Home / Evde Ek iş / Evde Kalem Montajı

Evde Kalem Montajı

Ek iş yapmak istiyorum ama ne yapabilirim. Para kazandıran ek işler nelerdir. Bunun için sizlere bugün, evde kalem montajı işinden bahsetmek istiyoruz. Ev hanımlarına, emeklilere, serbest çalışanlara, öğrencilere ek iş yapmak isteyen herkese ek işler hakkında kısa ve öz bilgiler yazımızda bulacaksınız. Son zamanlarda günlük hayatın zorluluğu insanları ek iş arayışı içerisine sokmaktadır. Her geçen günde bu arayış giderek artmaktadır. Kimi zamanda size para getiren işinizin olmasına rağmen, işinize karşılık aldığınız para sizin ihtiyaçlarınıza yetmeyebilir. Bu sebeple iş değiştirme arayışına girmiş olabilirsiniz veya işinizin arta kalan boş zamanlarınızı değerlendirip para kazanmak için ek iş arayabilirsiniz.

Sakın ama sakın merak etmeyin. Çünkü sizin gibi milyonlarca kişi bu arayışın içinde. Yapmış olduğu işten memnun olan ve bu işin neticesinde aldığı gelirden tatmin olan ne kadar insan var ki. Buraya kadar söyledikleriniz tamam da ek işi ben nasıl bulacağım sorusu haklı olarak aklınıza gelmektedir. Bu sorunuzun cevabı çok kolay. İlk olarak yapmış olduğunuz işten arta kalan zamanınızı hesaplayın.Mesela sabit vardiyada çalışan bir kimsenin boş vakitleri akşam saatleri veyahut hafta sonlarıdır. Bunun için ek iş uğraşı akşam saatlerinde yada tatil günlerinde olması gerekir. Öncelikle buna karar vermeli ve ben hangi saatlerde çalışırım , ne iş yapabilirim sorusunu kendinize sormalısınız. Peki günümüzde çok sayıda var olan ek işler arasından hangi ek işi tercih etmelisiniz.

Evde Kalem Montajı

Eğer yapacağınız ek işte devamlılık sağlamak istiyor iseniz sizi bunaltmayacak hoşunuza da gidecek işe yönelmeniz size fayda getirecektir. Bugünkü yazımızda tüm bu özellikleri taşıyıp da sizi sıkmadan güzel paralar kazandıracak işlerden olan evde kalem montajı işi hakkında konuşacağız. Evde kalem montajı işi özellikle kalem üretimi faaliyetiyle ilgilenen firmaların, işçi masraflarını düşürmek için kalem montajı işini anlaştığı kişilere yaptırmaktadır. Montaj işi ile size teslim edilen kalem malzemelerini kullanarak bir araya getirip 100 adetlik kutular halinde sizlerden teslimat istenmektedir. İlgili firmalar ile anlaştıktan sonra anlaştığınız fiyat üzerinden sürekli bu işleri verip ek iş yapmak isteyen kişilere evde para kazanma imkanı sağlıyorlar.

Evde Kalem Montajı işi ile Ne Kadar Kazanırım

Evde Kalem Montajı
Evde Kalem Montajı

Evlerde kalem montajı işini yapmak için illaki bir bayan olmanıza gerek yoktur. Her kesime hitap eden kalem montajı işi , evden çalışıp da para kazanmak isteyen herkes, verilen iş ilanlarına başvurabilir. Bu işi yapanlar günlük en az 100 kalem montajı yaparak 30 ile 40 TL arası para kazanabilmektedir. Tabi ki bu günlük yapabileceğiniz minimum kalem montajından kazanacağınız miktardır. Unutmayın ki rahat bir şekilde kendinizi zorlamadan en az 200 kalem montajı yapabilme imkanına sahipsiniz. Doğal olarak firmadan kazanacağınız parada yapmış olduğunuz işle orantılı olarak artacaktır. Bir başka yazımızda buluşmak dileğiyle…

Sitemize üye olup bizlere sormak istediğiniz soruları mesaj bölümünden  ulaştırabilirsiniz.

Hakkında

31 Yorumlar

 1. Merhaba adım emre İstanbulda oturuyorum
  05340114952 işi yaparım

 2. Ben daha önce kakembuvu paketleme ve kabini yaprim evde bende yapmak isterim işi istanbul sultan gazi deyim

 3. İstanbul küçükçekmece de ikamet etmekteyiz 3 kişiyiz işe ihtiyacımız var geri dönüş yapmanızı bekliyoruz teşekkürler

 4. istanbul ataşehir

  bu işe ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 5. Merhaba ben Aksaray’dan (68) yazıyorum. Bu işe talibim. Lütfen geri dönüş yapar mısınız ?

 6. Bu is ile ilgileniyorum lütfen dönüş yapin

 7. İstanbul güngörende kalem montaj işi talep ediyorum

 8. evde montaj işi yapabilirim iki kişiyiz

 9. İzmir Buca’da oturuyorum hiçbir işte çalışmıyorum. Evde kalem montaj işi yapabilirim

 10. İzmirde ikamet etmekteyim.
  Montaj işlerinde tecrübeliyim.
  İşin durumuna göre ekip kurma imkanım da mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir