Home / Evde Paketleme işi imkanları / Evde Plastik Eldiven Kutulama işi

Evde Plastik Eldiven Kutulama işi

Dar geçimli bir çok aileye, evde ek iş ilanı sayesinde, yardımcı olabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Durumu zor olan ve evde çalışmak zorunda kalan bir çok kişi içinde, evde plastik eldiven kutulama işi ilanını yayınlıyoruz. Bu iş sayesinde, evde bakmakla yükümlülüğünü olan kişilere bakabilecek, diğer işlerinizi halledebilecek, arta kalan zamanınızda da çalışarak para kazanabileceksiniz.

Evde Plastik Eldiven Kutulama işi Nasıl Yapılır

Evde paketleme işi yapan bir çok kişiye yabancı gelmeyen bir sorudur bu. Fakat ilk defa paketleme işi yapıcak kişiler için açıklamasını yapalım. Eldiven firmaları tarafından çuvallar ile teslim edilecek olan eldivenleri, istenilen adet sayısında, verilen kutulara koyacaksınız ve kutuya etiket yapıştıracaksınız. Genelde 50 ve 100 erli şekilde paketleme işini yapıcaksınız. Kutu dediğimiz zaman kafanızda kocaman bir görüntü oluşabilir, eldiven kutuları, ıslak mendil kutuları büyüklüğünde olup, fazla yer kaplamamaktadır.

Evde Plastik Eldiven Kutulama işi ile Ne Kadar Kazanırım

Üretici firmalar bu iş için paketleme başına 0,30 kuruş vermektedirler. Ücret çok az gibi görülebilir. 10 adet kutulama yapılsa 3 TL Kazanırsınız ortalama olarakta iki kişi çalışrsanız, bir kişi eldivenleri sayarak ayırır, diğer kişide kutulaama işini yapar. Tahmini olarak dakikada 1 kutu yapsanız saatte 60 kutu eldiven yapar. Yani 18 TL kazanırsınız. Dediğimiz gibi bu sadece tahmini bir rakamdır. Eliniz hızlıdır, dakikada 2 kutu yaparsınız. Yada gün arkadaşlarınızla, komşularınız ile, eşiniz dostunuzla ekip oluşturursunuz bu sayı dahada fazla olur.

Sitemiz üzerinde, evde yapabileceğiniz bir çok iş ilanı bulunmaktadır. Size uygun işlere başvuru yapabilirsiniz. Bunun dışında ilanı olmayan, fakat evde yapıp sattığınız ürünler var ise, resimleri ile birlikte bizlere gönderirseniz, ilanını yayınlayarak satış konusunda sizlere yardımcı oluruz.

Evde ek iş ilanı arayan arkadaşlar içinde, facebook fan sayfamızı önererek onlarında ailelerine katkıda bulunmasını sağlayabilirsiniz.

Önemli bir durum ise, yapılan her iş başvurusuna malesef dönüş yapılamıyor, bu yüzden bazı arkadaşlar sitem ediyor. Unutmayın ki sizlerin yaptığı ek iş başvuruları bizler tarafından değerlendirilmiyor. Değerlendirme aşaması tamamen firmalar ile alakalı olup, bizler sadece aracılık yapmaktayız. Facebook fan sayfasından yapılan başvurular değerlendirilmeye alınmamaktadır.

 

Hakkında iskur

85 Yorumlar

  1. Adım Gülşen. İstanbulda yaşıyorum. Evliyim bir oğlum var. Evde plastik bardak paketleme işi yapmak istiyorum. Evde üç kişiyiz ve üniversiteye giden oğlum için çalışmam gerek yaşım 47 ve işe ihtiyacım var. Lütfen bana dönüş yapın mahalle arkadaşlarımda bu işi yapmak istiyor. Yaklaşık altı kişi.İşimi hem titizlikle yapar hemde yetiştiririm ve başka bi işte çalışmıyorum. Cevabınızı bekliyorum. Kolay gelsin.

  2. İyi günler. Benim asıl mesleğim öğretmenlik. Ama annemin rahatsızlığından dolayı onunla ilgilenmek zorundayım.Bu yüzden de şuan mesleğimi yapamıyorum.Kız kardeşimin ve kendi masraflarım için evde bir işe ihtiyacım var. Günlük 6-7 saat bu işe ayırabilirim. Sorumluluk sahibi ve sabırlı biriyim. Beni tercih ederseniz sevinirim. Kolay gelsin.

  3. Yasemin Bozkurt

    Merhaba ,
    işlerinizin çok iyi paketleneceğinin garantisini verebilirim .

  4. evde paketleme işi yapmak istiyorum nasıl ulasabılırım sızlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir