Home / Evde Ek iş / Evde süpriz yumurta işi

Evde süpriz yumurta işi

Elimizden geldiğince evlere ek iş veren firmaların, aradığı kriterler ve yaptıracağı işler hakkında sizlere bilgiler vermeye çalıştık. Bu günde yine güzel para kazandıracak olan evde süpriz yumurta işi hakkında bilgiler vererek sizlerin, evinizde ek iş yapma şansını yakalamak için yardımcı olmaya çalışacağız. Her geçen gün hayat şartlarının zorlanması ile insanlar evde yapılabilecek ek işler aramaktadırlar. Bu yüzden bizlerden bu konularda sizlere bilgiler aktarmaya devam edeceğiz.

Evde süpriz yumurta işi

Evde süpriz yumurta işi
Evde süpriz yumurta işi

Bir çoğunuz, özellikle çocuklu ailelerin bildiği süpriz yumurtaların içinde çıkan oyuncakların nasıl paketlendiğini ve nelere dikkat etmeniz gerektiğini sizlere anlatmaya çalışacağız.

Firma tarafından, yumurta içindeki oyuncak bulunan kısım ve içine koyacağınız oyuncaklar sizlere teslim edilecek. Her yumurtaya oyuncak ve parçalarını koyacaksınız. Tabi bu şu şekilde olacak. Oyuncaklar parçalı halde gelmektedir. Yani süpriz yumurta alanlar bilecektir. İçinden çıkan oyuncağın parçalarını birleştirmeniz gerekmektedir. Bu işte de her kutuda farklı oyuncakların parçaları sizlere teslim edilecek. Örneğin bir kutuda kamyon parçaları, diğer bir kutuda bebek parçaları gibi.

Sizin yapmanız gereken, mesela yumurta içine oyuncak bebeği koyacaksanız, bu bebeğin parçalarını eksiksiz olarak koymalısınız, birde oyuncağın birleştirilmesi için kullanılan klavuzu mutlaka unutmalısınız. Eksik koyacağınız her patça, tamamlanamayan bir oyuncak olacaktır. Bu da müşterinin firmaya olan ilgisini düşürecektir. Durum böyle oluncada o firmadan bir daha iş beklemeyin. Yada firma yerine kendinizi koyarsanız, bir daha iş verirmisiniz bunu düşünün.

Evde süpriz yumurta işi veren firmalar

Firmaların iletişim bilgilerini, daha önce yaptığımız açıklama neticesinde paylaşamıyoruz. Fakat o açıklamamızı görmeyen yada okumayan arkadaşlar için yeniden yapalım. Değerli arkadaşlar, evlere ek iş veren firmaları daha önceden telefon numaraları ve adreslerini yayınlamamıza izin veriyorlardı. Fakat ilgisiz ve konuyla alakası olmayan kişiler tarafından yoğun olarak aranma sebebi ile birlikte, zor duruma düştüler. Bu yüzden artık sadece sizlerin yapacağınız yorumlara istinaden, uygun gördükleri kişilere mail yolu ile anlaşma sağlanıp bilgilerini iletiyorlar.

Peki siz neye dikkat etmelisiniz işe alım süreci ne kadar sürer;

Öncelikle işbul sitemizdeki bu makaleyi tamamen okuduktan sonra, sayfamızın en alt kısmında bulunan başvuru kısmından başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru yaparken hangi şehirde yaşadığınızı ve kaç kişi ile birlikte bu işi yapabileceğinizi mutlaka belirtin. Başvuru esnasında adrs bilgilerini ve telefon numaranızı açık ve net olarak kesinlikle yazmayın. Telefon numarası yazarak başvuru yapan arkadaşların başvuruları onaylanmaz ve işleme alınmaz.

Bu iş ilanını facebook, twitter, google ve whatsap üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşın. Sistemimizde bulunan paylaşma sistemi dahilinde, hangi kullanıcı paylaşım yaparak insanları bu işten haberdar etmiş ise, o kişilere daha fazla iş imkanı tanınacaktır.

Şansınız bol olsun…

 

Hakkında iskur

173 Yorumlar

 1. Iki arkadaşız aydin sokede is istyoruz

  • okul öncesi çocuk gelişimi eğitimi bölümü okudum.alanıma benzemesi ilgimi çekti.ek iş için olabilir diyorum.

 2. Merhaba Çekmeköy de oturuyorum yaptığım işleri eksiksiz ve tam teslim edebilirim el becerim çok iyi tek kişi yapacağım iki çocuğum var bu işe ihtiyacım var

 3. İstanbul Beyoğlu
  bu işi yapacağıma inanıyorum

 4. TEVRAT TIRYAKI

  Her türlü montaj işi yapılır.(kalem, elektrik malz. Oyuncak, vb.) El becerisi isteyen tüm işler aile ortamında titizlikle yapılır. Aile bütçesine ek gelir Amaçlı.

 5. Merhabalar ankara ostimde bulunan ofisimde akşamları ekibim ile paketleme işnin bize ek gelir ve aynı zamanda iyibir vakit gecirme için idaal olduğunu düşünüyorum batuhanergun92@gmail.com

 6. Merhaba konya selcuklu da oturuyorum .verilen isi iki kisi olarak zamaninda eksiksiz teslim edecegimize inaniyorum. Surpriz yumurta oyuncaklarina asiri ilgim oldugu icin oyuncaklari hizlica yapabiliyorum.

 7. Merhaba
  Annem,babam,kardeşim ve ben olmak üzere evde ek iş konusunda tecrübeye sahibiz.İş gelmesi durumunda hazırız

 8. Merhaba
  Annem,babam,kardeşim ve ben olmak üzere evde ek iş konusunda tecrübeye sahibiz.İş gelmesi durumunda hazırız

 9. ben bu işe talibim

 10. hatice kübra koca

  merhaba iyi günler. istanbuldayım öğrenciyim ve ek işe ihtiyacım var sizin için bi sakıncası olmassa sizinle çalışmayı isterim .inşallah ilgilenirsiniz.tek kişi

 11. ACİL EK İŞ İHTİYACIM VAR İSTANBUL BEYKOZZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir