Home / Evde Paketleme işi imkanları / Evde Çengelli iğne Paketleme işi

Evde Çengelli iğne Paketleme işi

Yine bir firmamızın isteği üzerine bu ilanımızı açarak, acilen eleman ihtiyacını karşılamak istiyoruz. Evde çengelli iğne paketleme işi yapacak arkadaşlar aramaktayız. Herkes ek iş imkanları ile azda olsa ailesine katkıda bulunmak adına bu tür işler aramaktadır. Çalışmak istiyorsanız evde ben bu işi yapabilirim diyorsanız yazımızın en alt kısmında bulunan başvuru bölümünden hemen başvurunuzu yapabilirsiniz.

Evde Çengelli iğne Paketleme işi Nasıl Yapılır

Firmanın anlaşmasından sonraki süreci şu şekilde sizlere anlatayım.

Çengelli iğneler sizlere çuvallar ile getirilecektir. Birde bunları paketlemeniz için gerekli paketler verilecektir. Her pakete 10 arlı ve 20 şerli olmak üzere  ikişerli grup halinde paket yapılacaktır. Şuan tam net bir karara varılmadı fakat, paketlenen çengelli iğneler için etiket yapıştırma işide çıkabilir.

Bu iş ekip işidir ve iş gereğinden fazla vardır. yalnız firmanın isteği üzerine bu iş toplamda 20 aileye verilecek  ve devamlı çalışmak planlanmıştır.

Öğrencilerin sınav zamanı olduğundan ve işin aksama gibi bir durumu kesinlikle kabul edilemeyeceğinden dolayı, öğrencilere bu iş verilmeyecektir. Anlaşma şartları sizlere sunulacak, kesinlikle ekip çalışması mecburiyeti tutuyoruz.

Çengelli iğneler çuval ile geleceği için, kullanılamayacak halde olanların ayrılması ve iş bitiminde firmaya teslim edilmesi gerekmektedir.

istanbul,izmir,eskişehir,ankara ve konya için elden teslim olacak, diğer iller için kargo yada ambar yolu ile gönderim sağlanacaktır. Firma yetkilisi sizlere iş örneğini göstermeden işe başlanmayacak, verilen malzemelere her hangi bir zarar verilmeyecektir.

Evde Çengelli iğne Paketleme işi ile Ne kadar Kazanırım

Bu iş için şuanda düşünülen ücret paket başı 0,10 kuruş olup günlük minimum 1000 paket istenileceği için günlük ortalama 100 TL ücret kazanıcaksınız. İş teslimi her perşembe olup, teslim zamanında paketlediğiniz adet sayısına göre ödeme yapılacaktır. Yani haftalık 7000 Paket yapabilirseniz başvuru yapın.

Lütfen bu işi yapamıyacaklar yada yaparım deyip yarıda bırakacaklar iş başvurusu yapmasın.

Evde Çengelli iğne işi Başvurusu

Aşağıda başvuru yap kısmından, evde ek iş başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru yaparken telefon numaranızı gizlilik açısından yazmayınız. Telefon numarası ile başvuru yapanların değerlendirmesi olmayacaktır.

Başvuru sırasında bu işi yapmak isteme sebebinizi açıklayıcı bir şekilde yazınız.

Hakkında iskur

194 Yorumlar

 1. 3 kişilik ekibiz zamanımız müsait yabpabiliriz

 2. Ben kartal merkezde oturuyorum 4 kişilik bir ekibin var lütfen paketleme is yapmak istiyorum Lütfen bana donebilimisiniz çok ihtiyaç var

 3. Merhaba daha önce evden bir çok iş yaptım otellere ve restoranlara kibrit ve iplik seti ambalajı vs. Şimdi çalışmayı bıraktım ve evden çalışmak istiyorum tekrar böyle işler arıyorum 4 kişiyiz ama sayıyı arttırabilirim. İstanbul çekmeköy’de yaşıyorum teşekkürler

 4. İyi günler. Benim asıl mesleğim öğretmenlik. Ama annemin rahatsızlığından dolayı onunla ilgilenmek zorundayım.Bu yüzden de şuan mesleğimi yapamıyorum.Kız kardeşimin ve kendi masraflarım için evde bir işe ihtiyacım var. Günlük 6-7 saat bu işe ayırabilirim. Sorumluluk sahibi ve sabırlı biriyim. Beni tercih ederseniz sevinirim. Kolay gelsin.

 5. Yasemin Bozkurt

  Merhaba ,
  İstanbul Çekmeköy de ikamet etmekteyim ,
  2 kızım ile birlikte bu işe ihtiyacımız var düzenli olarak çalışacağım ve sürekliliği olan iş olsun istiyorum şimdiden teşekkürler.

 6. İstanbul Beykoz’da ikamet ediyorum,8 kişilik ekibim var ve boş zamanlarımız hayli fazla,iş bitirme konusunda sıkıntı olmaz ve yüksek sayı da iş bitiririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir