Home / Evde Ek iş / Evde Çay Paketleme işi

Evde Çay Paketleme işi

Daha önceden sizlere evde ek iş olarak yapabileceğiniz paketleme işleri ilanlarını yayınlamıştık. Yoğun ilgi üzerine ve  firmaların istekleri doğrultusunda yine Evde Çay Paketleme işi eleman alımı açılmış durumdadır. Bu ilan için sınırlı sayıda arkadaşlar ile çalışma yapılacaktır. Evde çalışarak para kazanmak isteyen bir çok kişi için güzel bir seçenek olacak bu iş için hemen başvurabilirsiniz.

Evde çalışarak para kazanmak, hem firmalar açısından, hemde iş arayan bir çok kişiye ek gelir imkanı fırsatı açısından oldukça ilgi görmektedir.  Firmalar bu durumdan gayet hoşnut durumdalar. Sigorta ve yemek gibi ek giderlerde olmadığı için, firmalar artık bu tür eleman arayışı içine girmeye başladılar.

Evde Çay Paketleme işi Veren Firmalar

Bu firmalar genellikle sizlerin başvurunuza ve yaşadığınız illere göre dönüş yapmaktadırlar. Bizler sadece aracı olduğumuz için, bire bir görüşmeyi sizin attığınız yorumlardaki mail adreslerine mail atarak yapmaktadırlar. Bu iş için gerekli tüm malzemeler firmalar tarafından sağlanmaktadır. Kullanılacak terazi ve poşetlerde yine firmaya aittir.

Evde Çay Paketleme işi
Evde Çay Paketleme işi

işini özenle yapan ve zamanında teslim eden her kişi, firmalar tarafından değerlidir. Yapılan işlerin teslimi sırasında, işlerin ücreti ödenir ve yerine yeni iş verilir.

Bu işi ben yaparım diyen herkes iş başvurusu yapabilir. Bu iş haricinde diğer işler ile ilgileniyorsanız o işler içinde başvuruda bulunabilirsiniz. Özellikle belirtmemize rağmen  bir çok iş ilanında telefon numarası bırakılıyor. Gizlilik açısından ilk başvuruda telefon numarası bırakmanızı istemiyoruz. Yayınlanmayan iş başvuruları, kurallara uyulmadığından dolayıdır.

Bu işte zaman kısıtlaması ve aciliyet durumu söz konusu değildir. Evde ek iş yapmak isteyen herkes iş başvurusunda bulunabilir.  Ailesine yük olmak istemeyen üniversite öğrencileri de bu işi yapabilirler.  Bu arada ekip çalışması ile yapılan her türlü iş daha fazla kazanç sağladığı için, sizlerinde ekip çalışması ile bu tür işleri yapmanızı öneriyoruz.

Yayınlanan ek iş ilanları haberdar olmak için, facebook fan sayfamızıda beğenmeyi unutmayınız. Site bildiriminide aktifleştirirseniz, yayınlanan ilanlar mesaj olarak telefonuza gelir ve herhangi bir ücret ödemezsiniz. Unutmadan belirtelim ki, facebook sayfasından yapılan başvurular değerlendirilmemektedir.

Hakkında iskur

60 Yorumlar

 1. Ankara da ikamet etmekteyim. Evde iki kişiyiz. Evde cay paketleme işini yapabiliriz .

 2. Tayfur layik

  Merhaba ek işe ihtiyacim var sizinle çalısmak isterim

 3. istanbul küçükköyde otruyorum etrafımda yapacak insanlarda var 2 kişiyiz şimdilik dönüş yaparsanız sevinirim işler itinayla yapılır

 4. gülseher genç

  merhaba uzun zamandır bunun gibi işleri yapıyorum. bu işi en iyi şekilde yapabileceğime inanıyorum istanbul esenyurtta oturuyorum.

 5. Evde is yapmak istiyorum konya

 6. Adana da oturuyorum. Boş zamanım çok fazla. Değerlendirmek istiyorum. İlginize sunulur. Teşekkürler…

 7. Merhaba, evde 2 kişiyiz ben ev hanımıyım eşim emekli çoluk çocuk yok rahatlıkla evde paketleme işi yapabiliriz, İstanbul zeytinburnunda oturuyoruz, dönüş yaparsanız seviniriz teşekkürler.

 8. Bu işi kolaylıkla yapabiliriz arkadaşım ve ben tüm gün evdeyiz hiç sorunsuz halledebiliriz giresunda yaşıyoruz

 9. istanbul kartal soğanlıkta ikamet etmekteyim. aileme katkıda bulunmak istiyorum

 10. 1tane cocugum var ve onu bırakıp calisamiyorum evde bu işi istediginiz uzere yapabilirim istanbul- kucukcekmecede oturuyorum

 11. Ev Hanımıyım iş arıyorum

 12. Merhaba Ben Mersin Tarsus tan yazıyorum. Ek gelire ihtiyacım var 2 çocuk okutuyorum yardımcı olursanız seviniriö

 13. ihtiyacım var

  Samsun bafrada oturuyorum işe ihtiyacım var 4 kişilik ekibin var

 14. Merhaba adım Hava, Ankara Sincan’da yaşıyorum evde çay paketleme işene talibim, zamanında teslimi sağlayabilirim. Evde 3 kişi çalışabiliriz. Sizin için uygunsa mail adresime dönüş yaparsanız memnun olurum.

 15. Ankara Elmadağ da yaşıyorum bu iş için ekip çalışması yaparız günümü evde geçiyorum askere gidene kadar para biriktirmek istiyorum
  ilkeryavuz12241@gmail.com

 16. Ankara Keçiören de ikamet ediyorum. Gelirim yok. İhtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim.

 17. istanbul ataşehir

  bu işe ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 18. İstanbul ataşehirde ikamet ediyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir