Home / Evde Ek iş / Evde gelin tacı ve el buketi yapımı işi

Evde gelin tacı ve el buketi yapımı işi

El beceriniz iyi ise ve hızlı iş yapabiliyorsanız bu iş iyi bir iş fikridir üstelikte fazlaca talep gören iş kollarımızdan birisidir. Çok değil 3-4 sene öncesine kadar klasik gelin taçları kullanımı yaygınken artık yapay çiçeklerden ve kuru çiçeklerden hazırlanan gelin taçları oldukça revaçta buna takım el buketleri de yapılmakta. Yapımı oldukça basit olan bu iş evine katkı sağlamak isteyen bayan arkadaşlar için çok uygun. Evinizde günde 3-4 saat çalışarak aylık 1500-2000 tl arası gelir elde edebilirsiniz. Evde gelin tacı ve el buketi yapımı işi hakkında detaylı bilgileri konumuzun devamında bulabilirsiniz.

Evde gelin tacı ve el buketi yapımı işi nasıl yapılır?

İşveren tarafından size gerekli malzemeler temin edilir ve bir örnek ile istenen model size anlatılır. Sizin yaratıcılığınıza bırakılan durumlarda olabilir o zaman maharetinizi konuşturmanın vakti gelmiş demektir. Bu zevkli işi evde çocuklarınızı da ortak edip keyifli vakit de geçirebilirsiniz.

Hanımlar evlediklerinde genelde el buketlerini salonun en nadide köşesinde saklarlar bu nedenle de yapacağınız iş kalıcı bir iştir ve özen ister. Kişinin en özel gününde kullanacağı bu aksesuarlara sizin elinizin değmesi müthiş bir şey olacaktır. Zaten yayınladığımız evde yapılabilecek ek işler ilanlarında her zaman bayanlar, erkeklere göre bir adım önde gitmektedirler.

Çiçekçilerde bu tarz işleri artık yapmakta eğer çevrenizde böyle bir çiçekçi var ise onunla temasa geçip bu işe başlayabilirsiniz ama genel olarak kendileri yapmak isterler bu nedenle siz şimdi okuduğunuz bu makalemizin altına yaşadığınız şehir ve iletişim mail adresinizi yazarak bu işi yaptırmak isteyen kişilere doğrudan ulaşma imkanı bulacaksınız. Zaman kaybetmeden başvuru bırakın unutmayın ki bu işler çok çabuk talep görüyor.

Evde ek iş imkanlarından faydalanarak evine ciddi gelir kaynağı sağlayan bir çok kişi var bunlardan birisi de siz olabilirsiniz. Yapacağınız tek şey klavyenin başına geçip gerekli bilgileri vermek ve işinizi beklemek.Diğer iş imkanlarımıza da göz atın paketleme işleri çok ihtiyaç duyulan iş kolları arasında sınırsız talep gönderebilirsiniz.

Bizi facebook fan sayfamızdan takip edin ki ilk ek iş imkanları hakkında sizin bilginiz olsun ve çevrenizle de paylaşın. Bize her konuda yorum kısmında ulaşabilirsiniz. Yapabileceğiniz yada daha önce yaptığınız işleri bizim ile paylaşırsanız işverenler ile görüşüp o iş kolları ile ilgili talep yaratmaya da gayret ederiz.

Herkes bol kazançlar dileriz…

Hakkında iskur

48 Yorumlar

  1. Paketleme ve süsleme becerim iyi iş istiyorum İstanbul Sultangazi

  2. Ev hanımıyım rahatlıkla bu işi yapabilirim ihtiyacım da var ?

  3. Karabük safranboluda yaşıyorum ek işe çok ihtiyacım var grup olarakta bu işi yapabiliriz

  4. İstanbul Sultangazi’de yaşıyorum, işe ihtiyacım var lütfen dönüş yapın.

  5. İşe ihtiyacım var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir