Home / Evde Paketleme işi imkanları / Evde Sayı Fasulyesi Paketleme işi Veren Firmalar

Evde Sayı Fasulyesi Paketleme işi Veren Firmalar

Bu zamana kadar eve ek iş veren firmalardan bahsederek, bir çok kişiye ek kazanç yolu açmış olduk. Evde Sayı Fasulyesi Paketleme işi Veren Firmalar sayesindede güzel paralar kazanabileceğinize eminim. Bu firmalar 8 farklı şehirde olmakla beraber Türkiyenin her yerine iş gönderimi yapmaktadırlar. Sizde evde ek iş yapmak istiyorsanız, paraya ihtiyacınız varsa, bu işi ben yapabilirim diyorsanız konumuzun altından iş başvurusu yapabilirsiniz.

Evde Sayı Fasulyesi Paketleme işi Nasıl Yapılır

Anlaşma sağlanan kişiler ile gerekli görüşmeler sağlandıktan sonra, firma tarafından poşetlerle sayı fasulyeleri sizlere getirilir. Dikkat etmeniz gereken hususlar ile bir pakete yada kutuya kaç adet koyacağınız yine firma tarafından belirtilir. İşi zamanında ve eksiksiz olarak teslim etmeniz, her zaman sizin yararınıza olacaktır.

Bazı firmalar fasulye paketleme sonrası, her pakete firmanın bilgilerinin bulunduğunu belirten, etiket yapıştırmanızı ister. Böyle bir durumda alacağınız ücret biraz daha fazla olacaktır. Çünkü etiket basma işi tamamen farklı bir iştir.

Evde Sayı Fasulyesi Paketleme işi ile Para Kazanma

Evde Sayı Fasulyesi Paketleme işi Veren Firmalar, bu iş için sizlerden aylık olarak ortalama 83 bin sayı fasulyesi paketlemenizi isterler. Bunun karşılığında alacağınız ücret aylık olarak 2500 ve 3000 TL arasındadır. Bu ücret, etiket basma işine göre değişmektedir. Tabi ekip halinde çalışacaksanız, fazla iş isteyip bu fiyatı artırmanız sizin elinizde. iş teslimi 15 günde bir yapılmaktadır. Hakettiğiniz ücreti ister 15 günde bir alırsınız isterseniz aylık olarak toplu şekilde alırsınız. Bu tamamen size kalmış bir şeydir.

Evde Sayı Fasulyesi Paketleme işi Veren Firmalar

Bu işi veren firmaların 8 ilde olduğunu söylemiştik. Bu iller antalya, çanakkale, edirne, hatay, kastamonu, sakarya, uşak ve sivastır. Öncelik bu illere verilerek, kalan miktar başvurudaki diğer illere gönderilecektir. Farklı illere kargo ile gönderilip, alıcı kişiden yani işi yapan arkadaştan herhangi bir kargo ücreti talep edilmeyecektir.

Bu işe başvuru yaptığınız halde dönüş alamazsanız, farklı evde ek iş ilanları ile şansınızı deneyebilirsiniz.

Şimdi gelelim başvuru olayına;

Arkadaşlar başvuru yaparken mutlaka çalışacağınız şehri belirtin. Yazdığımız iller dışında bu illere bağlı ilçelerdeki arkadaşlarda bu işi yapabilirler.

Ekip ile mi yoksa tek kişi mi çalışacak bunu belirtin. Günlük ortalama kaç saat çalışabilirsiniz, bazı durumlarda yanınıza yardımcı olarak 2-3 kişi bulabilirmisiniz, bunları belirtmeniz firma tarafından önemlidir.

Hakkında iskur

259 Yorumlar

 1. İSTANBUL/BEYKOZ’DA ASKERİ LOJMANLARDA İKAMET ETMEKTEYİM. 4 YILLIK EKONOMİ MEZUNUYUM, BEBEĞİM OLDUĞU İÇİN ŞUAN ÇALIŞMIYORUM. BU NEDENLE EVDE PAKETLEME İŞİ YAPMAK İSTİYORUM.

 2. istanbul gaziosmanpaşadan sayı fasulyesi paketleme işini istiyorum

 3. Rize Merkez 5 kişiyiz gün boyu çalışabilriiz

 4. songül ertaş

  ev hanımıyım eve katkımın bulunmasını istiyorum bu işe çok ihtiyacımvar ilgilenirseniz sevinirim istanbul kartal

 5. Merhaba;
  İstanbul kadıköyde oturuyorum. Öğrenciyim. Günde 3-4 saat bir süre bu iş için ayırabilirim 2 kişi yapmak istiyoruz bu işi gerektiği zamanlarda sayıyı 3 kişiye tamamlayabiliriz. Geri dönüşünüzü rica ederiz.

 6. Adım Gülşen. İstanbulda yaşıyorum. Evliyim bir oğlum var. Evde kablo klipsi paketleme işi yapmak istiyorum. Evde üç kişiyiz ve üniversiteye giden oğlum için çalışmam gerek yaşım 47 ve işe ihtiyacım var. Lütfen bana dönüş yapın mahalle arkadaşlarımda bu işi yapmak istiyor. Yaklaşık altı kişi.İşimi hem titizlikle yapar hemde yetiştiririm ve başka bi işte çalışmıyorum. Cevabınızı bekliyorum. Kolay gelsin.

 7. İyi günler. Benim asıl mesleğim öğretmenlik. Ama annemin rahatsızlığından dolayı onunla ilgilenmek zorundayım.Bu yüzden de şuan mesleğimi yapamıyorum.Kız kardeşimin ve kendi masraflarım için evde bir işe ihtiyacım var. Günlük 6-7 saat bu işe ayırabilirim. Sorumluluk sahibi ve sabırlı biriyim. Beni tercih ederseniz sevinirim. Kolay gelsin.

 8. Yasemin Bozkurt

  Merhaba ,
  işlerinizin çok iyi paketleneceğinin garantisini verebilirim .

 9. (esim) ekrem kara

  mrb ben melek sakarya adapazarının ilcesinde oturuyorum.sayı fasulyesı paketleme isini yapabilirim elim hızlıdır günde 3,veya 5saatimi fazlasiyla ayırabilirim yeterki bana ulasın gerekirse ekipde kurabilirim burdaki ev kadınları is gelirse hemen alirlar 10kisi bulabilirim yeterki verin. benim cok ihtiyacım var lütfen geri dönus yapin

 10. (esim) ekrem kara

  ben melek sakaryada oturuyorum.sayı fasulyesi paketleme isini yapabilirim.elim hızlıdır gunde 3 ve 5 saat ayırabilirm.ekip isterseniz ekipde kurarım yeterki arayın is verin cok ihtiyacım var lütfen dönuş yapın

 11. Istanbul tuzlada oturuyorum.evde paketleme işi istiyorum.grubumuz var.lutfen geri dönüş yaparsanız sevinirim.isi zamanında teslim ederiz .bu ise çok ihtiyacimiz var çocuklarımız için.lutfen artık geri dönüş yapin

 12. İstanbul Üsküdarda oturuyorum. Ek işe ihtiyacım var 4 kişilik grubum var elimiz hızlıdır.

 13. ACİL EK İŞ İHTİYACIM VAR 3 KİŞİYİZ HER TÜRLÜ YAPARIZ HİÇ SIKITI DEĞİL İSTANBUL BEYKOZZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir