Home / Evde Paketleme işi imkanları / Evde Plastik Eldiven Kutulama işi

Evde Plastik Eldiven Kutulama işi

Dar geçimli bir çok aileye, evde ek iş ilanı sayesinde, yardımcı olabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Durumu zor olan ve evde çalışmak zorunda kalan bir çok kişi içinde, evde plastik eldiven kutulama işi ilanını yayınlıyoruz. Bu iş sayesinde, evde bakmakla yükümlülüğünü olan kişilere bakabilecek, diğer işlerinizi halledebilecek, arta kalan zamanınızda da çalışarak para kazanabileceksiniz.

Evde Plastik Eldiven Kutulama işi Nasıl Yapılır

Evde paketleme işi yapan bir çok kişiye yabancı gelmeyen bir sorudur bu. Fakat ilk defa paketleme işi yapıcak kişiler için açıklamasını yapalım. Eldiven firmaları tarafından çuvallar ile teslim edilecek olan eldivenleri, istenilen adet sayısında, verilen kutulara koyacaksınız ve kutuya etiket yapıştıracaksınız. Genelde 50 ve 100 erli şekilde paketleme işini yapıcaksınız. Kutu dediğimiz zaman kafanızda kocaman bir görüntü oluşabilir, eldiven kutuları, ıslak mendil kutuları büyüklüğünde olup, fazla yer kaplamamaktadır.

Evde Plastik Eldiven Kutulama işi ile Ne Kadar Kazanırım

Üretici firmalar bu iş için paketleme başına 0,30 kuruş vermektedirler. Ücret çok az gibi görülebilir. 10 adet kutulama yapılsa 3 TL Kazanırsınız ortalama olarakta iki kişi çalışrsanız, bir kişi eldivenleri sayarak ayırır, diğer kişide kutulaama işini yapar. Tahmini olarak dakikada 1 kutu yapsanız saatte 60 kutu eldiven yapar. Yani 18 TL kazanırsınız. Dediğimiz gibi bu sadece tahmini bir rakamdır. Eliniz hızlıdır, dakikada 2 kutu yaparsınız. Yada gün arkadaşlarınızla, komşularınız ile, eşiniz dostunuzla ekip oluşturursunuz bu sayı dahada fazla olur.

Sitemiz üzerinde, evde yapabileceğiniz bir çok iş ilanı bulunmaktadır. Size uygun işlere başvuru yapabilirsiniz. Bunun dışında ilanı olmayan, fakat evde yapıp sattığınız ürünler var ise, resimleri ile birlikte bizlere gönderirseniz, ilanını yayınlayarak satış konusunda sizlere yardımcı oluruz.

Evde ek iş ilanı arayan arkadaşlar içinde, facebook fan sayfamızı önererek onlarında ailelerine katkıda bulunmasını sağlayabilirsiniz.

Önemli bir durum ise, yapılan her iş başvurusuna malesef dönüş yapılamıyor, bu yüzden bazı arkadaşlar sitem ediyor. Unutmayın ki sizlerin yaptığı ek iş başvuruları bizler tarafından değerlendirilmiyor. Değerlendirme aşaması tamamen firmalar ile alakalı olup, bizler sadece aracılık yapmaktayız. Facebook fan sayfasından yapılan başvurular değerlendirilmeye alınmamaktadır.

 

Hakkında iskur

85 Yorumlar

 1. Istanbul Bağcılar da ikamet ediyorum. Gün icerisinde boş zamanım var ve bu tür isler için 5 kişilik ev arkadaşım var. Mümkünse degerlendirmek isteriz.

 2. Nazmiye Kılıç

  nazmiye.kilic00@gmail.com Bu iş için uygunum iletişime geçersiniz sevinirim lütfen. Ankara da ikamet ediyorum

 3. Ankara Keçiören de ikamet ediyorum. Gelirim yok. İhtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim.

 4. Oğlumu evlendireceğim için bu işi yapmak istiyorum. Eşim emekli gelinim ve oğlumla beraber bu işi rahatlıkla yapabilirim. Değerlendirmeye alırsanız çok sevinirim iyi çalışmalar dilerim.

 5. Zonguldak ta ikamet ediyorum. Oğlumu evlendireceğim için bu işi yapmak istiyorum. Eşim emekli gelinim ve oğlumla beraber bu işi rahatlıkla yapabilirim. Değerlendirmeye alırsanız çok sevinirim. İyi çalışmalar dilerim.

 6. Merhaba ben Antalya konyaaltında ikamet ediyorum.evliyim bir çocuğum var ve işsizim çalışmak zorundayım,onun için her türlü işi yapabilirim.bütün günümü bu işe ayırabilirim.gerekirse ekipde kurabilirim.geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 7. evde paketleme işi yapmak istiyoruz(istanbul sancaktepe)

 8. mehmet yıldız

  ekibim var hızlı ve pratik bi şekilde paketleme işi yapabiliriz paketlenecek eldivenlerin zamaında elimize ulaşması ve bizim zamanında malı teslim etmemiz bizim önceligimizişler zamanında yetişmeli ve aksamamalı

 9. İşe ihtiyacım var elim hızlıdır ankara keçiörende oturuyorum

 10. İstanbul ayazağamah.sarıyerden paketleme vs işlerinize talibiz

 11. Ankara Maltepe deyim ve çok acil olarak ek işe ihtiyacım var.İlgilenmenizi rica ederim.

 12. merhaba Ankara Maltepe deyim ve çok acil olarak ek işe ihtiyacım var.İlgilenmenizi rica ederim.

 13. merhaba Ankara Maltepe deyim ve gerçekten çok acil olarak ek işe ihtiyacım var.İlgilenmenizi rica ederim.

 14. merhaba Ankara Maltepe deyim ve gerçekten çok acil olarak ek işe ihtiyacım var.Sizden dönüş bekliyorum.

 15. merhaba Ankara Maltepe deyim ve gerçekten çok acil olarak ek işe ihtiyacım var.

 16. ben antalya konyaaltında ikamet ediyorum.evliyim ve bir çocuğum var işsizim.ben ve eşim paketleme işi yapmak istiyoruz.bu iş için en az 10 ila 12 saat zaman ayırabilirim geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 17. Konya Selçuklu da ikamet etmekteyim
  Çiftçilikle uğraştıgım için günün büyük bir çogunlugu boşum, üniversite okuyan çocuklarım için paraya ihtiyacım var. Eşim ile beraber tam gün olarak bu işi yapmak istiyoruz . Hafta sonları çocuklarım dahil 4 kişiyiz
  Dönüş yaparsanız sevinirim çok ihtiyacım var

 18. HİÇ BİR GELİRİM OLMADIĞI İÇİN BU İŞE ÇOK İHTİYACIM VAR. ACİL DÖNÜŞ YAPARSANIZ SEVİNİRİM.BURSA YILDIRIM

 19. Üç kişi ekip ile çalışıyoruz. uzun zamandır bu tip süslerle ilgilenmekteyiz. Birkaç kez bu tip alanlarda çalışmamız oldu. Kusursuz çalışmak bizim ilk prensibimiz. Kusursuz bir iş çıkacağına tam anlamı ile eminiz.
  İkamet = Kırklareli / Babaeski

 20. İzmirde öğrenciyim bu işi yaparak ek gelir sağlamak istiyorum 4 kişiyiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir