Home / Evde Ek iş / Evde havlu süsleme işi

Evde havlu süsleme işi

Evde ek iş imkanları herkes için ihtiyaç haline gelmiş durumdadır. Özellikle ev hanımları veya öğrenci arkadaşlarımızın yoğun ilgisi ile iş verenlerde evlere fazlaca ek iş vermektedir. Ev tekstili konusunda fazlaca ihtiyaç vardır. Zamanın getirdiği farklılıklar ile artık her şey süslü püslü. Havlular özel olarak kişiye hazırlanıyor. Eskiden sadece evliliklerde yapılan bu işler şimdilerde mutfak havlularında bile çok fazla yapılıyor ve çok da şık oluyor. Bizde bu yüzden bugün sizler ile Evde havlu süsleme işi konumuza yer verdik.

Evde havlu süsleme işi

Evde havlu süsleme işi popüler ve modası geçmeyen bir iştir. Şimdi bu işi nasıl yapacağınızı anlatmaya çalışalım. Havlular size boş olarak gelecek ve yapılacak iş için bir şema verilecek etamin işleme veya boncuk işleme şeklinde olan bu süslemelerde genelde standart binlerce adet yapılıyor. Ancak bazen kişiye özel çalışmalar içinde aynı şey yapılıyor misal “Arzu’nun Mutfağı” işleniyor üstüne veya Ahmet&Beyza gibi. Bunlar tamamen işverenin aldığı sipariş ile alakalı.

Siz verilen işi işverenin istediği tarihe düzgün ve sorunsuz olarak vermekle sorumlusunuz. Farklı tasarım işleri de yapılabilir bunu karşılıklı konuşarak netleştirirsiniz.

Evde havlu süsleme işini eli iğne iplik tutan her hanım yapabilir. Hatta bu işi ekip olarak alırsanız fazla iş yapıp fazla para kazanabilirsiniz. Bu iş diğer işlerden farklı olarak daha çok zaman ve emek gerektirdiği için daha fazla para kazandırır. Aylık 2500 TL den aşağıya kazanmazsınız tabi günde 6-8 saatinizi bu işe ayırır veya ev ahalisi olarak yaparsanız.

Evde havlu süsleme işi Başvurusu

Bu ilanımızı evlere havlu süsleme işi verecek tüm işverenlerimiz takipte sizi bulmaları için yaşadığınız il, tecrübe durumunuz, kaç kişi çalışacağınızı ve size ulaşabilecekleri mail adresini yazmanız yeterli. Olumlu durumlarsa size mail olarak firmalar dönüş yapar karşılıklı anlaşma sağlarsanız başlarsınız. Parça başı olarak fiyat verilir.

Bu iş size uygun değilse diğer iş ilanlarımızı incelemenizi öneririz farklı kollarda bir çok ek iş imkanı sizi bekliyor. Siz de bu ilanımızı veya ilginizi çeken farklı ilanlarımızı facebook sayfanızda paylaşırsanız şansınız artacaktır. Çünkü paylaşım yapan arkadaşlara öncelik tanıyoruz.

Herkese bol bereketli kazançlar dileriz… facebook fan sayfamızı takip etmeyi unutmayın

Hakkında iskur

48 Yorumlar

  1. Ev hanimiyim elim çok yakındır.bu isi yapacağıma inaniyorum. Geri dönüş bekliyorum sizden
    Bagcilar. Istanbul

  2. Konya’nın akören ilçesinde yaşıyorum bu ise çok ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

  3. ev hanımıyım evde punch nakısı ,etmın ve tel kırma ile havlu susluyorum.ankara beypazarında yasıyorum.

  4. Evde havlu susleme isi ve boncuk bileklik yapmak istiyorum.

  5. İstanbul Beyoğlu / Üniversite mezunuyum el becerim vardır. Havlu süsleme, kanaviçe işleme, boncuk işleri, paketleme işleri vb. birçok işte çalışabilirim. Temiz çalışırım. Dönüş yapılması durumunda birkaç kişilik takım kurabilirim. Kaliteli ve hızlı teslimat ile aradığınız titizlikle çalışırım.

  6. Istanbulds 6 kisilik ev hanimindan olusan bir grubum var universite mezunuyum is bulamiyorum yardimci olursaniz sevinirim

  7. ACİL EK İŞ İHTİYACIM VAR 3 KİŞİYİZ İSTANBUL BEYKOZZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir