Home / Evde Ek iş / Evde Pamuk Paketleme işi 2017

Evde Pamuk Paketleme işi 2017

Evde yada herhangi bir yerde kullanmış olduğunuz pamukların hangi aşamalardan geçip sizlere ulaştığını hiç düşündünüz mü. Bir çok kişiye ekmek kapısı açan pamuk işi için hazırlanan bu konumuzda sizlere Evde Pamuk Paketleme İşi 2019 hakkında bilgiler vererek, sizlerinde bu işi yapabilmeniz için nerelere başvuracağınızı ve ne kadar kazanacağınızı konumuzun devamında anlatacağız.

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki, bu işi market yada alış veriş merkezlerinden almış olduğunuz paketli pamuklar ile karıştırmayın. Genelde üretimde ve fabrika ortamında kullanılan pamuklar için bu paketleme işlemi yapılmaktadır. Ayrı paket poşetleri vardır ve her pakete istenilen kiloda pamuk koymak zorundasınız.

Evde Pamuk Paketleme işi 2019

evde pamuk paketleme işi
evde pamuk paketleme işi

Bu iş için kullanacağız tüm aletler, iş veren firma tarafından sizlere teslim edilecektir. Nedir bu aletler edevatlar diye aklınızda soru kalmaması için hemen onları da yazalım. Öncelikle hassas terazi gereklidir, firma tarafından teslim edilecektir. İş devamlı bir iştir fakat oldu da işveren ile aranızda her hangi bir sorun çıkarsa, teslim aldığınız her şeyi, sorunsuz bir şekilde iade etmek zorundasınız. Terazi haricinde paketleme poşetleri birde bol miktarda paketlemede kullanacağınız eldiven verilecektir. Eldivenleri bir kere çıkarttığınız zaman aynı eldiveni kullanmamalısınız. Bu yüzden bol miktarda teslim edilecektir.

Poşetlere 1 er ve 3 er kiloluk paketlemeler yapacaksınız. Ufak bir gram eksiği ve fazlası olabilir ama sizler yinede hata yapmamaya özen gösterin. Yapılan işler firma tarafından anlaştığınız günlerde evinizden alınacaktır. Genelde üç günde bir alınıyor. Bu iş için geniş bir eve yada paketlenen ürünleri zarar görmeyecek geniş bir alana koymalısınız ve kesinlikle zarar görmemelidirler. Sizlere teslim edilen paketleme poşetlerinde firmaların logo ve adresleri olduğu için bu durum biraz hassastır.

Evde pamuk paketleme işi ile aylık 1300 ile 1700 TL arası kazanç sağlayan bir çok üyemiz vardır. Sizlerinde bu kazançlara ulaşmanız hayal değil. Azim ve istikrar sonucunda başaramıyacağınız hiç bir şey yoktur. Bu iş kolu ile ilgileniyorsanız, sayfamız altından başvuru yaparak firmaların sizler ile iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz. Başvuru esnasında telefon ve açık bilgiler yazmanıza gerek yoktur. Firmalar mail adreslerinize göre dönüş yaparak anlaşma sağlanacaktır. Yaşadığını il ve ilçeyi mutlaka yazmalısınız. Bu iş haricinde diğer evde ek iş ilanları için , ana sayfamızdan sizi ilgilendiren iş kollarına başvuruda bulunabilirsiniz. Her yeni başvuru iş alma şansınızı dahada artıracaktır.

Hakkında iskur

104 Yorumlar

  1. Evde ek iş yapmak istiyorum
    Zonguldak

  2. merhaba bu işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim Bayraklı/İzmir

  3. Merhabalar ankara ostimde bulunan ofisimde akşamları ekibim ile paketleme işnin bize ek gelir ve aynı zamanda iyibir vakit gecirme için idaal olduğunu düşünüyorum batuhanergun92@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir