Home / Evde Ek iş / Evde Davetiye Katlama işi

Evde Davetiye Katlama işi

Uzun zamandır reklam şirketlerinde çalistiktan sonra, evde davetiye katlama işi ve evde karton çanta yapma işinin, çok tatminkar gelirler getirdiğini söyleyebilirim. Biraz yorucu ve emek isteyen bir iş olmasına rağmen, bir çok aileye ek gelir sağlamaktadır.

Evde davetiye katlama işi veren firmalar

Sizlerde bu işi yapmak istiyorsanız, öncelikle firmayı sizin bulmanız gerekmektedir. Bu firmaları da genellikle, her şehirde bulunan matbaa siteleri yada matbaa firmalarına giderek alabilirsiniz. Evde davetiye katlama işi yapmak için öncelikle size tavsiyemiz ekip kurmanızdır. İş kolaydır fakat zaman kısıtlaması yüzünden size verilen adedi bitiremiyebilirsiniz. Bunun için, hem işin devamlı gelmesi, hem iş vereni memnun etmek hemde riske girmemeniz için ekip çalışması önemlidir.

Bu tür işlerin getirisi oldukça yüksektir. Çünkü verilen iş minimum 10 bin üzerindedir. Adet çoğalınca sizin kazanacağınız parada haliyle artacaktır. Evde davetiye katlama işi veren firmalar, matbaa firmaları olduğu için ayrıyetten evde ek iş imkanları çıkacaktır.

Başvuru için matbaa firmaları ve evde iş imkanları sağlayan firmalar, yaptığını yorumları göz önünde bulundurarak, ona göre sizlere dönüş yapacaklardır. Yorum yaparken ne tür işler yapabileceğinizi mutlaka belirtin.

Evinizde çalışma imkanın yok ise ve günün belirli saatleri arasında çalışmak isterseniz, firmanın kendi yerindede bu işi yapabilirsiniz.

Evde Davetiye Katlama işi

Evde davetiye katlama işi nasıl yapılır

Üretici ve sizlere iş verecek olan firma, gerekli anlaşmalardan sonra sizlere, davetiyeleri ve kullanılması gereken malzeme varsa vermek zorundadır. Kağıt ağır bir madde olduğu için taşınmasında zorluk çekileceği için, rica ederseniz evinize kadar götürebilirler.

Aynı şekilde evde davetiye katlama işi bittiğinde, iş veren firmaya bilgi verirseniz evinizden alırlar. İlk iş alımında belki kapora vermezler . Bu gayet normal bir durumdur. Çünkü iş veren firma işinizi görmek ve artık sizden emin olmak isteyecektir. Diğer işleriniz için aradakı anlaşmaya bağlı olarak, ödemenin bir kısmını peşin olarak yapabilirler.

Evinizde çalışarak ek gelir elde etmek istiyorsanız, sitemizin altında bulunan yorum kısmına, kendinizi açıklayıcı bir ifade ile, şehir yaş ve yapacağınız işi belirtmelisiniz. Yorumlarınız iş veren firmalar tarafından değerlendirerek evde iş imkanı sağlamanıza yardımcı olacaklardır.

Yayınlanan evde iş imkanları ve evde davetiye işi veren firmalardan haberdar olmak için, facebook fan sayfamızı beğenmeyi unutmayınız.

Hakkında iskur

50 Yorumlar

 1. Ailecek bu isi yapabiliriz dönüş yaparsaniz memnun olurum Aylin.duzguner.hotmail.com

 2. 10 yıldır tasarım ve origami öğretmenliği yapıyorum. Kağıt işlerinde oldukça iyi ve hızıyımdır. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 3. Merhaba lar bu işe ihtiyacım ihtiyacim var aldığım sorumlulugu vaktinde yaparım Van da yaşıyorum

 4. İşinizde çalışmak istiyorum geri dönüş yapmanizi rica ediyorum nevsehirde oturmaktayim

 5. İstanbul umraniyede ikamet ediyorum daha onceden deneyimimiz var bu isi yapabiliriz. Geri dönüş saglarsanir memnun oluruz.

 6. Evde davetiye katlama

 7. Emekliyim islerde iyi degil isyerimde ve evde isyapmak istiyom

 8. EVDE DAVETİYE KATLAMA İŞİ YAPABİLİRİM. BURSA YILDIRIM DA OTURUYORUM.

 9. Ek iş lazım bana akşamları katlama paketleme vb yaparım

 10. Süreyya Uysal

  Sayin yetkililer ben Samsun merkez de ikamet eden 48 yaşında emekli bir kişiym. Davetiye katlama diğer uygun işleri de yaparım. Tam gün boşum.

 11. Davetiye katlama isi kucukcekmece

 12. Evde davetiye katlama

 13. Merhaba iyi günler istanbul Kadıköy’de yaşıyorum üniversite öğrencisiyim 19 yaşındayım evde nikah Şekeri Mevlüt şekeri kına paketleme davetiye tarzı işleri daha önce çok kez yaptım acil işe ihtiyacım var ekibimiz var dönüş yaparsanız çok sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir