Home / Evde Paketleme işi imkanları / Evde Sayı Fasulyesi Paketleme işi

Evde Sayı Fasulyesi Paketleme işi

Evde çalışarak para kazanma işlerini size anlatmaya başladığım günden itibaren, bir çok üye ve iş veren firmalar tarafından mesajlar ve yorumlar almaya başladık. 2 gün önce yine evde iş imkanı sağlamak isteyen bir firma, evde sayı fasulyesi paketleme işi vereceğini, eleman arayışı içinde olduğunu bildirdi.

Bir çok ev hanımı ve maddi durumu iyi olmayan, evde çalışarak para kazanmak isteyen arkadaşlarımız mevcut. Bu tür iş imkanlarını değerlendirerek, ailelerine katkıda bulunabilir, ihtiyaçlarınını daha kolay karşılayabilir.

işkur ilan sitesi ve işbul ilan sitesi birleşiminden oluşturduğumuz bu sitemizde, iş veren ve çalışmak isteyenleri bir araya getiriyor, her iki tarafında memnun olmasını sağlıyoruz.

Evde Sayı Fasulyesi Paketleme işi Nasıl Yapılır

Sizlere çuval ile teslim edilecek olan sayı fasulyelerini, istenilen miktar ve renkte ayırarak, poşetleme yapılacak ve paketlenecek. Poşetlenen sayı fasulyelerini 24 poşet olarak paket içerisine koyarak, bantlama işlemi yapılacak. Sizlere teslim edilen fasulyelerin paketleme işlemi bittikden sonra, firma yetkilisini arayıp bilgi vermeniz yeterlidir. Firma yetkilisi paketlemiş olduğunu sayı fasulyelerini alarak, ücretini sizlere ödeyecektir.

İşi yetiştirmek adına, acele etmeyiniz. Yaptığınız işin devamlılığı açısından ve firmanın beğenmesi açısından mutlaka istenilen ve gösterilen şekilde yapınız. İş için kullanılacak malzemeleri sizlere firma yetkilisi karşılamak zorundadır. Unutmayın ki iş bitiminde teslim edilen her şey geri iade edilecektir.

Sizlerde evinizde ek iş arıyor ve evde sayı fasulyesi paketleme işi yaparım diyorsanız, bu ilan altından yorum atarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Başvuruda bulunurken;

Ad:

Yaşadığınız şehir:

İletişim için mail adresi:

Kısa bir açıklama:

Mutlaka üstte yazdıklarımı belirtmeyi unutmayın. Herkesin işe ihtiyacı var ama, burada bizim amacımız, doğru kişilere iş imkanı vermektir.

Bu konumuz sizi ilgilendirmediyse, yayınlamış olduğumuz diğer evde iş imkanları belki ilginizi çekebilir. Birden fazla iş istiyorsanız her iş için ayrı yorum yapmanız gerekmektedir.

Yorumlarınız bizim için ve eve iş veren firmalar için önemlidir. Bu iş ilanını facebook üzerinden paylaşırsanız, daha fazla kişinin iş  sahibi olmasına da aracı olmuş olursunuz. 2019 yılında eve iş veren firmalar daha fazla olacağı için, herkese yetecek kadar iş çıkıcaktır diye umut ediyoruz.

 

 

Hakkında iskur

34 Yorumlar

 1. ise ihtiyacım var ben istanbuldayim gaziosmanpasa Dayim

 2. Merhaba evde paketleme isi yapmak istiyorum bu ise ihtiyacim var dönerseniz çok mutlu olurum.

 3. Evde bu işi yapabilirim İstanbul Kurtköy Pendik’te iki kişiyiz gerekirse sayıyı artırabilir uzun saatler ayırabiliriz. Başvuru sebebimiz çok ihtiyacımız oluşu dönüş yaparsanız çok mutlu oluruz.

 4. songül küçük

  İstanbul Maltepe’de oturuyorum. Evde kemer tokalama işi yapmıştım.Bu işlerde el becerisine sahibim. Belirlenen sayıyı kolaylıkla çıkarabilirim.Bu işi almak istiyorum.

 5. Merhaba adım Hava, Ankara Sincan’da yaşıyorum evde sayı fasulyesi paketleme işene talibim, zamanında teslimi sağlayabilirim. Evde 3 kişi çalışabiliriz. Sizin için uygunsa mail adresime dönüş yaparsanız memnun olurum.

 6. Ankara cubukta oturuyorum sayi fasulyesi paketlemek istiyorum yardimci olursaniz sevinirim kbra.dniz1@hotmail.com

 7. Ankara Elmadağ da yaşıyorum bu iş için ekip çalışması yaparız günümü evde geçiyorum askere gidene kadar para biriktirmek istiyorum babam asgari ücrette çalışıyor ve ev kira
  ilkeryavuz12241@gmail.com

 8. Merhaba bende yapabilirim 2 kişiyiz 4 ila 5 saat çalışırız yardımcı olursanız sevinirim edirne kesan

 9. merhaba ben Antalya konyaaltında ikamet ediyorum.ben ve eşim paketleme işi yapmak istiyoruz.bize ulaşırsanız memnun olurum.

 10. Ankara etlikte oturuyoruz 5 kisilik bir ekibiz verilen isi tamamlariz ihtiyacimiz var

 11. HİÇ BİR GELİRİM OLMADIĞI İÇİN BU İŞE ÇOK İHTİYACIM VAR.EN KISA SÜREDE DÖNÜŞ YAPARSANIZ SEVİNİRİM .BURSA YILDIRIM

 12. Ek iş istiyorum, evde bolca vaktim var. Elim hızlıdır. İşten yeni çıktım. Gerçekten ihtiyacım var.

 13. Bu işe ihtiyacım var 5 aylık kızım var ve eşimin geliri yetmiyor izmitte oturuyorum

 14. Evde sayı fasulyesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir