Home / İllere Göre Ek iş ilanları / Evde Nedime Bilekliği işi 2017

Evde Nedime Bilekliği işi 2017

Evde ek iş yaparak para kazanmak isteyen bir çok kişi mevcut. Elimizden geldiğince, firmaların doğrultusunda bir çok kişiye ek iş vermek istesekde, maalesef herkese yetişemiyoruz. Bir nevi de olsa faydalı olmak adına Evde Nedime Bilekliği işi yaparak para kazanmanıza yardım olmak istiyoruz.

Çalışarak bir çok hedefe sadece bakmakla yetiniyoruz. Ne yapsak yetmiyor her zaman mutlaka bir yerlerde eksik kalıyoruz. Asgari ücretin durumu mağlum. Ev ihtiyaçları, çocuk ihtiyaçları birde okula giden çocuk var ise okul masrafları derken gel de çık işin içinden.

Üniversite okuyan öğrenciler içinde durum farksız. Bir çok dar gelirli aile çocuğu, okudukları şehirlerde ek iş arıyorlar. Ailelerine yük olmamak adına, hem okumak hem çalışmak zorunda kalan o kadar çok öğrenci var ki. Onların durumundan da çoğu kişi habersiz. Kolay değil tabi ki hem okumak hem çalışmak. Sınav zamanları zaten ayrı bi stres, harç paraları vs. Peki bu çocuklar hiç mi eğlenmeyecek, hiç mi gezip tozmayacaklar.

Evde Nedime Bilekliği işi 2019

Hem evde ek iş arayan hemde öğrenciler için güzel bir kaynak olabilecek. 2019 yılı ile birlikte bir çok firma, yeni projeleri için, evde çalışacak eleman arayacaklardır. Bizler firmaların doğrultusunda ve istekleri üzerine ilanları sitemizde yayınlıyoruz. Yeni bir iş modeli olan bu iş kolu ile de evde nedime bilekliği işi yapabilirsiniz. Sıkılmadan yapacağınız bu iş için gerekli açıklama için konunun devamını okuyunuz.

Evde Nedime Bilekliği işi Veren Firmalar

Evde Nedime Bilekliği işi 2019
Evde Nedime Bilekliği işi 2019

Yapacağınız başvuru durumuna göre, firmalar geri dönüş sağlayacaktır. Herkese dönüş sağlamadıklarınıda belirtmek isterim. Yeterli eleman bulunduktan sonra, ikinci parti işe kadar eleman alımı olmuyor.

Anlaşılan kişiler ile mail yolu ile dönüş yapıldıktan sonra, telefon ile haberleştikden sonra, gerekli tüm malzemeler firma yetkilisi tarafından evinize kadar getiriliyor. Bu işi nasıl yapacağınızı ve dikkat edilmesi gereken hususlar, firma yetkilisinin 15-20 dakikalık bir eğitimi ile sizlere öğretiliyor.

Evde Nedime Bilekliği işi Başvurusu

Başvurunuzu alt kısımdan yapabilirsiniz. Kısa bir açıklayıcı metin yazmayı unutmayınız. Kendinizi açıklayan metin firmalar tarafından sizin hakkınızda bilgi almak adına önemlidir.

Daha önce evde ek iş yaptınızmı, ne tür işler yaptınız.

Hangi şehirde yaşadığınızıda özellikle belirtmelisiniz.

Hakkında iskur

22 Yorumlar

  1. Mugla ilindeki veya çevresindeki evde yapılabilecek isler

  2. ihtiyacım var

    Samsun bafrada oturuyorum işe ihtiyacım var 4 kişilik ekibin var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir