Home / Evde Ek iş / Evde Naftalin Keseleme işi

Evde Naftalin Keseleme işi

Maddi durumu iyi olmayan, yada daha güzel hayat şartlarında yaşamak isteyen bir çok aile bulunmaktadır. Bazıları çalıştığı halde yetiremez, öğrenciler ailelerine yük olmak istemez ve kış aylarında masraflar çoğalır. Yani demek istediğim her zaman paraya ihtiyacımız var. Çalışıyorsak bile evde ek iş arama çabasındayız. Evde Naftalin Keseleme işi ile ek kazanç elde edebilirsiniz. Detayları konumuzun devamında anlatacağım.

Öncelikle sağlık problemi olanlar bu iş için başvurmazsa seviniriz. Astım, nefes darlığı rahatsızlığı olan kişiler için sıkıntı yaratabilecek bir iş türüdür. Naftalinin kokusunun ne kadar keskin olduğunu herkesler bilir. Yapılacak iş basit fakat, ev ortamında yapılabilirmi biraz tartışılır. Daha önceki Evde Naftalin Keseleme işi verdiğimiz kişiler, odalarının bir tanesini tamamen boşaltarak bu iş için uygun hale getirmişlerdi.

Dilerseniz sizde evinizin bir odasını bu işe ayırabilir, yada kiler yada deponuz var ise orada çalışabilirsiniz.

Evde Naftalin Keseleme işi Nasıl Yapılır

Naftalinler firma tarafından sizlere getirilir. Büyük çuvallar ile gelecek olan naftalinleri, belirli gramajlar halinde paketleme yaparak, ağzını zımbalıyacaksınız. İş tamamen bu kadar. Her paket başına alınacak ücret 0,20 kuruştur.

Belirli bir sayı yoktur, fakat her hafta çarşamba günleri firma yapılan paketleri alır ve ücretini öder. Yani ne kadar çok çalışırsanız o kadar fazla kazanırsınız. Ekip halinde çalışırsanız tabi ki iş seri olacağından, daha fazla paketleme işi olur.

Evde Yapılabilecek ek işler

Eğer rahatsızlığınız var ise, farklı iş modelleri ile eve ek gelir sağlamak istiyorsanız, ana sayfamızdan yada kategoriler kısmından sizlere uygun iş modelleri bulabilirsiniz.

Yapılacak olan başvurular, başvuru sırasına göre değerlendirilmekte olup, seçilmeyen kişilere herhangi bir geri dönüş sağlanmaz. Seçilen kişilere toplu halde mail atılarak, firma bilgileri verilir ve görüşme sağlanır.

Asgari ücretin çok düşük olduğu ülkemizde, herkes ek iş arayarak ailesine katkıda bulunmak istemektedir. Bizlerde evlere ek iş veren firmalar ile görüşüp, uygun olan firmaların ilanlarını yayınlıyoruz. Bir kere geri dönüş olmazsa pes etmeyin, diğer ilanlarada başvurun. Biri olmaz ise birisi mutlaka olacaktır.

Bol kazançlı günler…

Hakkında iskur

91 Yorumlar

 1. Merhaba Ankara Maltepe deyim ve gerçekten acil ek işe ihtiyacım var.İlgilenmenizi rica ederim.

 2. Ankara Maltepe deyim ve gerçekten çok acil ek işe ihtiyacım var.İlgilenmenizi rica ederim.

 3. Ankara Maltepe deyim ve çok acil olarak ek işe ihtiyacım var.İlgilenmenizi rica ederim.

 4. Ankara Maltepe deyim ve çok acil ek işe ihtiyacım var.İlgilenmenizi rica ederim.

 5. merhaba Ankara Maltepe deyim ve çok acil olarak ek işe ihtiyacım var.İlgilenmenizi rica ederim.

 6. merhaba Ankara Maltepe deyim ve gerçekten çok acil olarak ek işe ihtiyacım var.İlgilenmenizi rica ederim.

 7. merhaba Ankara Maltepe deyim ve gerçekten çok acil olarak ek işe ihtiyacım var.Sizden dönüş bekliyorum.

 8. merhaba Ankara Maltepe deyim ve gerçekten çok acil olarak ek işe ihtiyacım var.

 9. Merhaba şu an için ek iş aramaktayım buraya yazdığımıza dönülüyor mu bilmiyorum yani dönülürse bana da çok sevinirim şuan ek iş aramaktayım kendime ve aileme katkıda bulunmak açısından bi defa yazdım telefonunuz ve ulaşılabilecek bi mail adresi olmadığından buraya tekrar yazıyorum bana geri dönüş sağlarsanız sevinirim şuan şişli de oturuyorum işimden ayıracağım akşam saatlerinde yapacağım bi ek iş arıyorum bana dönüş yaparsanız çok sevinirim umarım dönüş yapılıyordur.
  ———————————————————

 10. Merhaba ;

  ek iş aramaktayım kazanç elde etmek için . istanbul Bayrampaşa semtinde oturmaktayım. 4 kişi olarak bu işlemi yapabiliriz. Geri dönüş yapar ve bu konu hakkında bilgilendirirseniz çok memnun olurum .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir