Home / Evde Ek iş / Evde Nazar Boncuğu Paketleme işi

Evde Nazar Boncuğu Paketleme işi

Bir çok firmanın eleman sorununu çözmek, giderleri en aza indirmek için, evlere iş verdiğini biliyormuydunuz. Boncuk sanayiside bu firmalarımızın başında yer almaktadır. Firma kendi bünyesi dışında evde nazar boncuğu paketleme işi vermektedir. İhtiyaç duyulan tüm malzemeler firma tarafından tahsis edilerek sizlere çalışma şansı verilmektedir.

Evde Nazar Boncuğu Paketleme işi  Yapmak için ihtiyacınız olan tek şey günlük bir kaç saat boş vakit. Bunun dışında gereken tüm malzemeleri iletişime geçtiğiniz üretici iş veren firmadan alabilirsiniz.  Zaten gerekli çokta fazla bir şey yok. Nazar boncukları ve bunları itina ile paketleyeceğiniz kese, kutu vb şeyler. Bunları da size firma gönderiyor. Yani sizin yapacağınız tek şey size gelen boncukları istenilen size şema üzerinde gösterilen şekilde paketlemek ve firmaya aynı şekilde iade etmek.

Evde Nazar Boncuğu Paketleme işi ile ne kadar kazanırım

Kazanç aylık 750 tl ile 2000 tl arasında değişir bu tamamen sizin el çabukluğunuza ve işe olan yatkınlığınıza bağlıdır. Eğer eliniz bu tür işlere yatkınsa daha önceden küçükte bir deneyiminiz olmuşsa kazancınızı artırabilirsiniz ama yoksada dert etmeyin bu iş öyle uzmanlık isteyen bir iş değil kısa bir süreden sonra zaten alışacaksınız tabi bir ekip kurabilir çevrenizden yardım alabilirsiniz o zaman hem daha çabuk teslim edersiniz sizden istenilen ürünü hemde daha çok kazanç sağlarsınız.

O zaman ne diyoruz biz bu işi de becerebiliriz evimize ailemize maddi katkı sağlaya biliriz ve boncuk paketleme işi de bizim için kolay eğlenceli ve ideal bir iş ee getirisi de güzel o zaman başka bir iş aramamıza hiç gerek yok sitemizi takip edip bu işi veren firmalar hakkında bilgi sahibi olmayı unutmayın.

Daha fazla evde iş imkanı için, facebook fan sayfamızı takip etmeyi unutmayınız.

Hepinizde sağlıklı, mutlu, huzurlu ve bol kazançlı günler diliyoruz  

is-bul.gen.tr

 

Hakkında iskur

73 Yorumlar

  1. iyi günler ben ankara yenimahallede yaşıyorum nazar boncuğu paketleme isi istiyorum

  2. Nazar boncuğu paketleme işini adanada plak istiyorum

  3. BURSA YILDIRIMDA OTURUYORUM. BU İŞE ÇOK İHTİYACIMIZ VAR .LÜTFEN GERİ DÖNÜŞ YAPIN

  4. Merhaba,İstanbul Şile de oturuyorum.23 yaşındayım.Annem ile birlikte bu işi yapmak istiyorum.

  5. Bu ise ihtiyacim varrr nazar boncugu paketleme isine 5kisilik aileyiz yapariz lutfen cevap veriniz gebze arapcesme de oturuyorum

  6. 3 kişilik ekibiz ve zaman açısından müsaitiz

  7. İzmir Buca’da oturuyorum. Acilen ek işe ihtiyacım var. Evde nazar boncuğu paketleme işi yapmak istiyorum. geri dönüş olursa çok sevinirim

  8. büşra arıkan

    Ben sivasta yaşıyorum elim çok hızlıdır nazar boncuğu işinize talibim acil ek gelire ihtiyacım var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir