Home / Evde Ek iş / Evde Düğme Paketleme işi 2017

Evde Düğme Paketleme işi 2017

Her insanın  maddi ve manevi olarak sıkıntıları var. Manevi sıkıntılarının sebebi ise genelde maddi sıkıntılardan kaynaklanmaktadır. Bu yüzden hemen hepimiz ek bir gelir kapısı aramaktayız. Aylık evimize girecek 1000-1500 tl gibi rakamlar hepimizi rahatlatacak ve bir çok sıkıntımızı giderecektir. Evde düğme paketleme işi yaparakta, kendinize evde ek iş sağlamış olursunuz.

Tüm ev hanımlarının günlük hayatında bir kaç saat likte olsa boş zamanı mutlaka vardır. Yoksa bile biz hanımlar onu yaratmayı becerebiliriz. O bir kaç saatlik boş zamanımızı değer lendire bilir para kazanabiliriz. Peki ne yapalım Evde düğme paketleme işi yapabiliriz. Üretici firmalar, harcama ve giderleri düşürmek için, kendi iş yeri bünyesinde işçi çalıştırmak yerine, internet yada gazete ilanları sayesinde, evde ek iş ilanları açarak, iş arayan milyonlarca insana ulaşmaktadır ve işlerini yaptırmaktadırlar.

Üretici firma ların internet üzerinden vermiş olduğu evde düğme paketleme işi herkesin yapabileceği kolay bir iştir. Bunu sadece ev hanımları değil emekli beyler de yapabilir. Bir çok üniversite öğrencisi de bu işlerden faydalanabilirler.

iş Başvurusu için TIKLAYINIZ

Evde Düğme Paketleme işi veren Firmalar

Evde düğme paketleme işi nasıl yapılır. Diğer firmalar gibi, evde düğme paketleme işi verecek olan firma, paketleme ekipmanlarını sizlere vermek zorundadır. İş veren firmanın, yetkilendirmiş olduğu görevli, size işin yapılış şeklini belirtir. Günlük yada haftalık teslimat süresi ile istenilen adet sizlere belirtilir. İş bitimi sürecinde, anlaşmanıza bağlı olarak, firma ürünleri sizlerden eve gelerek te alabilir. Ama düğme işinde genellikle sizler teslim için, firmaya gitmek zorundasınız.

 

Peki evde düğme paketleyerek ne kadar para kazanabiliriz bunu size net olarak söyleyemem. Bu tamamen sizin el çabuk luğunuza ve boş zamanlarınızın süresine bağlıdır. Firma size adet başına yada paket başına para öder. Anlaşma durumuna göre kapora alınır. Genellikle ilk işlerde kapora ödenmez. Bu işten kazanacağınız para, aylık cinsinden 750 tl nin altına düşmez. Birde evde yalnız değilseniz size yardımcı olacak başka aile bireyleri varsa kazancınızı ikiye katlıya bilir bu paranın iki üç katını kazanabilirsiniz.

is-bul.gen.tr  başka bir paylaşımda görüşmek üzere sağlıklı bol kazançlı günler dileriz.

Hakkında iskur

135 Yorumlar

 1. Evde düğme paketleme işi yapmak istiyorum bana yardımcı olur musunuz

 2. Sema yeşilkaya

  Meraba, İzmirde öğrenciyiz,evde dört kişi kalıyoruz ve bi işe ihtiyacımız var işi çok çabuk sürede bitirebiliriz ve ellerimiz yatkın her türlü işe en yakın zamanda dönüş yaparsanız çok mutlu oluruz

 3. Merhaba Adım sedef biz arkadaşımla ikimiz birlikte bu işi yapmak istiyoruz.Okumak için paraya ihtiyacımız var.Para biriktireceğiz,bize dönüş yaparsanız çok mutlu oluruz.İstanbul-Fatihte oturuyoruz.

 4. Merhaba, adım sedef.Ben ve arkadaşım birlikte ek iş yapmak istiyoruz.Okumak için paraya ihtiyacımız var. Para biriktereceğiz,geri dönüş yaparsanız çok seviniriz.İstanbul-Fatih

 5. Merhaba
  Düğme paketleme, davetiye vs. işlere talibim. Oğlum küçük olduğu için dışarda çalışamıyorum. Daha önce bu tür işler yaptım. Okul öncesi eğitim öğretmeniyim. Elim pratik ve yatkındır. Yardımınızı rica ediyorum.
  Teşekkürler& İyi Çalışmalar

 6. Merhaba
  Düğme paketleme, davetiye vs. İşlere talibim. Oğlum küçük olduğu için dışarda çalışamıyorum. Daha önce bu tarz işler yaptım. Okul öncesi eğitim öğretmeniyim. Elim yatkın ve pratiktir. Arkadaşlarıma da iş imkanı sağlıyabilirim. İstanbul- Bahçeşehirdeyim. Yardımınızı rica ediyorum.
  Teşekkürler & İyi Çalışmalar.

 7. düğme paketleme işi yapabilirim. adana sarıçamda oturuyorum

 8. Mahmut akbulut

  Adana seyhanda oturuyorum evde paketleme işi varsa yapiriz

 9. Ayşegül Aygün

  Çeşme de oturuyorum evde paketleme işi yapabilirim bu işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 10. merhaba evde ek iş olarak pakatleme işi yapmak istiyorum ihtiyacımız var en yakın zamanda dönüş yaparsanız sevinirim.

 11. Büşra Çabik

  Merhaba, biz izmirde oturuyoruz 3 kişiyiz öğrenciyiz paraya ihtiyacımız var bu işi yapmak istiyoruz geri dönüş yaparsanız seviniriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir