Home / Evde Ek iş / Evde Süsleme işi Yaparak Ek Gelir imkanı

Evde Süsleme işi Yaparak Ek Gelir imkanı

Bugün sizlere Evde Süsleme işi Yaparak Ek Gelir imkanı hakkında bilgiler vererek, evlere ek iş veren firmalar hakkında açıklamalar yapmak istiyoruz. Günümüzde geçim sıkıntısı çeken bir çok aile, evde ek iş yaparak bu sıkıntıyı birazda olsa gidermek adına, evlerinde ek iş yaparak, ailelerine yardımcı olmaya çalışmaktadırlar. Kozalak süsleme işini hiç duydunuz mu bilmiyorum ama, bu zamanda oldukça ilgi gören işlerden biridir.

Evde yapılan ek işler, insanların ayrıyetten bir kazanç sağlayabildiği gibi, patron sıkıntısı olmadan rahat ortamda çalışmaları için de çok tercih edilmektedir. Ama bir çok kişi bu işleri nasıl yapacağını ve bu işverenlere nasıl ulaşacağını bilmemektedirler. Bizlerde bu firmaları bulabilmeniz için sizlere yardımcı olacağız.

Evde Süsleme işi Yaparak Ek Gelir imkanı Sağlayan Firmalar

Evde Süsleme işi Yaparak Ek Gelir imkanı
Evde Süsleme işi Yaparak Ek Gelir imkanı

Bu firmalara, özellikle büyük alışveriş merkezlerinden ulaşmanız mümkündür. Bunun dışında, parti malzemeleri satan firmalarda bu işi veren firmalar arasında yer almaktadır. Dilerseniz gidip kendinizde başvurabilirsiniz. Ama evden çıkma probleminiz varsa, sitemiz üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

Hediye paketi süsleme işide bu işler arasına girmektedir. Firmaların sizlere vermiş olduğu hediye paketlerini, istek doğrultusunda süsleyerek güzel gelirler elde edebilirsiniz. Püskül ve fiyonklar ile yapılan hediye paketi süsleme işi için gerekli olan tüm malzemeler, eve ek iş veren firmalar tarafından verilmektedir. Bu süsler genellikle özel istek üzerine yapıldığı için, çok özen gösterilmelidir.

Evde Süsleme işi Yaparak Ek Gelir imkanı Başvurusu

Sizlerde evinizde ek iş olarak süsleme işi yapmak istiyorsanız, konumuzun altından ek iş başvurusu yapabilirsiniz. Üzülerek söylüyorum ki, bu işi firmalar sadece bayanlara vermektedir. Sanırım bayanlar daha dikkatli ve özenli çalışıyor.

Yaşadığınız ili mutlaka belirtmelisiniz.

Daha önceden iş deneyiminiz var ise yazarsanız daha iyi olur.

Ad ve soyad gizlilik açısından gerçek bilgileri yazmak zorunda değilsiniz.

Başvuru esnasında telefon numarası kullanmayın.

Başvuru dönüşleri sadece mail üzerinden olacaktır.

Evde ek iş imkanları için sitemiz üzerindeki diğer ilanlarada bakabilirsiniz. Umuyoruz ki herkese göre bir iş mutlaka vardır. Yayınlanan ek iş ilanları facebook fan sayfamızda da verilmektedir. Fan sayfamızı beğenmeyi unutmayınız.

Hakkında iskur

19 Yorumlar

  1. İyi günler aslen eczacı teknisyeni ve güzellik uzmaniyim ama bebegimden dolayı evdeyim eşime yardımcı olmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim.
    Ankara /Altindaga bağlı hasköyden

  2. İsmigül dogan

    Samsunda yaşıyorum Daha önce küçük çaplı süsler yapip cevremdeki insanlara sattım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir