Home / Evde Ek iş / Evde Dantel Örerek Para Kazanın

Evde Dantel Örerek Para Kazanın

Evde Dantel Örerek Para Kazanın

Eski hanımların hepsinin bildiği ve yaptığı bir şeydir dantel örmek bunu ev ekonominizi canlandırmak için yapmaya ne dersiniz?

Dantel hayatımızından hiçbir zaman çıkmayan eski ama eskimeyen bir geleneksel üründür. Özellikle ara dantelleri ve salon takımları halen popülerliğini korumaktadır. Dantel örerek ev ekonominize katkı sağlayabilirsiniz. Mefruşat ve çeyiz işi yapan firmalar dantel işlerini ev hanımlarına vererek iş yükünü hafifletirler ve bayanlara gelir kapısı açarlar.

Evde Dantel Örerek Ne kadar kazanırsınız?

Dantel işleri diğer el emeklerinde olduğu gibi gayet tatmin edici gelir sağlar. Yumak başına fiyatlandırma yapılırken yapılacak modelin ağırlığını da göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. 50gr bir dantel yumağını basit bir modelde 100-130 tl arasında örüldüğünü var sayarsak elinizin emeğinin karşılığı sizi mutlu edecektir. Çeşitli kalınlıklarda ipler mevcut. İpin kalınlığı işin üremesi ile de tabiki doğru orantılı. İnce iplerle iş zor ürerken bir yumaktan daha çok iş çıkar kalın iplerle iş kolay biterken daha fazla ip kullanmanıza neden olur. İp seçimi yapılacak işin niteliği ile alakalıdır. Zaten ipleri size firma temin edeceğinden işin burası sizi ilgilendirmiyor.

Bize gelen talepler doğrultusunda bu yazımızı yazıyoruz. Eğer iyi dantel örüyorsanız ve kısa zamanda iş teslim edebiliyorsanız bu iş tam size göre. Özellikle ara dantelleri ve salon masa örtüleri talepleri yoğunlukta. Yapmanız gereken yazımızın yorum kısmına iletişim bilginizi vermek ve iş veren tekliflerini değerlendirmek.

Evde Dantel Örerek Para Kazanın

Size yapılacak model ve ipleri verilecek ve sizden teslim tarihi istenecek. Teslim zamanında ürünleri teslim edip paranızı alacaksınız. Çeyiz işi yapan ve butik çalışan tüm firmaların dantel ören kişilere ihtiyaçları sürekli var. Sizden gelen dantelleri kumaşa geçirmek ve hazırlamak yeterince zamanlarını alıyorken bu işi evlere vermek daha mantıklı geliyor.

Komşularınızla bir araya gelerek iş bölümü de yapabilirsiniz. Tabi el değişikliği olmaması hususuna dikkat etmelisiniz ki iş geri dönmesin.

Evinizde çalışarak para kazanmak istiyorsanız, evde ek iş arıyorsanız ve evlere iş veren firmaların iletişim adreslerini arıyorsanız, sitemizdeki diğer konulara bakabilirsiniz. Herkesin yeteneğine ve ilgisine göre bir iş muhakkak vardır.

Hakkında iskur

8 Yorumlar

 1. Güldeste Aksu

  45 kişilik grubum var. Evde dantel işine talibiz. *****/Ankara

 2. bende iş istiyom

 3. Evde ek iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 4. Kalbinur özyurt

  Bende dantel isi yapmak istiyorum.

 5. Aygül cihangir

  Dantel işini yapıyorum,hertürlü desen çıkartabiliyorum,eğer doğru ise bende dantel işini isterim,lakin bu kadar paralı ve bu kadar iş olduğuna inanmıyorum,tamamen piyasa tozpembe hissi vermek için kriz yok mesajı bunlar….

 6. Oldukça becerikliyim dantel de her türlü örneği yapabilirim şuan acil ihtiyacım var kirikkale de yaşıyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 7. Dantel isi almak istiyorum teşekkürler

 8. Kocaeli’de yaşıyorum 2 kişiyiz bu işi daha önce yaptık yine dantel işi yapmayı istiyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir