Home / Evde Ek iş / Evde oya yaparak para kazanmak

Evde oya yaparak para kazanmak

Son yıllarda binlerce aile, öğrenci, ev hanımı, arkadaş grubu evde ek iş yaparak geçimini sağlamış veya aile ekonomisine büyük katkıda bulunmuştur. Genellikle ev hanımlarının tercihi olan  bu ek işlerin en çok tercih edilmesini sebebi kolay, zevkli ve zaman sorunu olmamasıdır. Ekonomik anlamda zor günler geçiren kadınlar, erkekler öğrenciler için evde ek iş yapmak en sık başvurulan çözüm yoludur. Bu yüzden bizde sizlere evde oya yaparak para kazanmak ve yapacağınız oyaları nerelere satacağınız konusunda yardımcı olmaya çalışacağız.

Peki evde ek iş nedir? evde ek iş nasıl yapabilirim ve eve ek iş veren firmalar ile nasıl iletişime geçerim diyorsanız aşağıdaki yazımızı okuyarak merak ettiğiniz bütün soruların cevaplarını alabilirsiniz.

Çoğu kızlarımız, kadınlarımız annelerinden, anneannelerinden, babaannelerinden tığ veya iğne işleri öğreniyor. Bu yazımızda sizlere öğrendiğiniz tığ ve iğne işlerinin nasıl işinize yarayacağını anlatacağız. Bu iğne veya iğne ile yapılan, havlu, eşarp gibi ürünlerin kenarına yapılan süs amaçlı oya işleri sayesinde para kazanabilirsiniz. Oya işi yapmayı seviyorsanız, el becerinize güveniyorsanız, aile bütçenize katkıda bulunmak istiyorsanız bu işimiz tam sizlik!  İnternet üzerinde yüzlerce firma evde oya işi yapacak ev hanımı aramaktadırlar.

Eve Ek iş veren firmalar

Evde oya işi veren firmaları bulmak isteyenler İnternet üzerinden bu firmaları araştırabilir, iletişim numaralarını alabilir ve iletişime geçebilirler. Anlaşmaya vardığınız firma size kargo aracılığı ile bütün malzemeleri ve size ilham oluşturacak örnekleri gönderecektir. Firma ile yapacağınız anlaşmaya göre ister haftalık isterseniz on beş günlük iş talebinde bulunabilirsiniz.

Bu iş çok kolay gözükmesine rağmen zamanla sıkıcı bir hal alabilir. Bunu engellemek için arkadaşlarınızla küçük gruplar oluşturmanız gerekebilir. Aynı zamanda bu işi yapmak isteyen kadınların günde en az 3 en fazla 6 saatini bu işe ayırmaları gerekecektir. Aynı zamanda eğer isterseniz aşağıda bulunan yorum kısmında adınızı soyadınızı yazarak yorum bırakabilirsiniz. E-mail adresinizi de vererek sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz. Uyarmamız gerekiyor ki yorumlarımız herkese açıktır. Bu yüzden adres, telefon numarası vb. kişisel bilgilerinizi paylaşmamanızı rica ediyoruz.  Firmalar ücretlerinizi tane başına, ister aylık ister haftalık şeklinde vermektedirler.  Evde oya işi sayesinde sayesinde aylık ortalama 750 – 1200 lira arasında bir para kazanmanız mümkündür.

Evde oya yaparak para kazanmak

Aslında yıllardır annelerimiz ve ninelerimiz bu tür işler sayesinde para kazanarak, ailelerine ek kazanç sağlamışlardır. Hatta ve hatta sırf bu işi yaparak ailelerine bakanlara şahit olmuşuzdur. Peki şuan ne değişti ki. O zaman yapılabilen işler, neden şuan yapılmıyor. Bu tür oya işlerini şuan yapanlar mı azaldı yoksa talepler mi azaldı.

Talepler azaldı diyen arkadaşlar mutlaka olacaktır. Ama yanıldıklarını söyleyebiliriz. Azim var ise her şey olur. Başta gelinlikçiler olmak üzere, bir çok firmanın bu türden oya işleri yaptırdığınızı ve firmaların oya işi yapacak eleman bulamadıkları için bizlere ulaştıklarını biliyormuydunuz.

İmkanlarınız var ise ve bu işi yapmak istiyorsanız hemen kendinizi açıklayıcı bir şekilde alt kısımdan başvurunuzu yapabilirsiniz.

Hakkında

5 Yorumlar

  1. Evde oya yaparak para kazanmak istiyorum bana ulaşabilirseniz sevinirim

  2. Balıkesir gönen sarıköy beldesinde oturuyorum elimden geldiği kadar oya pazarına oya yapıp satıyorum ama burda herkes yaptığı için emegimizin değeri düşüyor dantel, başörtü ,havlu kenarı her türlü el işini yapabilirim istenirse grup bile kurarım arkadaslarimda her isi yapar yardimci olursaniz sevinirim

  3. meryem yıldız

    bende evde oya yapıyorum ve bu işten zevk alarak yapıyorum tam bir elişi aşığıyım eğer mümkünse bende talibim denizli de oturuyorum….

  4. Evde ek iş yapmak istiyoruz Ankara da yasıyoruz

  5. Hayriye Özgür

    Bursa’da yaşıyorum , bu işi yapmak istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir