Home / Evde Ek iş / Evde Kokulu Taş Yapma işi

Evde Kokulu Taş Yapma işi

Herkes gibi  sizde çalışmak istiyorsunuz fakat dışarıda iş bulamıyorsunuz veya bulduğunuz işler sizin kriterlerinizi taşımıyor. Sıkı durun şimdi size çok güzel bir teklifimiz var . Evde Kokulu Taş Yapma işi ile hem ev ortamını verdiği rahatlıkla hem de sabah geç kalkıp işe gidememe sorunu ortada olmadan kazanç sağlayabilirsiniz.

Evde Kokulu Taş Yapma işi
Evde Kokulu Taş Yapma işi

Birbirinden güzel çok güzel kokan kokulu taşlar sayesinde sizlerde diğer çalışanlar gibi ek gelir elde edebilir ve bu sayede ev ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz. Bir başkasının yardımı olmadan evinizde kendiniz istediğiniz desenlerde çıkarttığınız kokulu taşlar ile hiç de azımsanamayacak hatırı sayılır paralar kazanma imkanına sahipsiniz. Son beş yılda evlere ek iş veren firmaların sayısında artık olmuştur. Buda çeşitli sektörlerde bir çok insan için evde para kazanmanın yolunu açmıştır. Bu ek işleri veren firmalar özellikle ev hanımları için çeşitli sektörlerde ek iş imkanı sunmaktadır. Evde yapılması mümkün olan Evde Kokulu Taş Yapma işi ile ilgili firmalar size gerekli olan bütün malzemeleri gönderecektir. Büyüklü küçüklü hangi kalıpta olacağını firma size söyleyecektir. Evlerde kokulu iş yapımını veren firmaların sizlere gönderdiği bütün malzemeleri kalıplara döküp süsleyip tekrar kutularına koyabilirsiniz.

Evde Kokulu Taş Yapma işi ile Ne Kadar Kazanırım

Bu işi veren firmalar 3000 ile 4000 adet kokulu taş istemektedirler. Bunun için evlerde kokulu taş işini bireysel olarak değil de grup halinde  yaparsanız sizin için daha iyi olur. Bu sayede hem siz hem de topladığınız grup üyeleri ev ekonomisine katkıda bulunacaktır. Sizlerde evde kokulu taş işi veren firmalarla anlaşıp net 2000 TL kazanç sağlayabilirsiniz. Başta da söylediğiniz gibi tek başınıza bu işin üstesinden gelmeniz biraz zor.

Bir ekip kurup kurduğunuz bu ekiple birlikte çalışırsanız hem seri üretimden dolayı hem de birlikte zevkli bir şekilde çalışarak daha gazla para kazanabilirsiniz.

Bu ekibi nasıl kurarım derseniz çok kolay. Komşularınız, akrabalarınız, tanıdıklarınızla birlikte bu işe talip olabilirsiniz. 2019′ nün popüler ek işleri arasına girecek olan evde kokulu taş yapma işi ile sizlerde ev ortamının verdiği rahatlıkla oturduğumuz yerden para kazanmak istiyorsanız vakit kaybetmeden firmalarla iletişime geçip bu işe başlamalısınız.

Hakkında

37 Yorumlar

 1. bu işi yapabilirim istanbulda oturuyorum

 2. Tugba cetiner

  Ankarada otuyorum evde yapabilirim bu tarz islerden yardimci olursaniz sevirim.

 3. Hatice karababa

  Ben ıstanbul gungorende oturuyordum evde kokulu taş paketleme işi yapmak istiyorum grubum var

 4. kokulu taş paketleme işi evde yapabiliriz,3 kişiyiz.emirgan istanbul

 5. Iyi günler 5 kişilik bir ekibim var en kısa zamanda itina ile yapıp teslim edebilirim. Nikis nakış diplomam var el becerim oldukça iyidir her turlu türlü konuda yardımcı olabilirim.

 6. Paketleme işini yapmak için halihazırda bekleyen 7kuzenim 2kardeşim ve birde ben varım.Öğreci olunca para bir türlü insana yetmiyor maalesef.

 7. bursada yaşiyorum kokulu taş yapıtım daha once 10 kişilik gurubum var yardımcı olursanız sevınırım

 8. KOCAELI/Gebzede ikamet etmekteyim ise ihtiyacim var el bererim var

 9. Çağlayan Tunca

  İstanbulda 200 kadar ev kadını network ağımız var. Mail atın görüşelim.

 10. Ankarada oturuyorum okul oncesi mezunuyum bebeyim var calusamiyorum evde kokulu tas yapip gelir saglamak istiyorum

 11. evde ek iş arıyorum

 12. Arkadaslarim ile ekip kurabilirim. İse cok ihtiyacimiz var sinopta ikamet ediyoruz.

 13. 5 kişiyiz ek işe çok ihtiyacımız var sayımızı attıra biliriz lütfen geri dönüş yapın

 14. Ben İstanbul Pendik’te oturuyordum evde kokulu taş paketleme işi yapmak istiyorum

 15. ankara beypazarında yasıyorum kendim evde kokulu tas yapıyorum.

 16. ankara beypazarında yasıyorum kendim evde kokulu tas yapıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir