Home / Evde Ek iş / Evde iplik Temizleme işi

Evde iplik Temizleme işi

Evde yapılacak iş imkanlarını sizinle paylaşıp firmaların size ulaşması için talep almaya devam ediyoruz. Evde ne iş yapacağı konusunda karamsarlığa düşen arkadaşlar evde iplik temizleme işi tam size göre. Hem basit hemde oldukça karlı olan evde iplik temzileme işi size ek gelir kapılarını sonuna kadar açacak bir fırsat. Boş vaktim çok, ek gelire ihtiyacım var diyorsanız tam size göre bir iş. Makina yok alet edevat yok ekstra bir bilgiye yada beceriye sahip olmanıza gerek yok.

Peki kimler evelere iplik temizleme işi veriyor beni nasıl bulacaklar?

Fason çalışan bir çok tekstil firması bu işleri evlere veriyor. Size ulaşmaları için yorum kısmına bilgi bırakmanız yeterli olacak. Daha fazla kişiye ekmek kapısı olabilmesi için sizde yazımızı muhakkak paylaşın. Tekstil bölgesinde olup olmamanız çok farketmez günümüzde firmalar şehir içinde bile kurye ile çalışmakta bu nedenle hangi ilde olursanız olun kargo ile işiniz çözülecektir.

evde iplik temizleme işi nasıl yapılır

İplik temizleme işi için gereken şey bir sökücü veya makas. Size gelecek olan tekstil ürününü, iç giyim olabilir, dış giyim olabilir veya çorap olabilir bunların fazla kalan ipliklerini kesmek temizlemek şeklindedir. Gördüğünüz gibi bişey bilmenize bile gerek yok. İtinalı bir göz yeterli. Size çuvallarla gelen malzemeleri temzileyip tekrar çuvallara dolduracaksınız.

evde iplik temizleme işi ile ne kadar kazanbilirim?

evde iplik temizleme işi
evde iplik temizleme işi

Fiyatlandırma olarak para başı iş olarak fiyatlandırma yapılır.  Ortalama aylık 1000-1250 tl gibi bir rakamı haftanın 4-5 günü evinizin rahatlığında çalışıp kazanabilirsiniz. Hiç de fena bir rakam değil bakılınca bu kadar kolay bir işe karşın güzel bir rakam. Tabi size firmaların ulaşması gerekiyor ki bu iş sizin olsun. İletişim bilgilerini içeren bir yazı ile yorum kısmına bilgi bırakmanız yeterli. Firmalar kendilerine uygun kişileri sayfamızdan bulup iletişime geçeceklerdir. Ayrıca diğer iş imkanlarımızı da takip edin size uygun işlere sahip olun.

Yayınlanan evde ek iş ilanları ve evlere iş veren firmalar hakkında haberdar olmak için, sitemizi sık sık ziyaret ederek, facebook fan sayfamızı beğenmeyi unutmayınız.

Hakkında iskur

40 Yorumlar

  1. Merhaba tarsusluyum bu isi yapabilirim lutfen geri donun

  2. 5kişilik bir ekibiz bu işi rahatlıkla yapabiliriz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir