisi tarafından teslim edilirken, diğer illere kargo yolu ile teslim edilecektir.

Bir çok üniversiteli yada hazırlıkta okuyan kardeşlerimizinde ek iş aradığından haberdarız. Kategorilerimizde bulunan öğrenciye ek iş kısmındaki işlere başvuruda bulunarak isminizin yazılmasını sağlayabilirsiniz. Dönüşler hemen olmasada, elimizden geldiğince hızlı bir şekilde iş vermeye gayret ediyoruz.

Aynı şekilde öğrenci kardeşlerimizde iş başvurusu yaparken, hangi şehirde kalıyorlar ise, iş başvurusunda belirtmeleri gerekmektedir. Facebook fan sayfamıza katılarakta, eklenen iş ilanlarından anında haberdar olabilirsiniz.

Hakkında iskur

165 Yorumlar

  1. merhaba ankarada ikamet ediyorum daha önce 6 yıl mağazacılık yaptım katlama işinden iyi anlarım yardımcı olursanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir