Home / Evde Ek iş / Evde Nikah Şekeri işi 2017

Evde Nikah Şekeri işi 2017

Evet yine bir iş yine bir kazanç kapısı ve yine bu güzel işi diğer yazılarımız gibi sizinle paylaşmak istedik.  Evde nikah şekeri işi , kış aylarında fazla rağmet görmemesine rağmen, şimdiden şeker üreten ve satan firmalar eleman arayışına geçmiş durumdadır.

Maddi olarak sıkıntılarınız mı var. Ek bir gelir kapısı mı arıyorsunuz. İş arıyorsunuz fakat zaman size uygun mu değil. O zaman neyi bekliyorsunuz. Bize ulaşın yorum bölümüne adınız bulunduğunuz il ve size ulaşmak için bir mail adresi hepsi bu.

Evet bu işimiz de Evde Nikah Şekeri işi  aslında çok kolay bir iş değil fakat çok eğlenceli bir iş ve getirisi de inanın çok güzel 2000 tl hanginizi tatmin etmez ki maddi açıdan evet haklısın dediğinizi duyar gibiyim .

O zaman bu işi yapabiliriz. Peki bu işi nereden ve nasıl buluruz. Hep söylediğim gibi netten bulabilirsiniz. Bizi takip edebilirsiniz. Biz sizin için sadece bu işi değil, bu işi sizlere veren firmaları da araştırıp size yardımcı olmaya çalışıyoruz.,

Arkadaşlar sizde evde nikah şekeri paketleme işi  ile hem evlenecek çiftlere güzel bir yardım da bulunup hemde evinize maddi olarak destek olmak istemez siniz. Buna hiç kimsenin hayır diye bileceğini sanmıyorum .

Evde Nikah Şekeri işi Veren Firmalar

Peki ozaman anlaştık şimdi nemi yapıyoruz. Şimdi biz sizler için, evde nikah şekeri işi veren firmalar bulup, sitemiz üzerinden paylaşıyoruz. Sizlerde bizim paylaşmış olduğumuz firmalar ile görüşüyorsunuz. Firmalar bizlere renk renk harika görünümdeki nikah şekerlerini gönderiyor. Bizde bu şekerleri özenle ürün yanında gönderilen küçük kesecikler tül dantel veyahut küçük kutucuklara şekerleri yiyip bitirmeden paketliyoruz ve sağ sağlim iş veren firmaya tekrar gönderiyoruz. Hanımlar kesinlikle yemek yok 🙂 para kazanalım derken 100 kilo olmakta istemeyiz.

Firmadan teslimat sonunda konup anlaştığımız parayı talep ediyoruz firmada anlaşıldığı gibi teslimat sonrasında bizlere emeğimizin karşılığı olan ücreti gönderiyor. hepsi buka dar anlaşılmayan bir şey olduğunu sanmıyorum yukarıda da yazdığım gibi şimdi ne yapıyoruz yorum bölümünden size ulaşabileceğimiz ayrıntıları istiyoruz sadece bizimle  de bitmiyor ama sizde bizi takip edip yeni iş imkanların dan faydalanmaya devam ediyorsunuz hepinize sağlıklı bol kazançlı mutlu günler diyoruz.

Hakkında iskur

21 Yorumlar

  1. Merhaba tasarim mezunuyuz gurubumuz kalabalik..

  2. merhaba istanbul gaziosmanpaşadan nikah şekeri işi istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir