Home / Evde Ek iş / Evde Mandal Montajı işi

Evde Mandal Montajı işi

Bir çok ürünün evlerde montajlanarak, piyasaya sürüldüğünü biliyormuydunuz. Firmalar üretmiş oldukları ürünlerin maliyetini düşürmek adına, kendi bünyesinde eleman çalıştırmayarak, evlere ek iş olarak paketleme, kutulama yada montajlama gibi kısımlarını vermektedirler. Evde Mandal Montajı işi de bunlardan biridir. Firmaların ne yaptığı tabiki bizleri ilgilendirmez, bizi ilgilendiren kısmı evlere ek iş veren firmaların çoğalması ve iş arayan bir çok kişiye ekmek kapısı açmasıdır.

Evde Mandal Montajı işi Nasıl Yapılır

Plastik fabrikasından çıkan mandalın, metal parçaları da farklı firma tarafından üretilir. Bu ürünü satan firma iki farklı ürünüde farklı fabrikalardan alır ve montajını ya kendi bünyesinde çalışanlara yada evde ek iş yapmak isteyen bayanlara verir. Sizden istenilen ise, metal ile plastik aksamları birleştirerek mandal haline getirmenizdir. İş yorucu değildir fazla zamanınızı almaz. Fakat bazen yayların takılmasında pense yada diğer el aletlerine ihtiyacınız olabileceği için, firma tarafından ne olur ne olmaz denilerek bu aletlerde sizlere teslim edilir.

Evde Mandal Montajı işi veren Firmalar

Kayseri, adana, eskişehir, erzurum, trabzon, samsun, uşak, kocaeli, sakarya, izmir, istanbul illerinde bu firmalarımız mevcut. Fakat aşırı fazla iş olmasından dolayı, firmalar ile yapılan ortak görüşme neticesinde, farklı illerede bu iş gönderilecek. Belirttiğimiz illere sınır olan illere firma tarafından, uzak illere ise kargo yada ambar vasıtası ile ürünlerin teslimi yapılacaktır.

Evde Mandal Montajı işi Başvuru

Bu iş için her firma başlangıç olarak 100 bin adet mandal işi verecektir. Fakat şuan için ekibin toplanması amacıyla 1 şubat 2019 tarihine kadar sadece başvurular alınacak 10 şubatta ise işler sahipleri ile buluşacaktır. Başvuruyu alt kısımdan şehir belirterek yapabilirsiniz.

Bu işten daha önce 2 firma ile çalışmıştık, bu firmalardan iş verdiğimiz kişiler mevcut ise bunu belirtsinler. Tecrübesi olan kişiler her zaman bir adım öndedirler.

Telefon numarası ile başvuru yapmayın dememize rağmen bir çok arkadaş telefon numaralarını yazmıştır. Bu ilanlar yayınlanmadığı gibi, üzülerek söylüyorum ki başvuruları değerlendirmeye alınmadı.

Lütfen telefon numaranızı yazmayın. Fakat kullandığınız mail aktif olsun. Çalışacağımız kişiler seçildiği zaman toplu mail gönderilecektir.

Hakkında iskur

63 Yorumlar

  1. benim yapatığım yorumlar neden hiç gözükmüyo acaba.

  2. neden hiç yorumlarım gözükmüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir