Home / Evde Paketleme işi imkanları / Evde Kablo Klips Paketleme işi

Evde Kablo Klips Paketleme işi

Bu zamana kadar bir çok ev hanıma evde çalışarak para kazanabileceği ek iş imkanı tanıdık. Halada alınan başvuru sayısı malesef o kadar çok ki Türkiyenin içinde bulunduğu durumu açıkca belirtiyor. Bu durum için gerçekten çok üzülüyoruz. Fakat üzüntünün hiç bir şeye çare olmadığını bilerek, firmalar ile görüşüp bir çok kişiye ek iş imkanı konusunda neler yapılabileceği konusunda konuşuyor, anlaşabildiğimiz firmalar ile anlaşıp sizlere ek iş veriyoruz. Şuan ki konumuzda sizlere Evde Kablo Klips Paketleme işi ve evlere ek iş veren firmalar hakkında bilgiler vererek evde ek iş yapma şanısını yakalayabilmeniz için bir fırsat tanımış olacağız.

Evde Kablo Klips Paketleme işi

Plastik ürünlerin üretimini yapan  3 firma ile anlaşma sonucunda bu iş sayesinde bir çok evde iş yapmak isteyen kişiye iş imkanı tanınıyor. Peki bu işi nasıl yapacaksınız ve geliri ne olacak bunlarıda sizler ile paylaşacağız.

Üretimden seri bir şekilde çıkan klipsleri, fabrika çalışanlarının ayırıp paketlemesi bir hayli zaman aldığını belirtmek isteriz. Bu duruma iş veren tarafından baktığımız zaman, makina başında çalışan elemanlar haricinde, sırf paketleme işi için dünya kadar eleman alması gerekli. Bu elemanları yemesi içmesi, servisi, sigortası gibi giderleride hesaplarsak, adam resmen zarar eder.

Firmalar tüm bu durumları düşünerek Evde Kablo Klips Paketleme işi  için eleman aramaktadır ve evlere iş göndermektedir.

Evde Kablo Klips Paketleme işi veren Firmalar

Başta kayseri, bursa, samsun, niğde, zonguldak, sivas, kırklareli olmak üzere tüm illere iş gönderimi yapılacaktır. Fakat firmalar saydığımız şehirlerde olduğu için, bu şehirlere öncelik tanınacak, kalan işler ise başvuru durumuna göre diğer illere gönderilecektir.

Firmalar toplamda 120 bin klips paketleme işi verecektir. Azımsanacak bir rakam değildir. Belkide yapımı aylar sürecek. Tabi ki bu sayı bittikden sonra ikinci parti iş verilecektir. Kullanılacak malzemeler firmalar tarafından verilecek ve her pakete kaç adet klips koyacağınızı yine firma belirleyecektir.

Bu iş ile ilgileniyor ve evde ek iş yapmak istiyorsanız, ailenize katkıda bulunmak istiyorsanız, konumuzun altından başvuru yapabilirsiniz. Başvuru yaparken yaşadığınız şehri belirtmeyi unutmayınız. Başvurularda sadece mail adresi kullanınız. Lütfen telefon numaranızı yazmayınız.

Hakkında iskur

94 Yorumlar

 1. bu işi yapabilirim. ekibim var. istanbul bağcılarda oturuyorum

 2. Evde yapacagim is ariyorum kayseride oturuyorum

 3. oğuzhan akın

  öğrenci oldugum icin ise ihtiyac duyuyorum. yardimci olursaniz sevinirim,

 4. evde yapacak is istiorum/pendikte oturuorum 2kisi

 5. Istanbul cengelkoyde oturuyorum. Tam gun evden yapabilecegim is ariyorum.

 6. Akgül Sonakalan

  Evde kablo klips paketleme işi yapmak istiyorum. Oğlumu okutuyorum. Bu işe çok ihtiyacım var. Ev hanımıyım. Tek ümidim sizsiniz. 45 yaşındayım. 12 kişilik ekibim var. Şimdiden teşekkürler. Eskişehir /Tepebaşı

 7. FAZİLET Sarısoy

  İşe giremedimgim için acil iş istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz acil çok acil.Bursa emek osmangazide oturuyorum.

 8. Merhaba;
  İstanbul kadıköyde oturuyorum. Üniversite Öğrencisiyim. Günde 3-4 saat bir süre bu iş için ayırabilirim 2 kişi yapmak istiyoruz bu işi gerektiği zamanlarda sayıyı 3 kişiye tamamlayabiliriz. Geri dönüşünüzü rica ederiz.

 9. Adım Gülşen. İstanbulda yaşıyorum. Evliyim bir oğlum var. Evde çerez paketleme işi yapmak istiyorum. Evde üç kişiyiz ve üniversiteye giden oğlum için çalışmam gerek yaşım 47 ve işe ihtiyacım var. Lütfen bana dönüş yapın mahalle arkadaşlarımda bu işi yapmak istiyor. Yaklaşık altı kişi.İşimi hem titizlikle yapar hemde yetiştiririm ve başka bi işte çalışmıyorum. Cevabınızı bekliyorum. Kolay gelsin.

 10. İyi günler. Benim asıl mesleğim öğretmenlik. Ama annemin rahatsızlığından dolayı onunla ilgilenmek zorundayım.Bu yüzden de şuan mesleğimi yapamıyorum.Kız kardeşimin ve kendi masraflarım için evde bir işe ihtiyacım var. Günlük 6-7 saat bu işe ayırabilirim. Sorumluluk sahibi ve sabırlı biriyim. Beni tercih ederseniz sevinirim. Kolay gelsin.

 11. işi nasıl ala bilirim tel yokmu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir