Home / Evde Paketleme işi imkanları / Evde Plastik Bardak Paketleme

Evde Plastik Bardak Paketleme

Evde para kazanmak isteyen ev hanımları, eğitimi sebebiyle paraya ihtiyacı olan öğrenciler bu gün sizlere evde plastik bardak paketleme işini hazırladık. Ev ortamının verdiği rahatlıkla, arkadaşınızla sohbet ederken aile bütçenize katkıda bulunabilirsiniz.  Şimdi ilk başta sözünü ettiğimiz evde plastik bardak paketleme işine birlikte göz atalım.

Günümüzde evde ek iş olanakları gittikçe artmaktadır. Bir çok ev hanımı ve öğrenciler için evde çalışarak ek iş yapmak hem zevkli hemde kolay işlerdir. Evlerinizi aile bütçenize katkı sağlayacak  yerlerine çevirip hatırı sayılır para kazanabilirsiniz. Evde plastik bardak paketleme işi önceden herhangi bir bilgi ve beceri gerektirmeden kolaylıkla yapabileceğiniz evde iş imkanlarından biridir.

Evde Plastik Bardak Paketleme
Evde Plastik Bardak Paketleme

Genellikle pikniklerde ve seyahatlerde kullandığımız plastik bardakları paketleyerek hem keyifli bir iş yapacaksınız hemde aile ekonomisine katkıda bulunacaksınız.

Bu işleri veren firmalar sizlere yapmak üzere 10.000 plastik bardak göndermektedir. Evlere plastik bardak paketleme işi veren firmalar gönderdikleri bardakların hepsini uzun poşetler içerisine 10 veya 20 adetler şeklinde koymanızı istemektedir.

Sizlerden yapmanızı istedikleri işlem sadece budur. Evde plastik bardak paketleme işini bireysel olarak yapabileceğiniz gibi arkadaşlarınız veya aile bireylerinizle oluşturacağınız iş takımınız ile rahatlıkla kazancınızı katlaya bilirsiniz Evlerde plastik bardak paketleme işini veren firmaların bu iş için seri bir şekilde yapmak için üretilen makineleri olmadığı için evlere ek iş olarak vermektedir.

Evde Plastik Bardak Paketleme işi ile Ne Kadar Kazanırım

Evlere plastik bardak paketleme işi veren firmalar bazen haftalık çalışırlar. Sizlere 5.000 Adet gönderdikleri plastik bardakları paketleme işi için haftalık 350 TL vereceklerdir. Bunu aylığa vurduğunuzda ise en az net 1.400 TL nin üzerinde kazanç sağlayacaksınız. Bu tutarı artırmak sizin elinize verilen plastik bardakları paketleme hızınıza göre artacaktır. Ne kadar fazla plastik bardak paketleme yaparsanız buna karşılık olarak ücrette o kadar fazla artacaktır.

Türkiyenin neresinde olursanız olun plastik bardak paketleme işini veren firmalar her yerde vardır. Genelde bayanlar ve öğrenciler arasında çok fazla gören evde plastik bardak paketleme işi ile aile bütçesine sizlerde katkıda bulunabilir ve boş vakitlerinizi değerlendirme imkanı bulabilirsiniz.

is-bul.gen.tr ailesi olarak bol kazançlar elde etmenizi dileriz.

 

Hakkında

145 Yorumlar

 1. Ankara Keçiören de ikamet ediyorum. Gelirim yok. İhtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim.

 2. Merhaba balıkesir sındırgıdayım.Bu işi en hızlı şekilde yaparım.zamanında teslim ederim 2 kişiyiz evde çok boş vaktimiz var bu işe çok ihtiyacımız var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim lütfen geri dönüş yapın bu işe eğitimim için çok ihtiyacım var

 3. Merhaba ben Antalya konyaaltında ikamet ediyorum.evliyim bir çocuğum var ve işsizim çalışmak zorundayım,onun için her türlü işi yapabilirim.bütün günümü bu işe ayırabilirim.gerekirse ekipde kurabilirim.geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 4. neslihan uğuz

  izmir yeşilyurtta oturuyorum.evde yapabileceğim acil işe ihtiyacım var.

 5. Ankara Maltepe deyim ve çok acil olarak ek işe ihtiyacım var.İlgilenmenizi rica ederim.

 6. merhaba Ankara Maltepe deyim ve çok acil olarak ek işe ihtiyacım var.İlgilenmenizi rica ederim.

 7. merhaba Ankara Maltepe deyim ve gerçekten çok acil olarak ek işe ihtiyacım var.İlgilenmenizi rica ederim.

 8. merhaba Ankara Maltepe deyim ve gerçekten çok acil olarak ek işe ihtiyacım var.Sizden dönüş bekliyorum.

 9. merhaba Ankara Maltepe deyim ve gerçekten çok acil olarak ek işe ihtiyacım var.

 10. Sena Taşbaşı

  İstanbulda yaşıyorum. Üniversite öğrencisiyim. Bu işe günde 3 saat ayırabilirim.

 11. Hayriye Özgür

  Bursada ikamet ediyorum , bu işte tam benlik.

 12. Konya Selçuklu da ikamet etmekteyim Günlük 7-8 saat yapabiliriz
  Çiftçilikle uğraştıgım için günün büyük bir çogunlugu boşum, üniversite okuyan çocuklarım için paraya ihtiyacım var. Eşim ile beraber tam gün olarak bu işi yapmak istiyoruz . Hafta sonları çocuklarım dahil 4 kişiyiz
  Dönüş yaparsanız sevinirim çok ihtiyacım var

 13. HİÇ BİR GELİRİM OLMADIĞI İÇİN BU İŞE ÇOK İHTİYACIM VAR. LÜTFEN ACİL DÖNÜŞ YAPIN. BURSA YILDIRIM

 14. Evde plastik bardak paketleme işini yapmak istiyorum istanbul bağcılarda oturuyorum.

 15. Kocaeli’de yaşıyoruz 4 kişiyiz bu işi yapmak istiyoruz

 16. Üç kişi ekip ile çalışıyoruz. uzun zamandır bu tip süslerle ilgilenmekteyiz . Birkaç kez bu tür işlerle ilgilenmiş bulunduk Kusursuz çalışmak bizim ilk prensibimiz. İyi bir iş çıkacağına tam anlamı ile eminiz.
  İkamet = Kırklareli / Babaeski

 17. İstanbulda yaşıyoruz bu işi yapacak iki ögrenciyiz iş için günümüzün büyük bi kısmını ayırabiliriz üstelik çok ihtiyacımız var

 18. İstanbul’da yaşıyoruz iki kişiyiz ve bol boş vaktimiz var. Bu tarz işlerde tecrübeliyiz. Geri dönüşünüzü bekliyoruz. Teşekkürler.

 19. Merhaba;
  İstanbul kadıköyde oturuyorum. Öğrenciyim. Günde 3-4 saat bir süre bu iş için ayırabilirim 2 kişi yapmak istiyoruz bu işi gerektiği zamanlarda sayıyı 3 kişiye tamamlayabiliriz. Geri dönüşünüzü rica ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir