Home / Evde Paketleme işi imkanları / Evde Paketleme işi Nasıl Yapılır

Evde Paketleme işi Nasıl Yapılır

Bir çok üyemizin isteği üzerine bu konuyu açmış bulunmaktayız. Evde Paketleme işi Nasıl Yapılır, yayınlanan işler zor mu, bende evde ek iş yapabilirmiyim gibi bazı sorular aldık. Herkese olmasa da bu zamana kadar bir çok kişiye evlere ek iş veren firmalar sayesinde yardımcı olmaya çalıştık.  Kış aylarında bir çok kesimin işsiz olduğunu biliyoruz. İlkbahar ayı ile birlikte, mevsimlik işçiler yeniden işe başlayacak. Fakat önümüzdeki 1-2 ay içerisinde bir çok işsiz ne yapacak. Bizler onlar adına evlere iş veren firmalar ile görüşüp yayınlanan işler ile sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Facebook fan sayfamız  üzerinden bir çok kişi mesaj atıyor yada yorum atıyor. Bilgi istiyor yada iş başvurusu yapıyorlar. Şunu belirtmeliyim ki sitemiz üzerinden yapılmayan hiç bir başvuru değerlendirilmemektedir. Facebook uzmanlarımız sadece sitemizde yayınlanan ek işleri  sosyal medyada da tanıtmak  ile ilgilenmektedirler. Yani onlar sizlerin başvurusunu değerlendirmezler. Bu yüzden mümkün olduğunca sitemiz üzerinden iş başvurusu yapmaya özen gösteriniz.

Evde Paketleme işi Nasıl Yapılır

Gelelim asıl konuya. Evde paketleme işi için bizim ile iletişime geçen firmalar, gerekli şartları bize bildirirler. Bizlerde firmanın belirlediği şartlara göre ilanı yayınlarız. Yapılacak olan iş devamlı bir iş ise ve günlük limit yok ise, herkes bu işi yapabilir. Bayanların %80 lik bir kısmının ev hanımı olduğunu düşünürsek, eleman sıkıntısı olmayacağının farkındayız. Günlük yaşamda çamaşır bulaşık ve çocuk bakımından sonra, fazla olan zamanlarınızı neden çalışarak paraya çevirmeyesiniz ki.

Firmalar paketleme işi için, gerekli tüm malzemeleri temin etmek zorundalardır. Yapılacak iş bilinmeyen ve özel bir iş ise bunun eğitimini iş vereceği elemana görsel olarak anlatmak ile yükümlüdür. İş başlangıcında, hem iş teslimi hemde ödeme alabilmek adına güven açısından sözleşme yapılmasını bizler öneriyoruz. Tabi ki bu sizin karşılıklı güveninize bağlıdır.

Evde Paketleme işi Veren Firmalar

Konumuzun başında da söylediğimiz gibi, Bizlere ulaşan firmaların ilanlarını yayınlarız. Gerekli olan şartları öncelikle firma ile görüşürüz. Fabrikalar genellikle evlere paketleme işi vermezler. Bu işi veren firmalar genellikle, ya toptan ürün satan firmalardır yada fason iş yapan firmalardır. Her firma, eleman arayışı için şehri belirtmek zorundadır. Ama bizim amacımız Türkiyenin her yerine iş veren firmaların ilanlarını yayınlamaktır. Doğu bölgelerde bir çok ile eve ek iş imkanı tanınmamaktadır. Fakat kısa zamanda doğu illerimize de ek iş gönderimi başlanılacaktır.

Bu iş kolu ile ilgileniyorsanız, hemen başvurunuzu yaptırarak listeye adınızı yazdırabilirsiniz. Başvuru esnasında telefon numarası belirtmeyin. Başvurularınız sitemizde yayınlanacaktır ve gizlilik açısından önem arz etmektedir. Mutlaka mail adresinizi doğru belirtin. Başvuru sonuçları mailinize gelecektir.

Hakkında iskur

24 Yorumlar

  1. Adım Gülşen. İstanbulda yaşıyorum. Evliyim bir oğlum var. Evde plastik eldiven kutulama işi yapmak istiyorum. Evde üç kişiyiz ve üniversiteye giden oğlum için çalışmam gerek yaşım 47 ve işe ihtiyacım var. Lütfen bana dönüş yapın mahalle arkadaşlarımda bu işi yapmak istiyor. Yaklaşık altı kişi.İşimi hem titizlikle yapar hemde yetiştiririm ve başka bi işte çalışmıyorum. Cevabınızı bekliyorum. Kolay gelsin.

  2. İyi günler. Benim asıl mesleğim öğretmenlik. Ama annemin rahatsızlığından dolayı onunla ilgilenmek zorundayım.Bu yüzden de şuan mesleğimi yapamıyorum.Kız kardeşimin ve kendi masraflarım için evde bir işe ihtiyacım var. Günlük 6-7 saat bu işe ayırabilirim. Sorumluluk sahibi ve sabırlı biriyim. Beni tercih ederseniz sevinirim. Kolay gelsin.

  3. Yasemin Bozkurt

    Merhaba ,
    işlerinizin çok iyi paketleneceğinin garantisini verebilirim .

  4. Evdekiler paketleme işi vs evden yapabileceğim bütün ek işleri düzenli bi şekilde yapabilirim.geri dönüşünüzü bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir