Home / Evde Paketleme işi imkanları / Evde Ataç Paketleme işi 2017

Evde Ataç Paketleme işi 2017

Evde çalışarak para kazanmak isteyen, bir nebzede olsa evine katkıda bulunmak için evde ek iş imkanları arayan bir çok ev hanımı mevcut. Bunların yanı sıra okul harçlıklarında ailesine yük olmak istemeyen ve öğrenciler için evde iş  arayan öğrencilerimiz mevcut. Bu konumuzda sizlere evde ataç paketleme işi 2019 konusuna yer vererek evde paketleme işleri veren firmalardan bahsedeceğiz. Aklınıza takılan sorulara bu konu devamında yer vererek sizleri aydınlatacağız.

Evde Ataç Paketleme işi 2019

2019 yılında firmalar artık evlere paketleme işi vererek, hem evde ek iş arayanlara yardımcı olacak, hemde kendileri için eleman boşluğunu dolduracaklar.  Bir çok aileye iş imkanı sağlayan, evde çalışarak para kazandıran işler sayesinde, geçim sıkıntısı yaşayan, aldığı maaş yetmeyen bir çok ailemiz rahat bir nefes almış durumdadır.

Peki kimler evde paketleme işi yapabilir;

Evde paketleme işi yapmak için her hangi bir ayrıcalık gerekmiyor. Çalışmak isteyen her kes bu işi yapabilir. İstenilen paket adedini zamanında teslim etmeniz, işinizi her hangi bir aksaklığa sebebiyet vermeden yapmanız, hem firma için hemde sizin için önem arz etmektedir.

Firma sorunsuz bir şekilde paketlenmiş ataçları alırsa, güven sağladığınız için diğer işlerde daha rahat edersiniz.

Paketlenecek ürünler size teslimi sırasında, kullanılması gereken her hangi bir alet edevat gerekli ise yine firma tarafından karşılanarak size verilir. Teslim almış olduğunuz her alet iş bitiminde geri işverene iade edilmelidir.

Evde Paketleme işi ile ne kadar kazanırım

Evde ataç paketleme işin, firmalar sizlerden atlık olarak 12000 adet paketlenmiş ataç isteyeceklerdir. Bunun için yetiştiremeyecek bir durumunuz var ise ekip olarak çalışmanızı öneriyoruz. 12000 paket ataç için firma tarafından ödenecek para ise ortalama 1800 ile 2200 TL arasında değişmektedir. Günümüz için bu para çok iyi olmakla beraber asgari ücretle geçinenler için bulunmaz bir nimet olacaktır.

Evde Paketleme işi Başvurusu

Bende çalışacağım, benimde paraya ihtiyacım var diyorsanız, artık başvuru yapma zamanı gelmiş demektir. Aşağı kısımda bulunan iş başvurusu kısmından;

Ad- soyad: (Gizlilik açısından doğru olması önemli değil)

Günde kaç adet paketleme yapabileceğiniz;

Ekip ilemi çalışacaksınız;

Son olarakta mail adresinizi belirtmeyi unutmayınız.

Başvurular sonucunda, evlere iş veren firmalar, başvuru sırasına göre ve ihtiyacı kimin daha çok ise o kişilere mail yoluyla ulaşarak anlaşma sağlanacaktır.

Hakkında iskur

230 Yorumlar

 1. Kocaeli Derince de oturuyorum bu işe çok ihtiyacım var üç kişilik bir ekibim var verilen siparisi yetistirebilirim

 2. istanbuldan bütün gün evdeyim6kişiyiz işinizi istiyorum

 3. yağmur yağmur

  sivasta ikamet ediyorum

 4. manisa kırkağaçtayız 2 öğrenciyiz ek işe ihtiyacımız var acil olarak yardımcı olursanız seviniriz

 5. Edirne kesanda oturuyorum. Çalışmıyorum. Acil ise ihiyacim var. İlgilenirseniz sevinirim. Simdiden tesekkurler.

 6. Biz 3 kişiyiz ve bu işi yapmak istiyoruz ve acil telefon bekliyoruz lütfen yardımcı olun

 7. İstanbul Pendik’te oturuyorum ve evde paketleme işi yapabilirim. Günde en az 1500 adet yapabiliriz.

 8. Tatvanda oturuyorum ekibim var ise ihtiyacimiz var is istiyoruz eve

 9. Adım Gülşen. İstanbulda yaşıyorum. Evliyim bir oğlum var. Evde ıslak mendil paketleme işi yapmak istiyorum. Evde üç kişiyiz ve üniversiteye giden oğlum için çalışmam gerek yaşım 47 ve işe ihtiyacım var. Lütfen bana dönüş yapın mahalle arkadaşlarımda bu işi yapmak istiyor. Yaklaşık altı kişi.İşimi hem titizlikle yapar hemde yetiştiririm ve başka bi işte çalışmıyorum. Cevabınızı bekliyorum. Kolay gelsin.

 10. İyi günler. Benim asıl mesleğim öğretmenlik. Ama annemin rahatsızlığından dolayı onunla ilgilenmek zorundayım.Bu yüzden de şuan mesleğimi yapamıyorum.Kız kardeşimin ve kendi masraflarım için evde bir işe ihtiyacım var. Günlük 6-7 saat bu işe ayırabilirim. Sorumluluk sahibi ve sabırlı biriyim. Beni tercih ederseniz sevinirim. Kolay gelsin.

 11. Yasemin Bozkurt

  Merhaba ,
  İstanbul çekmeköyde yaşıyorum
  2 tane okuyan çocuğum var onların masraflarını karşılamak için bu işe çok ihtiyacım var işlerinizin çok iyi paketleneceğinin garantisini verebilirim .

 12. Evde ataç işi yapmak istiyorum istibata gecerseniz sevinirim

 13. Ankara Keçiören de ikamet etmekteyiz.4 kişiyiz ve ataç paketleme işi yapmak istiyoruz.

 14. İstanbul Beykoz’da ikamet ediyorum,8 kişilik ekibim var ve boş zamanlarımız hayli fazla,iş bitirme konusunda sıkıntı olmaz ve yüksek sayı da iş bitiririz.

 15. Evde paketleme işi yapmak istiyorum.3 kişilik bir grubumuz var.istanbul tuzla da ikamet ediyoruz.lutfen geri dönüş yaparsniz çok iyi olur.

 16. Evde paketleme işi yapabilirim. Dönerseniz çok sevinirim. Pendik / kurtköy

 17. bu işi yapabileceğime inanıyorum geri dönüş bekliyorum

 18. Efsun demirbaş

  3 kişilik ekiple çalışacağız. 12000 adet paketleriz 05363079969. Ne kadar zamanda yapmamız gerekiyor 12000?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir