Home / Evde Paketleme işi imkanları / Evde Paketleme işi Yaparak Para Kazanma

Evde Paketleme işi Yaparak Para Kazanma

Evde ek iş imkanı veren firmalar çoğalmaya başladığından bu yana, bir çok firma evde ek iş imkanı arayan bir çok kişi tarafından, oldukça yoğun ilgi ile karşılandılar. Bu işlerden evde paketleme işi ön sıralarda yer almaktadır. Çorap paketleme işi, kına paketleme işi veren bir çok firma, bizlere ulaşarak eleman aradıklarını bildirdiler.

Sizlerde evde paketleme işi yapmak istiyorsanız, sitemizin en alt kısmında bulunan yorum kısmından;

ad- soyad

İşi yapacağınız şehir

Ekip ilemi çalışacaksınız

Hangi paketleme türlerini yapabilirsiniz.

Bunları açık ve net olarak yazarak, istemiş olduğunuz işi belirtin ve iletişim için mail adresinizi belirtin. Evlere iş veren firmalar sizlerin yorumuna göre sizlere ulaşacak ve iş için anlaşma sağlanacaktır.

Evde paketleme işi ile ne kadar kazanırım

Bu iş için kazançlar değişmektedir. Mesela evde kına paketleme işi için, kilogram bazında ödeme yapılırken, evde çorap paketleme işi için ise adet olarak ücret ödenir. Ortalama olarak, evde paketleme işi yapan arkadaşların bize bildirdikleri ücret genelde ortalama olarak 1600 TL kazandıklarını belirttiler. Yani sizlerde düzgün bir ekip ile bu paraları kazanabilirsiniz.

Her iş veren işinin düzgün ve zamanında yapılmasını ister. Bu yüzden anlaşma için ön görüşme sağlanırken, tüm bunları göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. İşveren firmalar, yüklü iş verecekleri için, evde paketleme işi için bir ekip kurmanızı öneriyoruz. Bu iş için zaman çok önemlidir. İşi zamanında teslim etmeniz, iş veren firmanın gözünde olumlu sonuçlar yaratarak, farklı eleman arayışı içine girmeyecektir.

iş Başvurusu için TIKLAYINIZ

Yorumlarınız hem bizler tarafından hemde evlere paketleme işi veren firmalar tarafından dikkate alınmaktadır. Yukarıda belirttiğimiz şablona uyarak kısa bir öz geçmiş ve yapacağınız işi belirtmeyi unutmayınız.

Asgeri ücret bu zamanda hiç kimseye yetmediğini ve bir çok kişinin asgeri ücret ile çalıştığını biliyoruz. Evde ek gelir imkanları için, diğer iş ilanlarını da inceleyerek size uygun işlerden faydalanabilirsiniz. Üniversite öğrencileri olsun, ev hanımları olsun, iş çıkışı kalan zamanını evde çalışarak para kazanmak isteyen arkadaşlar, diğer iş ilanlarınıda inceleyerek, kendilerine uygun iş için başvuruda bulunabilirler.

Hakkında iskur

39 Yorumlar

 1. Denizli paketleme işi yapmak istiyorum 3 kişiyiz

 2. Akgül Sonakalan

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Oğlumu okutuyorum. Bu işe çok ihtiyacım var. Ev hanımıyım. Tek ümidim sizsiniz. 45 yaşındayım. Şimdiden teşekkür ederim. Eskişehir /Tepebaşı

 3. Kuşadası_Aydın

 4. Sayım işleri paketleme isleri gibi işlere ihtiyacım var gaziantep de yaşıyorum acil cevap verirseniz sevinirim.

 5. Evde paketleme isi icin. Sabun.mandal lavanta cikolata nikahsekeri naftalin sayiboncugu gibi veya degisik paketleme isleri icin 4 kisilik ekiple hazirim tuzlada ikmet ediyorum

 6. Her türlü paketleme işi yaparim.ekiple çalışıyorum.

 7. Evde paketleme isi yapabilirim ise ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim.

 8. Merhaba ben Burcu Bartın merkezde oturuyorum her türkü paketleme işlerinizi yaparım zamanında teslim sözü veriyorum ev hanımıyım 4 kişiyiz

 9. Ankara evde paketleme yapmak istiyorum

 10. Evde her türlü paketleme işi yapabilirim İstanbul Kurtköy Pendik’te iki kişiyiz gerekirse sayıyı artırabilir uzun saatler ayırabiliriz

 11. Ben Manisa gölmarmaradan ferah lütfen yardımcı olurmusunuz ihtiyacım var rica ediyorum

 12. Seri ve pratik calisan paketleme ve montaj isinde deneyimli 2 kisiyiz acil ihtiyacimiz var donus yaparsaniz sevinirim kirikkale merkez

 13. Bolu merkezde yaşıyorum öğrenciyim paraya ihtiyacım var evde her türlü paketleme işi yapabilirim

 14. Merhaba adım Hava, Ankara Sincan’da yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum, zamanında teslimi sağlayabilirim. Evde 3 kişi çalışabiliriz. Sizin için uygunsa mail adresime dönüş yaparsanız memnun olurum.

 15. Ankara çankayadan 5 kişiyiz günde 9 saat çalışabiliriz işe çok ihtiyacımız var lütfen iletişime geçin teşekkürler

 16. Balıkesir paketleme işi yapmak istiyorum 3kişiyiz

 17. 10 kişilik bir gurubuz evde iş yapmak istiyoruz

 18. Akgül Sonakalan

  Evde paketleme işi yapmak istiyoruz. 12 kişilik ekibim var. Şimdiden teşekkürler. Eskişehir /Tepebaşı

 19. Tekirdağ merkezde ikamet etmekteyim. 46 yasindayim. Universite ogrenci okutuyorum. Evi tek gecindiriyorum. Ek ise Ihtiyacim var. 4 kisilik ekibim var. Kisa zamanda donerseniz memnun olurum.

 20. Kastamonu merkez de oturuyorum ikinci öğretim öğrenciyim okul çoğunlukla evdeyim bu işi yapmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir