Home / Evde Paketleme işi imkanları / Evde ıslak mendil paketleme işi

Evde ıslak mendil paketleme işi

Evlere ek iş veren firmalar gün geçtikçe çoğalmaya başladığını sizlere belirtmek isterim. Bu firmalardan biriside evde ıslak mendil paketleme işi veren, mendil firmalarıdır. Yoğun talep üzerine, fabrika ortamında yetişmeyen paketleme işlerini, evde paketleme işi vererek, bir çok insanın evde çalışarak para kazanmasına olanak sağlamıştır.

Paketleme işleri, kolay gibi görülen fakat, adet sayısı çoğaldıkça insanların sıkılmaya başladığı bir iş türü olsa da, bu hayat şartlarında bir çok insanın yüzünü güldürmektedir. Ekip çalışması ile ciddi kazançlar elde edebileceğiniz, evde ıslak mendil paketleme işi sayesinde ne kadar kazanacağınızı, aşağıda bu işi yapmış arkadaşların, söylemlerine dayanarak sizlere bilgiler vereceğiz.

 Evde ıslak mendil paketleme işi veren Firmaların Telefon Numaraları

Mendil firmaları artık yavaş yavaş evlere ek iş imkanı vermeye başlıyacağı için, tüm illlere bu iş dağılımı yapılacaktır. Yoğun ilgi olacağı için, firmaların telefon numaralarını paylaşmayı şimdilik uygun görmüyoruz. Fakat, sitemiz üzerinden yapılacak başvurular değerlendirilmeye alınarak, gerçekten işe ihtiyacı olan kişilere dönüş yapılacaktır.

Evde ıslak mendil paketleme işi ile ne kadar kazanırım

Bu işi evinde çalışarak para kazanmış olan kişilerin bizlere verdikleri bilgiler şu şekildedir. Firmalar evde paketleme işi için paket başına fiyat ödediklerini, fakat bu fiyatın çok düşük olduğunu, ancak ekip çalışması ile fazla paketleme yaparak, ayda 2500 ile 2900 TL kazandıklarını belirttiler. Bir ekip 4 kişiden oluşsa kişi başı 700 TL gibi bir rakam düşecektir diye tahmin ediyoruz. Tabi birde günde kaç saat çalıştılar, devamlı çalıştılarmı, bu konuda bir bilgiye sahip değiliz.

Evde ıslak mendil paketleme işi Başvuru

Öncelikle şunu belirteyim ki, şuan için evde kına paketleme işi veren firmamız, sizin yaptığınız yorumlara dayanarak, iş dağılımını yapmaya başladı. Firmanın aradığı özellikleri ben yazayım, siz o şekilde başvuruda bulunun.

Ad-soyad:

Yaşadığınız il: (işi hangi ilde yapacaksanız)

Bu işe neden ihtiyacınız var: (mutlaka belirtin)

iletişim için mail adresi:

Ekip kurabilirseniz kaç kişilik bir ekip:

Yukarıda belirtilen hususları mutlaka doldurarak başvuru yapın.

Facebook hesabımızı beğenerek bizleri takip edin, daha fazla iş imkanından faydalanın.

Hakkında iskur

36 Yorumlar

 1. Bu işi yapmak istiyorum paraya gerçekten ihtiyacım var gelirim yok yardimci olun lütfen..

 2. Gebzede oturuyorum paketleme türü iş istiyorum babam verem hastasi artik onu calistirmak istemiyorum devamli is yapnak istiyorum

 3. Evde cerez paketleme işi izmir 3kisiyiz dönüş yparsaniz

 4. Antalya alanya.calismadan olmuyo ihtiyactan

 5. İse ihtiyacim var hur turlu paketleme olur gonderin zordayim yardimci olun lutfen ist eyup

 6. Evde bu işi yapabilirim İstanbul Kurtköy Pendik’te iki kişiyiz gerekirse sayıyı artırabilir uzun saatler ayırabiliriz

 7. Ben Manisa gölmarmaradan ferah lütfen yardımcı olurmusunuz ihtiyacım var rica ediyorum

 8. neslihan uğuz

  izmir yeşilyurtta oturuyorum.evde yapabileceğim, acil para kazanabileceğim işe ihtiyacım var.

 9. Saliha Şeyma Alkan

  Kaç üniversite bitirdiğimizin önemi yok. Ailemin sırtına yük olmadan ayaklarımın üzerinde durmak istiyorum.Her genç gibi.

 10. ıslak mendil paketleme yapmak istiyorum istanbuldan

 11. songül ertaş

  ev hanımıyım eve katkım olsun istiyorum bu işe çok ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim İstanbul kartal

 12. İyi günler. Benim asıl mesleğim öğretmenlik. Ama annemin rahatsızlığından dolayı onunla ilgilenmek zorundayım.Bu yüzden de şuan mesleğimi yapamıyorum.Kız kardeşimin ve kendi masraflarım için evde bir işe ihtiyacım var. Günlük 6-7 saat bu işe ayırabilirim. Sorumluluk sahibi ve sabırlı biriyim. Beni tercih ederseniz sevinirim. Kolay gelsin.

 13. Yasemin Bozkurt

  Merhaba ,
  İstanbul çekmeköyde yaşıyorum
  2 tane okuyan çocuğum var onların masraflarını karşılamak için bu işe çok ihtiyacım var işlerinizin çok iyi paketleneceğinin garantisini verebilirim .

 14. İstanbul Beykoz’da ikamet ediyorum,8 kişilik ekibim var ve boş zamanlarımız hayli fazla,iş bitirme konusunda sıkıntı olmaz ve yüksek sayı da iş bitiririz.

 15. Çok acil işe ihtıyacım var lütfen ulaşın elim hızlıdır ve her işe uygundur lütfen ulaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir