Home / Evde Paketleme işi imkanları / Evde Kürdan Paketleme ve Doldurma işi

Evde Kürdan Paketleme ve Doldurma işi

Ev ortamında çalışarak para kazanmak herkesin hayalidir. Başımızda patron yok, çalışma saatlerimizi kendimiz belirliyoruz. Herkes böyle bir işin peşindedir. Evde kürdan paketleme ve doldurma işi tamda böyle bir iştir. Şimdi diyeceksiniz ki, kürdan ağıza gireceği için sağlık açısından önemli değil mi. Haklısınız ama paketlenecek olan kürdanlar poşetli halde geleceği için bir sıkıntı yok.

Evde Kürdan Paketleme ve Doldurma işi

Günlük hayatta insanlar bolca kürdan kullanırlar. Yemeklerden sonra ve meyve yediklerinde hemen kürdan ararlar. Bu yüzden ticaret işinde olanlar kürdanın çok kazançlı bir iş olduğunu bilirler. Maliyeti zaten düşük olan kürdan işini, evlerde paketleme yaptırarak dahada düşürürler, fakat satarken o kadar ucuza satmazlar.

Bu iş geleceği olan bir iştir ve aylık olarak 170 bin paket kürdan paketleme işi vardır. Nasıl paketlenir ne kadar kazanıcaksınız bunlara konumuzun devamında yer vereceğim.

Evde ek iş yaparken, canınız sıkıldığında bırakarak evin diğer işleri ile de ilgilenebileceğinden dolayı, bu iş için bayan arkadaşları öneriyoruz. Eşine bağlı kalmadan kendi ayaklarının üzerinde durabilmesi, kendi parasını kendisi kazanması her bayanın hayalidir. Malesef doğu illerimiz başta olmak üzere bir çok bayanın, ev hanımı olduğunu ve herhangi bir yerde çalışmadığının farkındayız.

Evde Kürdan paketleme işi Nasıl Yapılır

Frma tarafından sizlere teslim edilecek kürdanları 100 erli şekilde yine firma tarafından verilen kürdan kutularına koyacaksınız. Bazı firmalar 50 şerli ister bazıları 100 erli ister. Zaten firma size gerekli malzemeleri getirdiği zaman, ne yapmanız gerektiğini, nasıl paketleyeceğinizi ve dolduracağınızı belirterek, sizlerin yanında bir kaç adet numune yapacaktır.

Evde Kürdan Paketleme işi ile Ne Kadar Kazanırım

Konumuzun başında 170 bin adet kürdan paketleme ve doldurma işi olduğunu belirtmiştik. Firma sahibi bu işin ne kadarını sizlere verir bilemeyiz. Tabi birden fazla çalışacak kişi var ise daha fazla iş alacağınızdan eminiz. Genellikle evlere ek iş veren firmalar aylık olarak, çalıştırdıkları elemanlara 1500 ile 2000 TL arası para ödemektedirler. Aslında hani şöyle bir durum var. Onlar sizin günde ne kadar paketleme yapabileceğinizi aşağı yukarı tahmin edebiliyorlar. Buna görede size paket başına ücret çıkartıyorlar. Anlaşma esnasında pazarlık yaparsanız  daha uygun olacağı kanısındayız.

Evlere Kürdan Paketleme işi Veren Firmalar

Evlere kürdan paketleme işi veren şuan 6 adet firmamız mevcuttur. Bu firmaların iletişim bilgileri başvuru durumuna göre sizlere belirtilecektir. Öncelikle başvuru yaparken hangi ilde bu işi yapacaksanız bunu belirtmelisiniz. Firmalar illere göre dönüş yapacağından bu önemli bir konudur.

Evlere ek iş veren firmalar için sitemizden diğer işlere bakıp, başvuruda bulunabilirsiniz.

 

Hakkında iskur

143 Yorumlar

  1. İyi günler. Benim asıl mesleğim öğretmenlik. Ama annemin rahatsızlığından dolayı onunla ilgilenmek zorundayım.Bu yüzden de şuan mesleğimi yapamıyorum.Kız kardeşimin ve kendi masraflarım için evde bir işe ihtiyacım var. Günlük 6-7 saat bu işe ayırabilirim. Sorumluluk sahibi ve sabırlı biriyim. Beni tercih ederseniz sevinirim. Kolay gelsin.

  2. Yasemin Bozkurt

    Merhaba ,
    işlerinizin çok iyi paketleneceğinin garantisini verebilirim .

  3. Bu işi ciddiyetle yapacağımın garantisini veririm.Burdur.geri dönüşlerinizi bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir