Home / Evde Ek iş / Evde Takı Yaparak Para Kazanmak

Evde Takı Yaparak Para Kazanmak

Bayanların vazgeçilmezi, birbirinden farklı ve renkli şekilde tasarlanmış takılardır. Başta büyük alış veriş merkezleri ve normal esnaf dükkanlarında da satış yapılan bayan aksesuarcılarda neredeyse adım atmak imkansız. Böyle talep gören bir işi neden siz kendiniz yapmıyorsunuz. Hem ailenize katkıda bulunmak için hemde ihtiyaçlarınızı karşılamak adına evde takı yaparak para kazanmak gözüktüğü kadar zor değil aslında. Takı tasarımları ve yapılışları hakkında youtube ve google üzerinde arama yaparak, yüzlerce video ve konu anlatımına ulaşabilirsiniz.

İnsanlar hayatının büyük bir bölümünü çalışarak geçirmek zorundadır. Hayat mücadelesi ve daha güzel bir yaşam için para kazanmak herkes için ilk plandadır malesef. Bir çok kişi çalıştığının karşılığını alamaz, bir çoğuda kazandığından memnun kalmaz. Durum böyle olunca ya evde ek iş yapılacak yada para kazanmak için boş zamanları değerlendirecek birşeyler bulmak gerek.

Evde Takı Nasıl Yapılır

Yukarıdada belirttiğim gibi, bilginiz olmadan bir şey yapamazsınız. Ya internet ortamında bu iş ile ilgili biler arayacaksınız, yada youtube üzerinden eğitim videolarını izleyerek takı nasıl yapılır, hangi malzemeler gereklidir öğreneceksiniz. Aslında zamanınız ve fırsatınız var ise, halk eğitim gibi kurumlardan böyle işlerin kursları mevcut, bu kurumlardan eğitim almanız en doğru yoldur.

Evde Takı Yaparak Para Kazanmak

Kursa gittiniz, yada gerekli eğitim aldınız. Sıra geldi yapmış olduğunuz takıların tokaların yada aksesuarların satışına. Belkide en zor kısım, yada en basit kısım bilemeyiz. Tamamen sizin azminize bağlı birşey. Günlerinizde yada bayanların meşhur toplantılarında satış yapabilirsiniz. Ama şöyle bir durum varki bulunduğunuz ortamda kaç kişiye hitap edebilirsiniz ki. Yada bir kişi en fazla kaç adet alabilir.

Bizler daha fazla kişiye erişim sağlamalı, yaptığımız ürünlerin reklamını binlerce kişiye ulaştırmalıyız. Bunun için ilk başlarda facebook üzerinden fan sayfası açıp, reklam vererek hedef kitle oluşturarak, pazarlama ortamı oluşturabilirsiniz. Bunun dışında instagram da takipçi kazanarak yine satışınızı buradan yapabilirsiniz.

Bunlar dışında herhangi bir takipçi yada ürünlerin satışını yapabileceğiniz bir yer yok ise, bizlerde sizlere yardımcı olabiliriz. Sitemizde ve facebook fan sayfalarımızda sizlerin ürünlerinizin reklamınızı yapabiliriz.

Hakkında iskur

11 Yorumlar

 1. Ekibimle beraber itina ile hiz.et vermekteyiz

 2. Ben bu işi yaparım 3 kişiyiz lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 3. Batmanda oturuyorum acil ise ihtiyacim var taki yapabilirim el becerim vardır geri dönüşü bekliyorum tesekkur ederim

 4. Kırıkkale’de ikamet etmekteyim aileme katkı sağlamak amacıyla istiyorum evde takı işi ve her türlü işi yapabilirim 3 kişilik grubum vardır hızlı ve pratiktir elimiz. Geri dönüş yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkür

 5. İstanbul Anadolu Yakası için iş arıyorum lütfen yardımcı olur musunuz

 6. secil alacaba

  Denizli iki kişi sürekli başvuru yapıyorum ama dönüş olmadı

 7. Çanakkale merkez

 8. Zeynep Köksal

  Okulum için ihtiyacım var. Antalya’dan annem ve ben yapmak istiyoruz .

 9. evde bu işi yapmak istiyorum gebze kocaeli

 10. Çok ihtiyacım var çankırı merkez lütfen cvp bekliyorum

 11. slm ben konya meram dan arıyorum bu işe çok ihtiyacım var lütfen bana ulaşırsınız çok sevinirim taki tasarim okulundan sertifika var elimden gelir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir